|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za kaj vse uporabljat mikrovalovko?
24.8.2007 13:22:20   
zverinca
Za čim več stvari. Pa mam eno levo, ne neke super truper.

V knjižnici sem pa najdla knjigico receptov ABC Kuhanja z mikrovalovno pečico, in si jo skopirala.

Zelenjava ima čisto drugačen okus, riž, krompir.
Gril mi je pa ful dober ta tople sendviče, da se sam sirček stopi....

ok, otroške pleničke pa še nisem grelauser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Za kaj vse uporabljat mikrovalovko?
24.8.2007 18:09:04   
Anonimen
Jaz pa sem v mikrovalovni že uspešno spekla celega piščanca, gratinirane testenine, rižoto, tiste testenine ki se dobijo v vrečkah in se lahko skuhajo tudi v mikrovalovni, tudi jajca na oko........hja, pri meni je polno zaposlena.
Imam pa tako malo boljšo, tudi večja je od "navadne" in ima en kup programov že prednastavljenih, tako da res ne znam povedat nakoliko stopinj in koliko časa. In sem večkrat bolj zadovoljna kot pa da bi v pečici pekla. Sploh kar se gratiniranih testenin tiče, ker se v pečici zasušijo po vrhu, v mikrovalovni pa ne. Pa grill je tudi v več stopnjah, ali samo griill, ali v kombinaciji s kuhanjem.

Drugače pa še za odmrzovanje (poseben program), segrevanje, skuhanje šalce čaja, kokice......
V kratkem pa še za sterilizacijo stekleničk in dud za user posted image , segrevanje stekleničk ipd.


(odgovor članu zverinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Za kaj vse uporabljat mikrovalovko?
28.8.2007 14:34:01   
Shana banana
Pri nas je mikrovalovka bila na črni listi kar lep čas. Ker pa je vsak jedel posebaj in je bilo hrano potrebno pogrevati, smo se odločili zanjo. Imamo tisto z žarom in sedaj je postala prav priljubljena. Topla juhca, kakšen zrezek, zelenjavca... Vse se v minutki pogreje in je že pripravljeno za v želodček. Tudi pommes frites iz vrečke damo v mikro, brat na grillu peče pico (meni ni tako zelo všeč), pa razni kroketki so tudi boljši iz mikrovalovke (ker mi je po olju slabo). Ne vem, mi smo se navadili nanjo in pride prav. Še posebaj v "sodobni" družini.

_____________________________

[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/84587/ticker7.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Za kaj vse uporabljat mikrovalovko?
28.8.2007 14:35:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca
Za kaj vse uporabljat mikrovalovko? Pa prosim zraven povjete za koliko časa in kakšno moč nastavite?

Za štumfe sušit. Pa kr na full dam za ene 5 minut. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za kaj vse uporabljat mikrovalovko?
28.8.2007 14:38:26   
Anonimen
Jaz jo imam samo za pogrevanje in odtaljevanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za kaj vse uporabljat mikrovalovko?
28.8.2007 14:43:27   
r1ta
Pri nas imamo takšno ki je tudi pečica v enem. Mikrovalko pa uporabljam za steriliziranje stekleničk in dud, za pogrevanje vode ali mleka, kašic, juhic, odtalitev raznih stvari... Če odtalim kakšno stvar dam najprej na minutko, nato pa po potrebi še enkrat in enkrat...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?