
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Vrtnice, potrebujem nasvet 20.9.2007 16:49:24
|
|
|
|
Anonimnica
|
Pozdravljeni! Ker vem, da ste nekateri pravi strokovnjaki glede vrtnic, vas prosim za nasvet. Sem popolni laik, a so mi vrtnice blazno všeč. Posebej si želim eno vrtnico na steblu, in sicer tako, da bi imela veje s cvetovi navzdol (žalujoča oblika), torej da bi se veje vile proti tlom. Mislim, da gre za kombinacijo debla+vzpenjalke. Katero vrsto mi rpipročate, pa da ne preveč zahtevna? In kje naj sploh kupim te vrtnice? Pa še to: katero škropivo mi priporočate za vrtnice in kdaj naj jih škropim* Imam že namreč 2 vzpenjalki, ki kar lepo rasteta in nekaj grmastih vrtnic.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
babycupacupskateri izdelki so vam najboljsi za otrokahipp (
26%)

mustela (
18%)

jonsons (
11%)

nivea (
35%)

d&m (
11%)
Število vseh glasov: 411Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!