|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je katera...
8.11.2007 16:47:47   
Anonimen
...ugotovila da je že dlje noseča, pa so ji testi dolgo kazali negativno??


hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je katera...
8.11.2007 16:48:33   
srecna_zvezda
ne da bi jaz kaj vedela...samo test me je preprical da sem no0seca oz  da nisem..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je katera...
8.11.2007 17:21:41   
nicnic
Moja kolegica ima PCO in je imela zelo neredne M. Večkrat ji je morala G sprožit M, ker jih tudi po 3 mesece in več ni bilo. Začela sta delati na user posted image , parkrat je imela M, nato pa dolgo nič. Naredial je test in je bil negativen. G jo je poslala na krvni test, ki je bil tudi negativen, zato ji je dala tablete za sprožitev M, ki je pa tudi po teh tabletah ni bilo. No, in jo G pošlje še enkrat na krvne teste, ki pokažejo pozitivno (ne vem pa, če ej tudi ta čas delala kakšen clear blu al kaj podobnega) in potem so s pomočjo UZ ugotovili, da je noseča že nekje 10 tednov. In se tudi G ni mogla načudit, da ji je v prvo krvni test pokazal negativno za nosečnost.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je katera...
8.11.2007 21:48:00   
Anonimen
Izgleda, da se na nobeno stvar ni za zanesti.

(odgovor članu nicnic)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je katera...
9.11.2007 8:41:12   
Anonimen
ena znanka  je delala teste pa so bili negativni, ko je že čisto obupala in hotela it do G zaradi izostale user posted image , je za hec naredla še en test in ta je bil pozitiven. odšla je do G in tam izvedela da je noseča 2 meseca...




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je katera...
16.11.2007 22:01:45   
bela lilija
nicnic...

pa je bila kolegica tudi na ultrazvoku, takrat ko ji je krvni test prvič pokazal negativno??


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?