|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majhen
7.12.2007 15:22:52   
Anonimen
Ja ne vem kaj ti notranja lepota pomaga če ma kej tacga naprimer:
http://www.genspot.com/ShowVideo.aspx?video_id=9447

Lahko si prjatu, sam partnerska veza je pa tud seks treba upoštevat. Nekak si ne predstavljam da bi bila celo življenje srečna če tud na tem področju neb bla usklajena.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: majhen
7.12.2007 15:26:45   
Anonimen
No coment. Vsak zase najbolj ve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: majhen
7.12.2007 15:27:29   
baguSka
Imam karavana doma. Resno, moj ima takega kot ima, pa me marsikdaj boli,


No, lahko mi verjames, da boli lahko tud s smartom.. preverjeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: majhen
7.12.2007 15:29:16   
baguSka
in je tudi to krivo, da je pač prevelik, ker moja ni dovolj pripravljena


no evo.. sej si ze sama odgovorila.. ce tvoja ni pripravljena, tud smart ne bi bil dober.. verjemi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: majhen
7.12.2007 15:32:48   
baguSka
A nisi s človekom zaradi karakterja, notranje lepote?


Ja seveda si.. in tud zarad sexa. Ce nekaj od tega fali, pac nisi. O nesrecah pa nebi.. Ampak dejstvo je, da ce zarad nesrece dva ne moreta sexat dlje casa al pa sploh nikol vec!? Jah itak zacnes pogresat to!! Kaj vam pa ni jasno?? In ze tisti partner, ki bi npr imel nesreco bi lahko svojemu partnerju privoscil, ce mu ze sam ne more nudti tega, da si poisce drugje.. Sej neki casa zdrzis, verjetno pa ne mores za vedno!? A cist zares lahko libido cist crkne?? Ne vem kako se ga lahko zavestno znebis no..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: majhen
7.12.2007 15:38:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A nisi s človekom zaradi karakterja, notranje lepote?


Ja seveda si.. in tud zarad sexa. Ce nekaj od tega fali, pac nisi. O nesrecah pa nebi.. Ampak dejstvo je, da ce zarad nesrece dva ne moreta sexat dlje casa al pa sploh nikol vec!? Jah itak zacnes pogresat to!! Kaj vam pa ni jasno?? In ze tisti partner, ki bi npr imel nesreco bi lahko svojemu partnerju privoscil, ce mu ze sam ne more nudti tega, da si poisce drugje.. Sej neki casa zdrzis, verjetno pa ne mores za vedno!? A cist zares lahko libido cist crkne?? Ne vem kako se ga lahko zavestno znebis no..


No, tuakj so pa seveda otroci tisti, ki pokažejo naklonjenost do tega.
Primer: od kolegice mati je umrla (ne bom pisala diagnoze), oče je imel že prej drugo, saj je žena bila v domu. Kaj sledi? Hči padla v depresijo, ko je to zvedela?
Še vedno sem mnenja da vsak zase najbolj ve kaj je prev in kaj ne. In če bi bil moj fant v takem stanju, se ne bi prodala za en kurčev ****. Dobesedno. SEM pa zaključila tole debato.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: majhen
7.12.2007 15:41:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja ne vem kaj ti notranja lepota pomaga če ma kej tacga naprimer:
http://www.genspot.com/ShowVideo.aspx?video_id=9447


Oouuuu.. shit... user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: majhen
7.12.2007 15:42:37   
Strawberrie Cherrie
hihi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: majhen
7.12.2007 15:43:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja ne vem kaj ti notranja lepota pomaga če ma kej tacga naprimer:
http://www.genspot.com/ShowVideo.aspx?video_id=9447


Oouuuu.. shit... user posted image user posted image  



Zanimivo, zadnjič so se poscale od tega,ko so to gledale, kolikor mi je znano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: majhen
7.12.2007 15:43:21   
baguSka
se ne bi prodala za en kurčev ****.


user posted image user posted image user posted image  in kje pise, da bi se mogla prodat?? in cist verjamem, ce ti pa je *** ****ev, pol pa itak...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: majhen
7.12.2007 15:44:20   
baguSka
Zanimivo, zadnjič so se poscale od tega,ko so to gledale, kolikor mi je znano.


No, men tole ze ni smesno... men se je recimo zdele kr cmok naredu v grlu... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: majhen
7.12.2007 15:48:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zanimivo, zadnjič so se poscale od tega,ko so to gledale, kolikor mi je znano.


No, men tole ze ni smesno... men se je recimo zdele kr cmok naredu v grlu... user posted image


E vidiš. To je to. Ko se postaviš na njihovo stran duše. Ljudje lepi, urejeni, na začetku zakompleksani zaradi tega. In ker nimajo pravega življenja, v svoj prid izkoriščajo tole pomankljivost. Iz obupa.user posted image

In ja, poscale so se od smeha, tukaj pa pišejo blablabla....včasih je treba malo premislit kaj napišeš.



(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: majhen
7.12.2007 15:55:02   
baguSka
no men definitivno tole ni smesno... nebi pa mogla bit s takim zato ker se mi smili user posted image  meni je hudo zanje.. res mi je... ampak ce ze v samem startu seks nebi funkcioniru, potem nebi zmogla... ce bi se pa kej tacga zgodil mojemu partnerju, pa kot sem ze rekla... jaz sem se mlada in polna energije in rada se ljubim... zaenkrat se, ne vem pa kaj me caka v prihodnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: majhen
7.12.2007 16:05:31   
Anonimen
ce ze v samem startu seks nebi funkcioniru, potem nebi zmogla.
        Točno,in niti ne bi nadaljevala,ker samo zaradi  usmiljenja ostat ,je pa ponižujoče.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: majhen
7.12.2007 16:49:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja ne vem kaj ti notranja lepota pomaga če ma kej tacga naprimer:
http://www.genspot.com/ShowVideo.aspx?video_id=9447


Oouuuu.. shit... user posted image user posted image  



Zanimivo, zadnjič so se poscale od tega,ko so to gledale, kolikor mi je znano.


Men je še zmeri smešnouser posted image ....mislm sori sej so šli sami na tekmovanje v tem kter ma najmanjšga, jih ni noben prsiluuser posted image
Smešno mi je pač....user posted image

In jaz priznam da bi me fršlok da se mi dedc sleče pa to vidm. Kap bi me. In mi je prou žal ma midva neb mela glih prihodnosti.
Še sreča da je tolk dobrih žensk k jim je pomembna sam notranja lepota, tud če ma tacga k arašid....pa so z njimi srečni. Jst pač nism med temi ženskami. Me ni nč sram priznat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: majhen
7.12.2007 20:12:31   
Anonimen
Sami so se razkazovali!!!! Ampak kam ga pa ta sploh vtakne ,če ga nima??? Jaz  bi pobegnila ,ko bi se že slekel.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: majhen
9.12.2007 19:59:16   
silvya
To ni samo majhen, ampak mini. Ima katera mikroskop? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: majhen
9.12.2007 21:55:18   
Anonimen
Ma jest ga tud iskala nebi,najbrž bi mislila da je baba ,pa bi jo ucvrla kukr bi me noge nosile.Sm pač prpa.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: majhen
9.12.2007 22:41:56   
Peteršilj
A SI VELIKEGA POTREBNA?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 12:22:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: majhen
10.12.2007 13:33:34   
taja27
če želi ženska Moškega, nobena notranjost ne odtehta videne pomanjklivosti! žal kruto, vendar resnično.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: majhen
10.12.2007 14:53:48   
tanikaa
Kakšna klobasa bi šele ratala, če bi debatirali o kakem velikanu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: majhen
10.12.2007 14:56:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

če želi ženska Moškega, nobena notranjost ne odtehta videne pomanjklivosti! žal kruto, vendar resnično.


Se strinjam. Ne rečem da ko si z nekom že dolgo skupaj, imaš res čudovito vezo itd....takrat je drugače če se človeku kaj zgodi, ker ga že ljubiš in valda da ti več pomeni njegova osebnost kot pa fizična pomanjkljivost. Drugač pa k se hočeš z nekom dol dat verjetno ga takrat še ne ljubiš a ne, in itak da te srat navije da kej tacga vidš. No vsej mene biuser posted image . Na začetku veze itak še ne poznaš "notranjosti", takrat ti je zanimiva fizika...vse ostalo pride kasneje.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?