|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svinjska reberca
2.11.2007 10:52:16   
Anonimen
Rada bi jih spekla, pa ne vem čist točno kako.. Nisem še nikol tega delala..user posted image

Skratka, zamislila sem si nekako takole: soliš, popraš.. (česen??)user posted image  Na koliko naj pečem in koliko časa??

Hvala!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svinjska reberca
2.11.2007 11:11:39   
Anonimen
Jaz jih delam tako: sol, olivno olje, strti česen (ne nerazan), rožmarin. Pustim jih v marinadi čez noč ali pa vsaj pol dneva.

Najboljša so pečena na žaru, drugače pa so dobra tudi v pečici. Če so velika in debela, jih malo zareži med rebri, da še paca bolje pride v meso in se prej spečejo. Koliko časa jih pečt? ne vem, dokler niso pečena, ponavadi jih pečem v pečici okrog 30 min, če je velik kos. Odvisno tudi ali pečeš celi kos ali pa po 1 ali 2 rebri skupaj. Na žaru pa jih pečemo okrog 15 min, in polivamo z pivom. Obvezno pa morajo bit fejt pečena, da mast odide vstranuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svinjska reberca
2.11.2007 11:19:30   
pajčolanka
jaz jih ponavadi razrežem na vsako rebro posebej(še boljša so una brez kosti-jamiii)
potem pa zmešam malo zenfa malo vegete in malo redeče paprike in s tem premažem vsak kos posebej. če je čas ša malo pusti da se stvar malo "prepoji" in pol ponavadi al na žar z njimi al pa v ponev ker se fajn zapečejo. vmes malo zalivam z vodo da se fajn dolgo pečejo, na koncu pa psutim da se zapečejo. jamiiii kok bi jih zdej eno porcijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svinjska reberca
2.11.2007 11:52:50   
Jessy
Jaz jih pečem kar na steklokeramični plošči. Jih posolim, popram, malo potresem z rdečo mleto papriko, potem pa na malo olja dam peči. Dodam ene 3 stroke česna, pa 1 čebulo, ki jo narežam samo na trakove. Pet minut preden je pečeno (pečem jih 2 uri) pa narežem še 1 strok česna, pokrijem posodo in ugasnem elektriko. Čez nekaj minut pa postrežem.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svinjska reberca
2.11.2007 12:34:58   
BLAŽIKA
Jaz pa jih posolim, natrosim na njih strt česen ali narezan, dam še malo kumine gor in jih dam v pečico pečt, med mes pa jih malo zalivam. So mi takšna najbolj všeč.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svinjska reberca
2.11.2007 15:02:31   
bamby
Solim, popram in najboljše kar z mletim česnom posuješ in daš kar v ponev pečt na nizko temperaturo. Pri rebercah je pomembno, da se začnejo počasi pečt, da so pečena, ker drugače so lahko na sredi še surova. Sprva jih tudi pokriješ, potem pa odkriješ, da se še lepo zapečejo.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svinjska reberca
2.11.2007 15:06:41   
Anonimen
Hvala..

Bom naredila nekaj vmes..user posted image  Upam, da bojo užitna..user posted image

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svinjska reberca
2.11.2007 19:31:24   
Peteršilj
sem gratala ful lačna, upam, da so ti uspela. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svinjska reberca
11.11.2007 18:41:45   
g
Rebrca premažem z mešanico : soli (vegete), mezge, gorčice, dam v pekač na malo maščobe in zalijem z jušno osnovo - cca 2 dcl, pokrijem z folijo in pečem cca 30 min, dodam na kose narezan in le malo posoljen krompir, spet pokrijem s folijo. Cca 30 min pred koncem odkrijem in lepo zapečem. Tako pečena rebrca se kar topijo v ustih!

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svinjska reberca
11.11.2007 21:03:58   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Solim, popram in najboljše kar z mletim česnom posuješ in daš kar v ponev pečt na nizko temperaturo. Pri rebercah je pomembno, da se začnejo počasi pečt, da so pečena, ker drugače so lahko na sredi še surova. Sprva jih tudi pokriješ, potem pa odkriješ, da se še lepo zapečejo.


Tudi jaz jih delam tako.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?