|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jogurt slajen z aspartamom za malico v jaslih
3.12.2007 17:27:51   
Shorty_
danes sem bila presenečena ko sem v hčerini oparci našla probiotični napitek LCA  z 0.1% MM ki je slajen z aspartamom zanima me če se vam zdi to primerno za starost od11-36 mesecev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 17:32:16   
bumerang
Pogosto se potiho pridušam ali malo bolj naglas negodujem zaradi jedilnika v našem vrtcu, ampak če bi kaj takega videla, bi zaropotala, da bi se slišalo na drugi konec Slovenije.
In od takrat naprej bi močno dvomila v strokovnost tistega, ki ureja prehrano.
Ukrepaj!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 17:46:44   
Carovnica Mica
poglej rok uporabeuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 18:14:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty
danes sem bila presenečena ko sem v hčerini oparci našla probiotični napitek LCA  z 0.1% MM ki je slajen z aspartamom zanima me če se vam zdi to primerno za starost od11-36 mesecev?


Ne.user posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 18:40:00   
Shorty_


23,12,2007
IZVIRNO SPOROČILO: Carovnica Mica

poglej rok uporabeuser posted image

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 19:34:37   
jazz
Ne bi rekla! Sploh pa ne z 0.1% maščob...a niso rekli da mora bit vse polnomastno za otročke ne pa teh umetnih shujševalnih zadev!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 20:56:21   
2 Sraki
Če že spregledamo vsebino maščom, aspartam nikakor ni živilo, ki ga bi priporočila komurkoli, kaj šele otrokom.

malce v branje:

Povzroca: glavobol (tudi zelo mocan) in migrena, slabost, vrtoglavica, nespecnost, izguba kontrole nad udi, zamegljen vid, slepota, izguba spomina, nejasen govor, vse vrste depresije, ki pogosto vodijo v samomorilske težnje, hiperaktivnost, crevesne in želodcne motnje, epilepticni napadi, kožne poškodbe, izpušcaji, napadi tesnobe, bolecine v mišicah in sklepih, neobcutljivost, spremembe razpoloženja, utrujenost, menstrualni krci (tudi izven cikla), izguba sluha ali zvonjenje v ušesih, izguba ali sprememba okusa, simptomi podobni tistim pri srcnem napadu, astma, stiskanje v prsih. Kronicne posledice, h katerim aspartam bistveno prispeva: multipla skleroza, hormonske težave, Alzheimerjeva bolezen, Parkinsonova bolezen, hipoglikemija, možganske poškodbe (tumorji), neuro-endokrine okvare.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 20:57:05   
eya
Mene predvsem moti, da je samo z 0,1% maščobe???

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
31.12.2007 14:34:20   
katra55
Tak jogurt sigurno ne sodi k prehrani v jaslih, prvič zaradi aspartama, drugič pa zaradi premalo maščob.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
2.1.2008 15:14:01   
dskubin
Starši imate predstavnika v svetu staršev,mislim pa, da ni nič narobe, če tudi sama poveš pristojnim, da je to povsem neprimerno (tudi za od 3h let naprej).

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?