|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 13:15:40   
vaney
kim, jaz tudi ne razumem, zakaj je narobe, če nekatere ne moremo in nočemo sprejeti dejstva, da gre moški ob pomanjkanju sexa doma drugam. jaz tudi tega NE razumem. mislim, da je od obeh partnerjev edina normalna in poštena odločitev ta, da najprej poskušata rešiti problem doma in res probata vse, kar se da in si poiščeta pomoč, če pa res ne gre, pa pač nista za skupaj. ne pa, da je žena zadovoljna in zadovoljena z 1x na dva meseca, mož rabi 5x na teden in ga gre brez slabe vesti namakat drugam. da meni to mož naredi, ga v minuti postavim na cesto, pa se nimam za neko konzervativno osebo. to je varanje in še celo brez slabe vesti...katastrofa, kaj vse si eni ljudje ne zmislijo in še celo sebe in druge prepričujejo, da je to ok....

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 13:35:18   
Anonimen
nimam komentarja na vse to ... res. Jaz se ne strinjam z varanjem, da smo si na jasnem. Ampak, sem želela samo povedat, da moški, če ni doma zadovoljen bo slej ko prej začel varat (ponavadi). Pa ne pravim samo seksualno. Ampak, takrat ravno nekdo pride mimo , ki se ti zdi tolko boljši (pa če prav ni). 

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 13:48:59   
tmms
Tudi jaz sem strogo proti temu da mož poišče sex drugje če ga doma ni, morda sem se prej napačno izrazla. Hotela pa sem povedat, da se ponavadi to zgodi.
Tudi jaz mislim da moramo probleme najprej reševat doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 13:55:05   
Anonimen
Hotela pa sem povedat, da se ponavadi to zgodi.


Jaz mislim enako. Ženske umirite se malo, prosim. user posted image

(odgovor članu tmms)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 13:55:34   
triša
Varanje je veliko globalnejši problem kot samo iskati vzrok v seksu.
Vzrokov za varanje je lahko veliko več, kot samo ne zadovoljitev v spolnosti, lahko da nekdo rabi samo nežnost, dotike,magari samo pogovor  in ker tega nima to zamenjuje z potrebo po spolnosti in tava  pod enega seksualnega partnerja do drugega in ni nikoli zadovoljen. Tak človek se počuti po takem seksu prazen in misli da bo pa pri drugem partnerju drugače pa ni, ker je problem v njem samem.

Sicer pa ne razumem žensk ki si ne želijo spolnosti z svojim patnerjem jaz si ga z mojim želim in če bi imela čas tudi parkrat na dan. To da si ena ženska zaželi seksa vsaka dva mesca se mi zdi.... mislim ne vem sem brez besed. Vsak psihično in fizično zdrav človek si želi spolnosti. ljudje smo in ostajamo spolna bitja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 14:01:27   
Anonimen
Sicer pa ne razumem žensk ki si ne želijo spolnosti z svojim patnerjem jaz si ga z mojim želim in če bi imela čas tudi parkrat na dan. To da si ena ženska zaželi seksa vsaka dva mesca se mi zdi.... mislim ne vem sem brez besed. Vsak psihično in fizično zdrav človek si želi spolnosti. ljudje smo in ostajamo spolna bitja.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 14:07:20   
Anonimen
. Vsak psihično in fizično zdrav človek si želi spolnosti. ljudje smo in ostajamo spolna bitja.


Ja mogoče pa ravno niso zadovoljne v zakonu s "psihičnega" vidika. In pol valjda niso razpoložene. Samo pol je treba it, ne pa da oba trrpita. On zaradi pomanjkanja seka, ona pa zaradi pomanjkanja..ljubezni recimo.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 14:15:54   
triša
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

. Vsak psihično in fizično zdrav človek si želi spolnosti. ljudje smo in ostajamo spolna bitja.


Ja mogoče pa ravno niso zadovoljne v zakonu s "psihičnega" vidika. In pol valjda niso razpoložene. Samo pol je treba it, ne pa da oba trrpita. On zaradi pomanjkanja seka, ona pa zaradi pomanjkanja..ljubezni recimo.

Ja nivess se strinjam samo it je laže reči kot narediti. Sicer pa preden greš je treba za vezo kaj narediti, nič  nam ni dano samo po sebi. Sama pa veš da je idealnih beri "filmskih" partnerstev manj kot ena na sto. Tako da bi potem vsi iz svojih vez samo bežali. Bežati pa iz veze v vezo iz odnosa v odnos je pa to kar sem že prej napisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 14:16:58   
triša
Teli citati so grozni, ko pišeš sploh ne vidiš kam meče besedilo.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 14:24:27   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: madela

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

upam, da razumeš, da nisem hotela nič slabega ko sem te citirala. Le iz svojih izkušenj vem, da so po navadi ljubosumni ljudje tisti, ki si nekako lastijo partnerja oziroma kot si zdaj napisala v drugem postu , da ti lahko srečo vzame tvoj mož. Nisi srečna  (oziroma boljša beseda je spokojna) če o tem razmišljaš, da bi lahko TVOJO srečo vzame kdo drug. Srečna si sama, zase, nihče ni odgovoren za tvojo srečo.
Sicer pa razumem tvojo stisko, da če si bila že prevarana, da strah ostaja, ne rečejo zastonj, da tistega, ki je kača pičila...
Želim ti , da greš preko strahu, ljubosumja ker to so skrajno negativni čustvi, ki uničujejo predvsem tebe (pa ljudi okoli tebe tudi) . Srečno.


Vem,da nisi mi mislila nič slabega. Ampak poglej,zakaj menim,da je moja sreča odvisna tudi od mojega moža. Poročila sem se zato,ker se dopolnjujeva,ker sva dober tim in ker se imava rada in če ne bi bila srečna z njim,prav gotovo ne bi bila skupaj. Imava pa tri otroke.
In recimo,da gre vse po zlu...kako naj bom srečna,ko bom gledala svoje otroke,ki bodo ločeni od enega od naju. Sicer je sreča velik pojem in vedno je več stvari,ki te naredi srečnega,ampak samo en dejavnik lahko tvojo srečo poruši.
Glede ljubosumja,pa sploh ni nujno,da izhaja iz tega,ker ne bi bil zadovoljen sam s sabo.To še zdaleč ni res.
Še celo psihologi znajo povedat,da je kanček ljubosumnosti(ampak res malo) normalno za zdravo zvezo.



Madela, tudi njegova sreča je odvisna od tebe - verjemi. Ker v nasprotnem primemu bi tudi ti ne bila srečna. Pozdrav!

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 14:30:31   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Madela, tudi njegova sreča je odvisna od tebe - verjemi. Ker v nasprotnem primemu bi tudi ti ne bila srečna. Pozdrav!


Imaš popolnoma prav user posted image  

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 14:41:56   
vaney
se strinjam s tem, da se psihično nezadovoljstvo prenaša na fizično (sexualno) in obratno. poštimano mora biti oboje, če ne, stvar prej ko slej postane problematična.

in se strinjam (po nekem čudežu, neuser posted image ) s tabo, kim, da če se stvari res in nikakor in pod nobenim pogojem ne da rešiti doma (in samo doma), da je bolje it narazen kot pa da trpita oba.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 14:48:18   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

se strinjam s tem, da se psihično nezadovoljstvo prenaša na fizično (sexualno) in obratno. poštimano mora biti oboje, če ne, stvar prej ko slej postane problematična.

in se strinjam (po nekem čudežu, neuser posted image ) s tabo, kim, da če se stvari res in nikakor in pod nobenim pogojem ne da rešiti doma (in samo doma), da je bolje it narazen kot pa da trpita oba.


Meni se pa zdi,da kim piše o tem,da je v takem primeru varanje opravičjivo,kot v primeru njene kolegice user posted image
Sem slučajno kaj spregledala?

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 15:04:41   
Anonimen
Jaz se ne strinjam z varanjem, da smo si na jasnem. Ampak, sem želela samo povedat, da moški, če ni doma zadovoljen bo slej ko prej začel varat (ponavadi). Pa ne pravim samo seksualno. Ampak, takrat ravno nekdo pride mimo , ki se ti zdi tolko boljši (pa če prav ni).


Daj, preberi si še enkrat madela. Jaz nikakor ne opravičujem varanja, ampak samo pravim, če ni v zvezi vse ok , se lahko kaj hitro kaj takega zgodi. Hotela sem samo rečt, naj si ne zkrivajo ženske oči.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 15:06:11   
madela
Ok,sem spregledala,sory!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 18:04:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Jaz pa sem tako ljubosumna, strah me je da bi se zgodilo kaj med njima.


Naj te ne bo strah, sigurno se bo nekaj zgodilo....user posted image .

Potem boš imela razlog več, da se tvoja ljubosumnost še razbohoti :).

(odgovor članu tmms)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 18:07:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Ne moje ljubosumje ne izhaja iz tega,da bi si karkoli lastninila in tisti vzame sem dala pod narekovaj ravno zaradi tega,kar ti pišeš sedaj. Moje ljubosumje izhaja pa iz moje preteklosti,ko sem bila prevarana in moj strah pred takim izdanjem človeka,ki ga imam rada še zmeraj ostaja.


Še vedno izhaja iz posesti, iz bojazni, da ti kdo vzame ekskluzivnost tvojega partnerja.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 18:08:48   
Anonimen
Ampak,ko te neka oseba izda na tak način zelo težko spet zaupaš-to je dejavnik,ki te onesrečuje in zaradi tega lahko postaneš osamljen.


Lahko se izgovarjaš v nedogled na izdajo.....lahko greš naprej....izbira je vedno tvoja, tudi v težkih situacijah :).

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: preveč ljubosumna
17.1.2008 21:00:21   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Spet ena preveč ljubosumna verjetno. Včeraj mi je mož povedal da mora službeno na pot za 1 dan in zraven gre tudi sodelavka. Jaz pa sem tako ljubosumna, strah me je da bi se zgodilo kaj med njima. Poročena sva že nekaj let in imava dva prečudovita otroka, skratka urejena družina. Strah me je da bi se to spremenilo ker prevare nebi odpustila.


jaz bi tud na to pomislila! nič nisi preveč ljubosumna,,..

no, če si zaupata, imata rešene -dorečene stvari v odnosu, bo vse ok...

ne vem...boš videlauser posted image

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: preveč ljubosumna
18.1.2008 9:45:20   
piščanc
obrni situacijo. kaj bi bilo, če bi ti morala na služeno pot za en dan s sodelavcem? ali bi ga naskočila, prevarala moža? kako bi se počutila, če ti mož ne bi zaupal na pot?













no zdaj pa povej ali si še ljubosumna. če si imata probleme v zvezi.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?