|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je že čas za test?
3.1.2008 14:02:07   
Anonimen
Pozdravljene! Bi bila zaenkrat še anonimna, dokler ne ugotovim na čem sem. Moj user posted image ciklus se je malo zamešal. Do 24.10.sem imela user posted image na 28 dni, potem je pa nisem dobila do 2.12. Zdaj pa ne vem kako naj štejem ciklus...Do danes je še nisem dobila in upam, da je tudi ne bom.user posted image Sva bila z dragim v veselem decembru zelo pridna kar se user posted image tiče. Ali je za test še prezgodaj? Kdaj bi bil primeren čas, če je še ne dobim? Pa še to....če kupim CB je vseeno boljše, če delam test s prvim jutranjim urinom ali je vseeno kdaj? Hvala za vaše nasvete in lep pozdrav!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je že čas za test?
3.1.2008 14:08:36   
Anonimen
Kok dni ti zdej zamuja?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je že čas za test?
3.1.2008 14:11:39   
jazzz27
lahko ga že narediš, lahko CB, ni nujno da je glih jutranji urin, je pa zaneslivejši!! Test naredi jutri zjutraj, če zdržiš!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je že čas za test?
3.1.2008 15:00:23   
Anonimen
Danes je 33 dan od prvega dneva zadnje user posted image . Ampak prejšnji mesec sem jo dobila 39 dan, drugače sem jo pa vedno dobila na 28 dni. Zdaj pa ne vem...ali še počakam, ali grem kar po CB....Aja pa razen tega, da me ful bradavičke bolijo (še dotaknit se jih ne smem), nimam nobenih drugih znakov prihajajoče tečke ali pa znakov user posted image ...

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je že čas za test?
3.1.2008 17:36:01   
Anonimen
No, ša kakšen nasvet...Prooosiiimmmuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je že čas za test?
3.1.2008 17:54:37   
Orhideje
Test naredi jutri zjutraj, kot je rekla Jazzz27. Saj si imela poanvadi redne M. Držim pesti, da bo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je že čas za test?
3.1.2008 18:21:51   
Anonimen
Orhideje, hvala! user posted image Ampak bom tudi jaz raje počakala do nedelje...upam, da bom zdržala.... pa da v teh treh dneh še tečkeuser posted image ne bo, pa še vseh 9 mesecev ne!user posted image Tud zate držim pesti, da čimprej zagledaš user posted image !!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Orhideje)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je že čas za test?
7.1.2008 16:46:46   
Vali 81
je kaj nouga si naredila test?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je že čas za test?
7.1.2008 17:42:01   
anchy82
Ne, še nič novega...Testa še nisem naredila, ker bom raje počakala do dneva najdaljšega ciklusa. Ta je bil prejšnji mesec - 39 dni. A je možno, da se mi ciklus tako zelo podaljša in to kar naenkrat? Ker vedno sem imela tečko na 27 - 28 dni, pol pa kar na enkrat iz 27 dni na 39...??? Enkrat proti koncu tedna bom pa že lulala, če user posted image še vedno ne bo. Ampak, na žalost, mislim, da bo vseeno prišla, ker me nekaj mozolji napadajo, pa križ in glava me tud rahlo bolita.user posted image user posted image user posted image Javim...

(odgovor članu Vali 81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je že čas za test?
7.1.2008 17:47:14   
Vali 81
držim pesti zate 

(odgovor članu anchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je že čas za test?
7.1.2008 17:55:37   
trnuljčica
Jaz sem si tudi test prestavljala iz tedna v teden. Prvo sem dobila mozolje, nato krče in čakala na menstruacijo( cikli ponavadi okoli 28 dni,, da tokrat le bo. Vendar sem test naredila šele čez teden dni. Strah pač. Hujše bi bilo razočaranje,da zopet ni pozitiven. Ampak test v 7 tednu, pa je bil pozitiven. Tako, da držim pesti.user posted image

(odgovor članu anchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je že čas za test?
7.1.2008 17:59:51   
trnuljčica
En stavek se mi je zbrisal . Sori - nosečniška šlampavost.user posted image Naj dodam manjkajoče: cikli ponavadi bili na 28 dni, vendar 1x na 39 dni, upala da tokrat le bo, test pa odlagala. In saj ostanek sedaj že veš.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je že čas za test?
11.1.2008 11:30:48   
anchy82
Samo da vam javim, da sem včeraj zvedla, da sem srečka user posted image ! Sem naredila test in mi resnično hitro pokazal user posted image ! Se še druga črtica, ki kaže pravilnost uporabe, ni pokazala, že mi je bodel v oči + ! Pa ne kak bledi, ampak deebeel in močan...user posted image user posted image user posted image Prvi šok je minil, zdaj pa uživam v svoji user posted image in upam, da bo vse ok. Imam pa 23.januarja prvi pregled... Kako pa tam izgleda?user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je že čas za test?
11.1.2008 14:57:53   
lara light
Čestitam! Bravo!user posted image user posted image user posted image
Žal nimam še iskušenj glede g pregledov pri nosečnosti...vse dobro!
Lp
L.

(odgovor članu anchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je že čas za test?
11.1.2008 17:14:29   
Bonnie_RR
Čestitke za user posted imageuser posted image user posted image user posted image

1. pregled... Pri meni je izgledalo tako, da mi je naredila uz, vzela bris, dobila sem materinsko knjigo in datum za naslednji pregled. Pa povedala mi je za nuhalno, da sem se lahko prav čas naročila, ker je bilo kar za čakat.
Je bilo pa to že več kot 2 leti in pol nazaj, tako da sem verjetno še kaj pozabila...


Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je že čas za test?
11.1.2008 20:01:59   
perbola
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je že čas za test?
12.1.2008 1:00:07   
buši82
user posted image user posted image user posted image user posted image in čestitke za user posted image ! srečnih user posted image  in lepo user posted image !

(odgovor članu perbola)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?