|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avent stekleničke
20.10.2007 22:55:10   
malecka
vem, da sem dobri dve leti nazaj že brala temo o tem pa verjetno jih je bilo še mnogo....


stvar je v tem, da mi steklenička pušča, ko dam gor navadni cucelj pa me zanima zakaj? user posted image sprobala pa sem že vse ne zategnem dovolj ali zategnem kolker se da je isto, pa nove cuclje...., ne vem več kaj kot da niso original, sem jezna kot user posted image . zanimivo pa  je to, ko dam gor tisti beli nastavek, ne vem kako se mu reče ne pušča, sam ga mala ne mara.  

a sem edina tle gor, ki ima z tem težaveuser posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avent stekleničke
20.10.2007 23:00:55   
Anonimen
Koliko cucljev si pa že sprobala?

Nam ni nobeden puščal.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avent stekleničke
20.10.2007 23:03:13   
Anonimen
Kateri beli nastavek? user posted image

Tisto,ko mora bit na notranji strani dudice,da jo drži?A to malecko moti?Mislim,da je to vzrok,da steklenička pušča...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avent stekleničke
20.10.2007 23:03:21   
sneška_
 Tudi jaz uporabljam Aventove stekleničke pa nobeden mi ne pušča. Sem res zadovoljna z njimi  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avent stekleničke
20.10.2007 23:06:57   
Eillish
Sem imela enake težave, mi je šlo strašno na živce. Enkrat sem vprašala trgovko, zakaj se to dogaja (puščanje), pa je rekla, da imajo ljudje probleme, ker preveč zatisnejo navoj pokrovčka s cucljem. Ti navoji naj bi bili namreč tako natančni, da je potrebno samo zatisniti do konca, brez pritiskanja, drugače se pokvarijo.user posted image Kaj pa vem. Isto mi je delal tudi njihov magični lonček.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avent stekleničke
21.10.2007 1:17:43   
babylove
Pušča, če preveč zategneš.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avent stekleničke
21.10.2007 7:41:02   
2.2.
pri meni se je tudi to dogajalo včasih- no še danes; včasih pušča včasih pa ne verjetno je res če preveč zategneš. jaz da vedno po občutku uspe pa kakor kdaj

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avent stekleničke
21.10.2007 11:17:50   
lex
moj je pogruntal, da toči takrat ko je navoj moker, ko preveč zategneš in recimo ko popije en sok in mu naliješ drugega, če ne umiješ navoja i cuclja (tako na flaši kot na pokrovu) ter ga do suhega obrieš 100% toči. Iz tega razloga sem jaz pri ta drugi prešaltala na Nuk
aja pa trgovka je rekla, da če samo 1x vliješ not prevročo tekočino se navoj potegne in začne točit. No ena flaša je že šla rakom žvižgat, druga nam ne dela tolk problemov

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?