|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   očka faza
14.1.2008 8:50:28   
solatja
kdaj se začne in kako zgleda? se mi zdi, da jo včasih že vidim. jo mora samo tata odnest, mama ne sme priti blizu, samo tata velja. to sicer samo na trenutke, pa niti ne vsak dan, ampak vseeno me zanima več o tem. 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: očka faza
14.1.2008 9:38:57   
Anonimen
Jaz sem to fazo imela celo otroštvouser posted image user posted image

Sem bila atijova punčka jauser posted image user posted image

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: očka faza
14.1.2008 10:04:12   
Pajaca
Pri nas smo imeli pred novim letom eno močno dvojno oči fazo. Po moje je nastala ker je imel on precej predavanj popoldan in sta ga videvala le čez vikende.

Kako to zgleda??? Ja čisti užitek kaj pa drugega. Ti sediš in gledaš kako mora oči narediti vse in poslušaš mami bejž. Res užitek. On pa gara. Oči bo dal za jest, za pit, pa spat, pa lulat pa kakat pa se igral pa knjigice bral pa pravilce govoril, pa risanke gledal..... mami pa le gleda u luft in se jih izogiba, ker ni zaželena..... jaz takrat sam uživam..... ker vsaki oči fazi sledi mami faza in nabiram moči za njo.

Ma ne vem se mi zdi pa da mata našadva skupi te faze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: očka faza
14.1.2008 11:24:39   
tannya
Pajaca, sem se kar nasmejala, ko sem to bralauser posted image
Pri nas se tudi pozna, ko je mož na kakšnih službenih poteh....potem je cela atijeva punčka. Res pa ima večino časa bolj mami faze.
Prvič pa se je to pokazalo tam pri letu in pol. Zdaj pri dobrih dveh pa ima tudi že naštudirano, koga bo mal okorg prsta navijalauser posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: očka faza
14.1.2008 11:28:53   
mika
Kako to zgleda??? Ja čisti užitek kaj pa drugega. Ti sediš in gledaš kako mora oči narediti vse in poslušaš mami bejž. Res užitek. On pa gara. Oči bo dal za jest, za pit, pa spat, pa lulat pa kakat pa se igral pa knjigice bral pa pravilce govoril, pa risanke gledal..... mami pa le gleda u luft in se jih izogiba, ker ni zaželena..... jaz takrat sam uživam..... ker vsaki oči fazi sledi mami faza in nabiram moči za njo.


tako zgledajo vikendi tudi pri nasuser posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: očka faza
18.1.2008 11:12:57   
Grofica
ja,pri nas je tudi zadnje čase tako.
meni pa Princesa reče (največkrat,ko jo kaj kregam,ali ne dovolim,...) :jaz nisem tvoja!! sem od tata!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: očka faza
4.2.2008 8:24:22   
TIA22
Ha ha ha, sem se vam mogla nasmejati. Moj tudi reče, bom te atiju povedal, pa te bo skregaluser posted image

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: očka faza
4.2.2008 11:18:29   
Anonimen
Mi mamo "očka fazo" vsak vikend user posted image . Mi je fajn, jaz imam nekaj časa zase, onadva pa tudi preživita kvaliteten čas skupaj. Kristina gleda očka kot boga, vse naredi, kar ji reče, on pa seveda, kar mu ona reče user posted image user posted image user posted image , stokrat prebere isto pravljico, skupaj spečeta jabolčni zavitek, gresta na sprehod,... Luštno ju je gledat, res. Jaz pa itak nisem zaželjena takrat, ne znam prav oblečt, obut, skuhat,... Edino, ko se kam udari ali je zaspana, pridem na vrsto. To pa še vedno zna mami bolje. Stara je naša punčka 21 mesecev.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: očka faza
11.2.2008 22:18:58   
mami_miki
naš je 8 mesecev,....pa se že sam očija oklepa...res...ful sam oči...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.2.2008 8:00:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: očka faza
12.2.2008 12:33:30   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Kako to zgleda??? Ja čisti užitek kaj pa drugega. Ti sediš in gledaš kako mora oči narediti vse in poslušaš mami bejž. Res užitek. On pa gara. Oči bo dal za jest, za pit, pa spat, pa lulat pa kakat pa se igral pa knjigice bral pa pravilce govoril, pa risanke gledal..... mami pa le gleda u luft in se jih izogiba, ker ni zaželena..... jaz takrat sam uživam..... ker vsaki oči fazi sledi mami faza in nabiram moči za njo.


uf komi čakam, se pa strinjam s tem, ker občasno tudi Žan že to prakticira, kolk je fajnuser posted image



ja..sam resuser posted image

ko tamali rokice k očiju steguje, pa hoče bit sa pri njeu...se jaz mal odpočijem-moje roke in križ..so mi hvaležniuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?