|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj me čaka po ICSI-ju če ne rata
19.10.2007 16:30:45   
maja24
A mi lahko kira pove kaj me lahko čaka po ICSI-ju če ne rata,kakšen je pol postopekuser posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj me čaka po ICSI-ju če ne rata
19.10.2007 17:10:41   
sayuri
Greš prvič v postopek?

Jah..potem se odločiš za naslednji postopek....in ponovno....in ponovno...dokler ne rata user posted image

PA naj bo čimprej plusek user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj me čaka po ICSI-ju če ne rata
19.10.2007 17:17:24   
maja24
JA PRVIČ GREM V TA POSTOPEK,SAM ZANIMA ME KOLK ČASA MORAM POČAKAT NA NASLEDN POSTOPEKuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj me čaka po ICSI-ju če ne rata
19.10.2007 17:24:38   
sayuri
Odvisno, na kateri kliniki si.

Pri dr. Rešu počakaš se mi zdi en ciklus, če gre za splav pa tri. NAj me katera popravi.

No..jaz sem pri Rešu, pa je bil prvi postopek meseca maja uspešen. Julija sem morala na abrazijo, pa mi je rekel - se vidiva čez 3 cikluse. In sedaj oktobra sem spet v postopku.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj me čaka po ICSI-ju če ne rata
19.10.2007 17:28:38   
maja24
KAKŠNE ENEKCIJE PA DOBIVAŠ'JEST SM DOBIVALA DIPHERELINE PA MENOPUR ZA STOP ENEKCIJO SM PA DOBILA OVITRELuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj me čaka po ICSI-ju če ne rata
19.10.2007 21:13:45   
DaisyE
Te popravljam sayurči (brez zlonamernih misliuser posted image )

Počakaš tri cikluse. Pol pa jovo na novo.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj me čaka po ICSI-ju če ne rata
19.10.2007 21:15:23   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

KAKŠNE ENEKCIJE PA DOBIVAŠ'JEST SM DOBIVALA DIPHERELINE PA MENOPUR ZA STOP ENEKCIJO SM PA DOBILA OVITRELuser posted image


Zakaj pa žalosten smajli? A kaj ni blo ok? Prid na Upajmo skupaj na temo IVF ICSI, pa ti bo kuj vse jasno.user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj me čaka po ICSI-ju če ne rata
20.10.2007 7:09:43   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Te popravljam sayurči (brez zlonamernih misliuser posted image )

Počakaš tri cikluse. Pol pa jovo na novo.


No evo...sem vedla, da bom u prazno ustrelila. user posted image  Ok...tri cikluse počakaš....user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?