|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 1:22:29   
urskula
Živio!
Imam 10 mesečnega sinčka in še ne pije sam iz skodelice!Zanima me ali vaši že pijejo ,moj še iz flaše ne,vedno mu moram držati,sploh je noče zagrabit sam.
Jes ne vem a je tok fin al kaj.Sploh ne vem kako ga nej navadim?
Ali ima kakšna kakšno idejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 1:31:41   
jakoLUlana
IZVIRNO SPOROČILO: urskula

Živio!
Imam 10 mesečnega sinčka in še ne pije sam iz skodelice!Zanima me ali vaši že pijejo ,moj še iz flaše ne,vedno mu moram držati,sploh je noče zagrabit sam.
Jes ne vem a je tok fin al kaj.Sploh ne vem kako ga nej navadim?
Ali ima kakšna kakšno idejo?



ne sekiraj se..nasa pri 19 mesecih sama pije samo ce je na slamico (ker ji ni treba nagnit), vse ostalo pa mi prinese, da ji jaz nagnem.. bo ze, ko bo sama hotela...

(odgovor članu urskula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 1:41:03   
Anonimen
Moja 23 mesečnica še ne zna pit iz skodelice. Še do pred dvema mesecema (ali tremi) je pila samo iz flaške s cucljem (ne za mleko, ampak za čaj), potem je šele prešaltala na slamico. Nagnit flaško se je pa tudi naučila ful pozno, sem ji vedno morala jaz. 

(odgovor članu jakoLUlana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 6:56:35   
Anonimen
Moj 5 in pol leta star otrok pije iz skodelice. Brez skrbi, tudi tvoj bo pri teh letih.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 7:30:05   
lelaval
Živio!
Imam 10 mesečnega sinčka in še ne pije sam iz skodelice!Z

Pri 10 mesecih res še niso tako samostojni, da bi sami pili iz skodelice. Moja se je pri 2,5 letih začela navajat na skodelico. Ampak s flaške pa vseeno rada pije.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu urskula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 7:37:14   
jessy@
Moja pije sama po steklenički, ampak samo, ko leži, drugače pa še ne zna. Po skodeliciuser posted image pa naredi le par požirkov, vendar ji skodelico držim jaz. Brez panike vse se bojo naučili, veš kaj vse so se v teh 10 mesecih že naučili!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lp

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 8:49:14   
hariba
moja pri 8 mescih ne zna in niti noče pit iz skodelice, tudi iz magičnega lončka ne. ja flašo si pa sama drži, apmpak kmalu jo da iz ust in jo obrne navzodl na svoj trebuh ali na tla in gleda kako kaplja dokler ji ne vzamem.

(odgovor članu jessy@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 8:49:55   
eya
Pri 10ih mesecih je znal sam pit iz flaške, iz lončka pa še ne...to je znal pri letu in pol.

(odgovor članu jessy@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 8:53:16   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: urskula
Imam 10 mesečnega sinčka in še ne pije sam iz skodelice! Ali ima kakšna kakšno idejo?
Pri 10 mes je res še mali, da bi kar vse obvladal. Zara je začela pit samostojno pri malo manj kot 2 letih, se mi zdi. Drilala sem jo pa z navadnim jogurtom 3.5 m.m.,tistim, ki je zelo gost in počasi teče in je dobila super občutek.
lp


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu urskula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 8:53:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 10:27:33   
Aja32
Naša pupa pri 10 mesecih že pije iz skodelice. Starejši pa se je naučil pri letu in pol. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
11.12.2007 10:30:41   
kofetek2010
Pri 10.mesecih pa še res ni znala. No, vsaj ne tako, da ne bi bila cela mokra zraven.

Tam nekje od 17.meseca naprej pa ji uspeva brez, da se polije.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
19.12.2007 0:21:54   
massylou
Naša tko mal za hec. Mi je pri 4 mesecih začela kozarec zbijat iz rok, če sem pila nad njo, pa sva za hec probale (se ji je dopadlo, ker mami to dela in lahko še ona) in zdaj je iz tega ratala igrica, kako do čim bolj mokre majčke user posted image . Se jo greve vsak dan.

Se ti pa po moje še nikamor ne mudi. Počasi in postopno. Ali pa probaj za hec: lej kaj mami/ati zna, boš ti tudi probal?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
1.1.2008 23:02:15   
Anonimen
Naša tko mal za hec. Mi je pri 4 mesecih začela kozarec zbijat iz rok, če sem pila nad njo, pa sva za hec probale (se ji je dopadlo, ker mami to dela in lahko še ona) in zdaj je iz tega ratala igrica, kako do čim bolj mokre majčke . Se jo greve vsak dan.


Pri našmu je isto podbradnik mu damo pa je cel moker. Sej nekaj popije ven sam full je moker.

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
2.1.2008 1:36:24   
Anonimen
Nasa je stara malo manj kot 10 mesecev in ze cist lepo pije iz kozarca ali skodelice. Je pa tudi res, da od 3. meseca ni pila vec iz flaske in ne ve, kaj naj dela z njo. Nic se ne sekiraj, ce se ne zna, bo ze, ko bo prisel cas... moja necakinja je stara dve leti in nekaj mesecev, pa se vedno pije iz flaske.....

(odgovor članu urskula)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 8:58:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
2.1.2008 11:48:03   
tinaaja
Predlog: slamica, seveda kozarec drzis sama. Priporcam une mehke slamice, ki jih uporabljajo v bolnicah. Nasa tako pije od 8 meseca. Iz kozarca zna pit, seveda ji ga moram jaz drzat. Zna pa tud ful dobro ven plunit vodo user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali vaši že pijejo iz skodelic?
6.1.2008 13:08:55   
urskas
naša pri 10 mesecih pije le iz skodelice ali pa tommeetippee lončka. Flaše oz cuclja ne mara in ga nikoli ni.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Spolnost med nosečnostjo
pikpiki

Kolikokrat na mesec ste imele/imate spolne odnose med nosečnostjo?

0_x_ mesečno (29%)

1x mesečno (14%)

2x mesečno (17%)

Do 5x mesečno (17%)

Do 10_x_ mesečno (9%)

Več kot 10_x_ mesečno (14%)


Število vseh glasov: 90

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!