|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Božični večer
27.12.2007 9:36:28   
arabela*
jaz bi se pogovorila,naj hčera pride k vam

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Božični večer
28.12.2007 4:39:49   
VERONICA
Mič, ni prav da sklepaš da če tebi Božični večir nič ne pomeni, tudi drugim ne bi smel. In je brezveze reči pejdi kaj drugega delat. Take dneve vsi hočejo in če le morejo so z družino... in je težko najti družbo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Božični večer
28.12.2007 4:42:32   
VERONICA
Anonimna, kako je šlo? Ali se je držal dveh ur?

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Božični večer
28.12.2007 8:20:06   
Anonimen
Ja se je držal, saj ni bilo tako hudo. Ampak še vedno sem mnenja, da ni prav da otroci s trmo vse dosežejo. Ker ko je rekel da še ne ve če bo prišel mu tamala sploh ni tel. dvigala in odgovarjala na SMS-je. Ampak kaj češ ti moderni otroci so tumač razvajeni.

(odgovor članu VERONICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Božični večer
28.12.2007 16:33:01   
Nataša G.T.
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Mala izsiljuje. Če bo šel, naj gre s tabo. Ti si sedaj njegova nova partnerica in mala bo to morala sprejeti. To ji mora tudi on dati vedeti..da ima tebe in da nisi zrak.


točno to. od njega (seveda tudi od bivše) je odvisno kako njegovi otroci dojemajo novo osebo v očetovem življenju. naj pridejo k tebi al pa idi ti z njim.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Božični večer
28.12.2007 19:39:03   
Anonimen
Mič, ni prav da sklepaš da če tebi Božični večir nič ne pomeni, tudi drugim ne bi smel.


Ničesar ne sklepam...samo pravim, da meni ne pomeni nič; povedati želim le, da smo tudi ljudje, ki nam božič ni vrhunec leta, ampak dan kot vsi ostali.
In če vse ostale preživim lepo in dobro, bo tak tudi božič brez da mu dodajam ščepec pomembnosti.

(odgovor članu VERONICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Božični večer
28.12.2007 20:24:51   
Anonimen
Punci očitno vesta na katero struno je treba zaigrat!!!!
Jaz bi bila tudi žalostna.
Kar se tiče večerje, bi jaz verjetno vstrajala, da prideta dekleti k nama in tudi kar se tiče učenja, če ni prevelike razdalje, bi vstrajala, da pride k nam. Mislim, da se morata s partnerjem še pogovoriti, on pa mora razščistiti sam pri sebi kaj in kako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Božični večer
28.12.2007 23:48:32   
Kepica83
Uh svašta. Moj dragi bi kar lahko tam ostal. In da praviš da ima slabo vest, ker je odšel od njih? O **** malo se zamisli. Ne živiš v strahu da pa mogoče bodo ga vseeno omehčale?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?