|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
20.9.2007 16:09:50   
pikovit
Anonimen moja osebna gk je Cola Lovšin.Je zlata.Vedno nasmejana in dobre volje.Zelo ok gin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
20.9.2007 16:41:18   
Taula
Eno leto. Na začetku sem štela, načrtovala...bila sitna ob vsaki user posted image . Poleti mi je pa dopiuser posted image . Sva šla sproščeno na morje, user posted image kadar je pasalo. nisva več gledala kdaj bo O in kdaj ne. Tete user posted image  pa ni in ni bilo. Jaz sem na to čisto pozabila...nisem delala testov. Pol sem ga pa po 14 dneh zamude naredila...in je bil user posted image  Me je skorej kap.user posted image
Ta teden sem videla prvič user posted image  najinega user posted image . Upam da bova maja imela zdravo user posted image user posted image

Ne obupajte.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
25.9.2007 12:28:08   
zabca34
Hay sem nova!Prvega user posted image smo user posted image kar takoj,drugegauser posted image smo
morali 4 meseceuser posted image ,za tretjegauser posted image pa user posted image že pol leta pa ni še nič!
Se trudimo dalje!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
25.9.2007 13:57:31   
anonimna thumbs up
Prvič skoraj takoj, drugič pol leta, tretjič takoj, četrtič takoj. Ena nosečnost je bila neuspešna - imamo enega user posted image .
Četrta nosečnost se šele začenja user posted image

frišna user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
25.9.2007 14:00:39   
kodrana
prvič takoj.. pridno sva delala vsak dan in je takoj uspelo. a žal odmrtje ploda v 9T.
sedaj po terh ciklusih po abraziji, spet takoj.

vem, pa da sem vedno po odnosu poležala in celo kdaj dvignila noge. očitno se je obneslo.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
25.9.2007 14:05:59   
Anonimen
no midva s partnerjem pa se že trudiva 7 mesec pa kar ne rata. Vmes sem še imela eno hudo vnetje nožnice, ki se je upam pozdravilo. Drugač pa sem se naročla za samoplačniški pregled in Uz, kar me bo stalo 80 eur, ampak raskiram ta denar. 15.10. pa imam pregled še pri ginekologinji - Pap test. Bomo videli kako bo. Imam pa tudi drugače velike probleme z menstruacijo, ki je zelo neredna pa še bolečine imam v času ovulacije, en teden pred user posted image  in še v času user posted image , kar pomeni da me seka v križ dobre 3 tedne v mesecu in mam glavobole, zbadanje v jajčnikih in še ne vem kaj. Z dragim pa sma poskusila že razne čaje, metode, da ne govorim kaj vse sva poskusla, pa ne rata. Res je, da sem imela pred 2 letoma abortus v 10 tednu nosečnosti in sumim, da je morda to krivo, ne vem. Ginekologinja mi je namreč rekla, da je možno, da moje telo proizvaja premalo hormonov, ker z Kt sem imela vedno stranske efekte- po enih bruhala, po drugih kt imela krvavo rjav izcedek ves mesec, po tretjih kt migrenske glavobole in bolečine v ledvenem delu hrbtenice, tako, da nisem se šla več poskusnega zajca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
7.2.2012 21:42:15   
Anonimen
Tale tema je sicer že stara, ampak po moje še vedno aktualna, tako da še jaz odgovarjam...
Stara sem 34 let, za nama je 8 neuspelih krogov. Tudi moj je mislil, da bo ratalo v prvo. Jaz sem mu sicer rekla "Ah, kje! To lahko traja tudi leto ali več!", ampak v resnici sem tudi sama verjela, da bo takoj. Sva šla na malce daljši dopust in sva tam začela in bila prepričana, da se bomo vrnili trije. Pa se nismo... in potem razočaranje vsak mesec znova. Njemu kar ni jasno, zakaj ne rata, jaz pa prebiram forume in razmišljam o vseh možnih scenarijih. Zdaj čakam na pregled pri Gin. Če je kakšna težava, jo je pač treba čimprej začet reševat. Sploh glede na to, da bi rada več kot enega otročka. Ne vem, po drugi strani pa zelo verjamem, da je vse za nekaj dobro. Očitno še ni čas. Zdaj sem sicer zelo naučakana, oba sva pripravljena in noro si želiva, ampak narava dela po svoje in tega se ne da prelisičit. Načrtovati nosečnosti na tak način (s koledarjem v roki) pač ne gre... s tem se je treba sprijazniti, narediti vse kar je v naših rokah in potrpežljivo čakati na plusek.... ni druge.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
7.2.2012 21:50:28   
Anonimen
1. nosečnost: neplanirano- takoj; SS
2. nosečnost: ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
8.2.2012 22:36:23   
vrtnica00
potrebovala 4 mesce. nisva mela rednih odnosov in je to pomoje krivo. potem sem si pa začela merit bazalno temperaturo in tako točno določila plodne dneve in sva takrat mela akcijo in je pol tisti mesec ratalouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
9.2.2012 0:01:08   
Roži_
8 let in še več........

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
9.2.2012 7:53:28   
monsy
Jaz se trudi že 3 leta, pa še vedno nič!!! Tko da ne obupaj, za vsako bo enkrat čas user posted image

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
6.3.2012 18:02:04   
tejk
jooojjj mi tudi ze celo leto pa se ni nic :C ginekolog pa je tud ful zagrizen da ga nc ne briga...samo se vi mejte redi pravi pa bo vse uredu.grrrrr zdej 8.3.mam pregled ma mu bo, kar rekla da nej se malo bol zavzame za take stvari...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
7.3.2012 7:54:25   
HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tale tema je sicer že stara, ampak po moje še vedno aktualna, tako da še jaz odgovarjam...
Stara sem 34 let, za nama je 8 neuspelih krogov. Tudi moj je mislil, da bo ratalo v prvo. Jaz sem mu sicer rekla "Ah, kje! To lahko traja tudi leto ali več!", ampak v resnici sem tudi sama verjela, da bo takoj. Sva šla na malce daljši dopust in sva tam začela in bila prepričana, da se bomo vrnili trije. Pa se nismo... in potem razočaranje vsak mesec znova. Njemu kar ni jasno, zakaj ne rata, jaz pa prebiram forume in razmišljam o vseh možnih scenarijih. Zdaj čakam na pregled pri Gin. Če je kakšna težava, jo je pač treba čimprej začet reševat. Sploh glede na to, da bi rada več kot enega otročka. Ne vem, po drugi strani pa zelo verjamem, da je vse za nekaj dobro. Očitno še ni čas. Zdaj sem sicer zelo naučakana, oba sva pripravljena in noro si želiva, ampak narava dela po svoje in tega se ne da prelisičit. Načrtovati nosečnosti na tak način (s koledarjem v roki) pač ne gre... s tem se je treba sprijazniti, narediti vse kar je v naših rokah in potrpežljivo čakati na plusek.... ni druge.



Čimprej naj ti da napotnico za ambulanto, tam je itak 4 mesece čakalne dobe. Drugače pa se mi trudimo že skoraj leto in pol pa ni rezultata....


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
7.3.2012 10:20:53   
Anonimen
Helenčica, hvala za nasvet. Sem šla FEB v akcijo in sva že dala skoz prvi pregled pri Rešu. Zaenkrat bomo poskusili s Klomifenom, potem pa naprej... Upam, da bo to zaleglo.

(odgovor članu HeLenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
7.3.2012 10:44:22   
Sa.je
pri nas pa je v prvto uspelo v tretjem krogu, ampak je sledil SS v 8. tednu. Po SS je sedaj že 6 krog pa zaenkrat ni še nič.
Sem že klicala k ginekologu in pravi, da če do septembra še ne bo, da naj takrat pokličem. Kako nas lahko pustijo tako dolgo čakat??
Sicer sem jaz še dokaj mlada - 25 let pa vendar si zelo želiva otročka in vsak neuspeh ma spravi v slabo voljo in mi da velik občutek nemoči.
najbolj me pa jezi tisti stavek - saj si še malada ... grrrrrruser posted image jaz vem, da sem, pa to vseeno ne spremeni dejstva, da si želiva enega sončka po SS pa je moja želja še veliko večja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
7.3.2012 13:19:49   
tamala86
Sa.je te čist razumem, tud moj želja je bila po čiščenju v 8 tednu še večja, ampak pluska pa ni blo od nikoder...7 mescov sva se trudila, vendar sem potem lani decembra imela izvenmaternično, mela laparoskopijo in sedaj ne moreva več imet po naravni poti, tko da čakamo na ivf pri rešu.
Drugače sem pa prvič takoj zanosila (dve leti stara punčka), drugič pa tud takoj, sam ponesreč (splav), ko pa res hočeš, pa user posted image  od nikoderuser posted image
upam da se nam nasmehne sreča in kmalu dobimo še enegauser posted image
Čimvečuser posted image  in user posted image !
user posted image za vse vas, ki še čakate.

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
7.3.2012 13:22:10   
tamala86
Drugič ko sem takoj zanosila (ponesreči,saj še nismo planiral takrat še enga), sem imela potem čiščenje v 8.tednu.user posted image
Zdj pa bo...za vse nas kmaluuser posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
7.3.2012 23:13:11   
Taddy78
Za user posted image ne vem v katerem krogu, ker je bilo nenačrtovano, user posted image  pa nas je osrečila po 6.letih čakanja, s pomočjo umetne oploditve.

Tudi jaz sem mnenja, da čim manj čakat, čimprej iti na kak ginekološki pregled. Neplodnosti je vedno več in vedno več je bo. Lani, ko smo šli po našo user posted image  je bilo  na čakalni listi 1255 parov in to samo v naši bolnici.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Koliko časa je trajalo preden ste zanosile
9.3.2012 11:30:25   
Plus3
Pri nas je G rekla, da zaradi PCO, da ne bo šlo zlahka in da če prač ne bo šlo po naravni poti, da bo pač potrebna pomoč, da naj se ne sekirava in si dava leto dni časa. In uspelo po 6 mesecih, v drugo pa po 9 mesecih. user posted image Prvič sem imela 24 let, v drugo 26, ko sem zanosila.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?