|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 14:55:35   
bori2
Tudi mi bomo letos imeli prvošolkouser posted image .

Meni pa še kar ni jasno,user posted image ker se mi zdi, da sem jo včeraj iz porodnišnice domov prinesla,...

ah, no,.............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 15:13:04   
al1*
Naš bo tudi letos prvošolček. 

_____________________________

lp


(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 19:35:18   
tananejka
Moji punci še nimata stalnih zobkov. Mislim, da se jima še noben ne maje.....sicer pa vsak dan sprobata, ker komaj čakata zobno miškouser posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 19:48:08   
mojcaziga
Evo, tudi mi bomo to leto prvošolčki. Konec junija bo star 6 let. Kar pa se zobkov tiče, ima spodaj dve stalnici enki, zgoraj pa eno, pa seveda vse 4 šestice.
Ne morem pa reči, da se mali veseli šole. Hodimo vsak dan mimo, ko gremo v vrtec, ampak ni nekega blaznega navdušenja. Jih pa vzgojiteljive večkrat peljejo pogledat v šolo, takrat pa z veseljem pripoveduje kaj so videli in tako....
Bomo videli.

Lp, Mojca

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vpis v šolo
5.1.2008 12:37:47   
Pauline
Kar se stalnih zobkov tiče, imamo že vse šestke in dve enki.
Zdaj ko ve, kako je zobna miška radodarna, komaj čaka, da bo še kakšen izpadel.
Šola pa.....kot sem že napisala...veseli se, vendar dvomim, da ve kaj ga čaka.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vpis v šolo
7.1.2008 7:46:01   
Lenny
O, fino, kar nekaj nas je, da se bomo malo tolažile in izmenjale informacije. Berem, koliko jih ima že stalne zobke. Najin dečko je pa še 100% mlečen user posted image  
Na srečo se zelo veseli šole, tako da upam, da mu prehod ne bo delal težav.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vpis v šolo
16.1.2008 10:32:41   
caillou
Tudi naša punca gre letos v šolo. Jaz bom pa rekla, da je že skrajni čas, ker si tako močno želi v šolo. Pa naj gre že enkratuser posted image . Imamo pa že dva izraščena stalna zobka (spodnji enki) in zgoraj je končno, po treh mesecih pokukala š****. Že kar nekaj časa se je drži vzdevek škrba baba.
 
No pa naj se še malo pohvalim z njouser posted image , bere male in velike tiskane črke, piše svoje knjigice, šteje do 100, odšteva in sešteva do 20,....Ne ni genialna, je samo firbc babji.




< Sporočilo je popravil caillou -- 16.1.2008 10:33:08 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vpis v šolo
16.1.2008 11:19:02   
spps
oj!tudi naša princeska gre letos v šolo!user posted image  upam samo da ji ne bo dolgčas.men ziher ne ,njeni učiteljici pa tud neuser posted image .
zobke še pa ima vse mlečne

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Med poletjem se z otrokom pogovorite o nas...
Zadnje šolsko leto je zaznamovala prva grožnja s strelskim pohodom v Sloveniji. Med temi poletnimi počitnicami se zato s...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?