|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
12.9.2007 13:15:28   
srki
Še ena, ki je tako jezna, da bi kar vso štracuno razmetala, ker je vse samo za punčke.

Ravno v soboto sem nakupovala in to v Mani. Pa še to imajo samo od 4. leta naprej, se pravi najmanjša je za 4 leta. Naš ni še tri in pol, pa sem vzela kar za štiri, številke pa tako različne, da glava boli. Npr. za 8 let, majčka ali pa hlače pa bi lahko oblekel 4 letnik.

Posledično mu bodo hlače-spodnji del trenirke prav nekako pozimi ali naslednje leto, ker so med nogami segajo skoraj do kolenuser posted image .

Pravijo, da jih bodo v Šparu dobili.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
12.9.2007 14:01:36   
NENAJANI
Ma, jaz sem tudi jezna ko cucek, ko pridem v kako trgovino. user posted image   Mi je včasih prav žal, da nimam punčke, bi jo lahko vsaj spodobno oblekla.
Sicer pa moja botrica iz Nemčije prinese vedno en kup cotk za Kikija. Tam se očitno dobijo za fantke tudi luštkane, ker ni še nikoli prinesla kaj zelo pisanega, ali grdega....user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
12.9.2007 16:08:47   
dory
jst jih za nasga zmer kupujem v benettonu...sam spodnji del, pa tista njihova klasika mi je najbolj vsec...

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
12.9.2007 16:33:23   
lila114
Tudi jaz mam dva fanta 4 pa po in 2 pa pol letna. Pri nas v Slo ne kupujem več čisto nič, ker je vse al pisano al preveliko al pa takih materijalov, da takoj veš da bo po prvem pranju za par št. manjše. Vse za obleč hodim kupovat v sosednjo Avstrijo (sem blizu meje Gr. Radgona) v tekstilni diskont Kik. Maš vse na enem mestu od trenirk do pižam do hlač bodijev, skratka vse od a do ž. Kar pač iščeš to tudi najdeš, cene pa tudi različne pižame po 6.45, hlače po 7 - 10 evrov, trenirke dvodelne po 12evrov, skratka majo vse.
Po novem obstaja trgovina Kik tudi v Slo nekje v Murski soboti se mi zdi.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
13.9.2007 17:53:35   
Strawberrie Cherrie
Ena je spraševala za Adidas Outlet - je v  Celovcu 

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
14.9.2007 13:53:25   
cindi
Haj!

Tudi sama sem imela takšne probleme, potem pa sem odkrila zaro v Mariboru. Frajerskih trenirk in samo spodnjih delov na pretek v vsakem letnem času, pa niso drage, so brez patenta. 2,5 letnemu malemu že nekaj časa kupujem samo v Zari hlače. niso drage, pa še večin ajih ima noter pas ali pa gumico ki se naštimajo z gomo in gumbi.  Pa še kvalitetne stvari imajo. Tudi pižame mu tam kupujem in sem res zelo zadovoljna. Poskusi.

c.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
21.9.2007 18:50:28   
mojsoncek
Marks & Spencer... sicer nimajo kaj dosti otroskih oblacil, ampak nekaj se pa najde. Nasemu je babi tam kupila en spodnji del trenirke. Ful dober kroj, pere se na 60, pa se v susilcu se jih lahko susi.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu cindi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
21.9.2007 18:51:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Ena je spraševala za Adidas Outlet - je v  Celovcu 


Kakšna pa je izbira otroških oblek user posted image ?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
21.9.2007 18:54:39   
Strawberrie Cherrie
Mič RR, imajo ogromno cunjic od 86 naprej. Do 86 pa večinoma kompletke trenirk, ali pa kakšni zgornji deli. Od 86 naprej pa ni panike, je že vse, od kr. majč, sp. delov, posameznih zg.delov, bundic, kopalnih plaščkov. Samo jaz pač jemljem znižano robo, ki je v Outletu in ne v trgovini, pa je 'izbira' malo manjša, ampak vedno najdem kaj cortkanega. Sedaj čakam, da naletim na kop.plašček za tamalega. Tko za mikico dajem po 5-7€, za trenirke sem že napisala, za šuhe tut po 5€, kr.majčke so od 4-9€, kr.hlačke okoli 5€. Vetrovke so imeli zadnjič po 7€, pa mu niso bile prav. VSe preveliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Spodnji deli trenirk za fante
21.9.2007 18:56:19   
Strawberrie Cherrie
 user posted image

Evo ena fotka, da približno vidiš

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?