|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabila za rojstni dan
9.10.2007 8:26:03   
viv_
Približuje se rojstni dan od naše ta velike in letos bomo posebej povabili tudi nekaj prijateljev iz vrtca. Zdaj pa nastopi problem - kako jih povabiti? Lani so eni otroci v vrtcu delili vabila, kar je sedaj strogo prepovedano, ker bi se tisti, ki niso povabljeni potem počutili zapostavljene. Omaric nimamo, da bi dal vabila notr, v ruzak se mi ne zdi pametno dajat, ker vem, da ne preveriš vsak dan, kaj je notr in kaj ni. Ruzaki ostajajo v vrtcu. Telefonskih številk oz. mailov od staršev pa tudi nimam. Kakšna ideja?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:01:22   
Anonimen
A naslovov ti pa v vrtcu ne bi dali? Pri nas bi jih, vsaj po moje.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:01:57   
viv_
Itak da ne... s tole varnostjo podatkov je taka kriza, da ni večje. Če kakšen zve, da sem v vrtcu dobila naslov jih še toži lahko.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:07:45   
Jančika_
Kaj pa, če daš vabila v nevtralne kuverte in prosiš vzojiteljice, da jih dajo staršem v roke, ko pridejo po otroka? Drugače pa pač poskusiš prestreči starše v garderobi, čeprav vseh verjetno ne boš dobila.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:08:17   
Anonimen
Aja, pri nas je bolj po domače.

Ti, viv, zakaj mi pa nisi na uni temi o tvoji službi v Lj. odgovorila? A sem kaj narobe vprašala ali kaj?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:50:23   
viv_
Aja, nisem niti vidla... ma ne, nč narobe vprašala...user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:56:25   
taška30
Jaz bi jim mogoče s kakšno knoflico pripela na rugzake al pa s trakcem privezala gor (pisane kuverte), tko da se vidi od daleč. Kam pa copatke pospravljajo?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 10:23:31   
viv_
Ja, to pa je ideja... Garderobe majo, klasične, tko k v šoli... sam majo pa obešalnike z imeni, tko da jih bom res kar gor obesla.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 10:57:47   
Pobalami
ja gor obesiš ali pa v rokav od jakn zatlačiš, da ko se oblačijo vidijo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 22:43:53   
Anonimen
Ti viv, ki imate tudi r.d. sredi zime, kam boš pa poturila vse otroke in ali bodo na r.d. tudi njihovi starši?

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vabila za rojstni dan
10.10.2007 8:01:01   
viv_
Močno upam, da bo sneg, pa pridejo koj po vrtcu k nam, pa se jagajo 2 uri po vrtu, pol pa dam.

Sicer sem pa rekla, da max 5 mulcov iz vrtca, pa sam otroke. Edin eno mamo, k sva mal več skupi, bom prosila, če mi mal pomaga.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?