|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:31:18   
Blejka26
že kar nekaj časa se spopadam z žalostjo ki jo nosim globoko v sebi..delam se močno osebo toda včasih tudi to ne gre..
v ponedeljek 22.10sem rodila zdravo,krepko hčerkico in vsi smo se veselili..moja mami je vsak dan prišla v bolnišnico,v četrtek zjutraj pa ji pošljem sms,naj pride takoj po službi a odgovor je bil samo,da je danes ne bo.Nič zakaj in tudi nisem se obremenjevala,sej verjetno rabi malo časa tudi zase..nato mine naslednji dan in še vedno nič.V  soboto zjutraj pa me je poklicala in ko sem zaslišala njen glas,sem vedela,da je nekaj narobe in takoj sem pomislila na svojega dedija..in res je.občutek je bil pravi.Povedala mi je da je v sredo zvečer umrl dedi in ko sem vprašala kako je rekla,da je samo zaspal.Bilo mi je malo čudno vse skupaj a nisem hotela drezati..povedala mi je da mi ni hotela takoj povedati,zaradi moje operacije (imela sem CR)..bila sem jezna normalno..a razumela sem tudi.A to ni bilo tako hudo..nato sem jo klicala zvečer in vprašala kakšno je stanje,nato pa mi je rekla da mi bo povedala resnico..resnica pa je ta,da se je obesil.!Šok zame..okamenela sem ob novici..pretresel me je nekakšen hlad..Pa zakaj?To vemo vsi zakaj,toda moje vprašanje je bilo zakaj ravno sedaj,zakaj ni počakal,da vsaj vidi svojo pravnukinjo..res je da sem jaz iz gorenjske,dedi pa je iz Mb-ja,a vseeno bi se potrudila da bi se čimprej odpravila tja..tako pa je samo čakal na novico,če sem rodila zdravo pikico in če sem tudi sama zdrava..in to je najhuje..
In zakaj se je odločil da naredi tak korak..zaradi ene od svojih hčera,ker ga je jagala iz njegove lastne hiše,ki jo je sam zgradil..zgodba je dolga..vsi smo se bali,da bi do tega prišlo,toda jaz pravim,da če se človek odloči za tak korak bo našel vsako sekundo da se..
sedaj razmišljam kako naj oz.kaj naj s teto.naj ji to očitam in jo užalim ali naj jo preprosto ignoriram...
morala sem deliti to zgodbo z vami..


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:36:10   
Tiamo
blejka zelo mi je žal...ni zbral dober trenutek zate, za njega je bil pa najboljši...hudo je k si vzame nekdo življenje...moje sožalje

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:37:49   
Anonimen
Blejka, tudi moj dedek se je obesil. Imel je takšne probleme z zdravjem, da se je enostavno odločil to storiti... Vem, kako zelo ti je hudo, tudi meni je bilo. In še sedaj mi je. Sem bila res jezna nanj, da je to storil, ampak trpel je preveč. Kot tudi tvoj dedek. Tudi meni se je obesil nekaj dni po rojstvu pravnuka.. user posted image
Jaz na tvojem mestu ne bi nič rekla tvoji teti, nevem, verjetno bi kar prekinila stike z njo. Nevem, nisem bila v tej sitauciji in si ne želim.

Moje sožalje, drži se user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:38:05   
Anonimen
Hudo mi je da se ti/vam je to zgodilo.

Najprej seveda iskreno sožalje user posted image .

Ti imqaš svojo družinico, svoje malo novo detece in to je v prvi vrsti. Vem, da ti je hudo za dedija in za celotno situacijo, vem da je težko, ampak probaj dedija ohraniti v taki luči kakšnega si ga na zadnje videla in ga imela v mislih. Vem da je mnogo "zakajev", ampak kot si sama napisala, odgovorov verjetno ne boš našla...kar se pa tiče te tvoje tete...ne spuščaj se na njen nivo, enostavno s z njo ne ubadaj, ampak jo ignoriraj, enostavno je ni.

V družini smo imeli podobno situacijo, le da se je ubil moj bratranec star 19.let. Te razumem kaj prestajaš, tudi jaz imam teto katera je vse "kriva" ampak od tedaj naprej jo vsi ignoriramo, je ni...to so ljudje ki se hranijo z našo energijo, zato je najboljše da jo ignoriraš. Bo bolje za tebe.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:39:41   
Šaki
o joj..moje sožalje....user posted image

nimam nobenega pametnega nasveta zateuser posted image



_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:44:28   
Anonimen
moje sožalje 

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:47:28   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image

Naj te tolaži misel na to, da je počakal veselo novico in odšel za vedno. Sigurno mu je bilo veliko do tebe in tvoje družine, drugače bi lahko to lahko naredil že veliko prej. In v tem primeru mu nebi mogla pomagat, ker očitno se je za tak korak odločil po tehtnem premisleku. V tvojem srcu pa naj ostane tak kot je bil, isto tvoji družini. Ne išči krivca ali krivde za to.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:51:37   
fragola
Sožalje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 12:52:46   
Blueberry
user posted image Iskreno sožalje!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 13:02:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Naj te tolaži misel na to, da je počakal veselo novico in odšel za vedno. Sigurno mu je bilo veliko do tebe in tvoje družine, drugače bi lahko to lahko naredil že veliko prej. In v tem primeru mu nebi mogla pomagat, ker očitno se je za tak korak odločil po tehtnem premisleku. V tvojem srcu pa naj ostane tak kot je bil, isto tvoji družini. Ne išči krivca ali krivde za to.user posted image user posted image user posted image

Se strinjam. S teto se pa ne ukvarjaj. In moje sožalje!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 13:33:52   
Anonimen
Moje sožaljeuser posted image

Pazi zdaj nase,za teto bo pa že čas prišel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 13:43:23   
Erdbeere
Iskreno sožalje, drugače pa za vsako rit palca raste user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 13:44:02   
Anonimen
Moje sožalje, blejka.

In se strinjam s predhdnicam, energijo usmeri k svoji družini in pusti teto pri miru, ni vredna, da se zaradi nje sekiraš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 14:44:59   
altati
Iskreno sožalje, Blejka.

Kot je ena od predhodnic že napisala: za vsako rit palica raste...Teta bo dobila svoje. Ti se pa samo ne obremenjuj z njo, posveti se svoji družini.
In verjemi, da je dedek našel svoj mir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 14:51:56   
sayuri
Sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 14:58:13   
silvya
Iskreno sožalje! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 16:33:32   
blue sky
user posted image user posted image user posted image  Sožalje user posted image .

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 19:47:23   
Urša
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
2.11.2007 19:48:30   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
3.11.2007 9:25:54   
Anonimen
Oh Blejka,kako te razumem.Moj deda je prav tako storil tak drastičen korak,in po svoji želji tako nasilno odšel od nas.Z razliko od tvojega,se je moj za to odločil,ker se je pri 92 letih počutil nepotrebnega v napoto vsem.Pa ne razumet narobe,nihče mu tega ni ne rekel ne pokazal.Sinovi so ga spoštovali,kot glavo družine,hvaležni za vse kar je za njih storil,ko so bilo kot otroci,med drugo svetovno vojno, izgnani v taborišče.Spoštovali so ga,ker so vedeli,da se je ves čas boril,da je ohranil in nahranil,sebi vzel od ust,svoje sinove v tistih hudih časih,v tistih letih,ko so preživeli v taborišču.
Kasnje,ko so se vrnili,je kmetijo spravil na noge,delal od jutra do večera,bil dober kmet in dober oče.Vendar,ko so prišla leta in z njimi nesposobnost,da bi še kaj delal,ker ga je starost in posledice vojne,spravilo na kolena in ga telo ni več ubogalo,se je odločil,da gre.user posted image user posted image user posted image

Moje iskreno soželjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dedi zakaj..ravno sedaj
3.11.2007 11:12:56   
Nea_teja_
Moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?