|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   družabne igre za 3-4 letnike
8.2.2008 20:14:29   
willma
Katere družabne igre za vso družino so zanimive za tri do štiri letnike?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: družabne igre za 3-4 letnike
8.2.2008 20:22:20   
babylove
Mi se pri 3 letih igramo loto, asociacije, spomin.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: družabne igre za 3-4 letnike
9.2.2008 6:36:18   
Noel
Pri nas igramo Človek ne jezi se, Črni Peter, Froghoppers (ta je meni najboljša), domine, spomin.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: družabne igre za 3-4 letnike
9.2.2008 10:57:08   
nuala
Mi imamo eno tako igro pingvinčke. Na ledeno goro poskusiš postavit čim več pingvinčkov. Navdušeni smo optroci in starši ( je hudo zabavno če zraven spiješ kakšen kozarček ).
Pa Lotti Karoti, ko zajčki padajo v luknje.
Zelo rad ima tudi spomin.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: družabne igre za 3-4 letnike
10.2.2008 9:43:49   
babylove
Pri 4 letih se mogoče lahko igrate že tudi igro, kjer se izbere črka, nato pa mora vsak povedati ime, ki se začne s to črko. Ali pa žival, predmet,...

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: družabne igre za 3-4 letnike
10.2.2008 9:45:32   
al1*
Človek ne jezi se, spomin, Ekec pekec, Loti karoti

_____________________________

lp


(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: družabne igre za 3-4 letnike - monopoly
10.2.2008 11:07:58   
willma
Kupila sva Ekec Pekec, upam, da bo zanimivouser posted image

Človek ne jezi se, spomin, L. Karoti... vse to je našemu v začetku zanimivo in se veseli, potem pa se čez čas začne dolgočasituser posted image

Bomo pač zaenkrat igrali igre samo do poloviceuser posted image


Še eno pomoč prosim. Kje bi imeli kakšen zanimiv monopoly, recimo M. Junior, ali pa M. Kmetija? Katera trgovina premore veliko izbiro družabnih iger?

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: družabne igre za 3-4 letnike - monopoly
10.2.2008 12:16:09   
frutka_
Willma fajn tema!user posted image
Mi se zaenkrat igramo samo Spomin. Mali še vedno najaraje sestavlja puzzle, lego gradnike in "bere" knjige.
Fajn igra je tudi tista, ko sedi pirat v sodu in meče noter vtikaš. Ko vtakneš v pravo luknjo pirat skoči ven. To je taka preprosta igra.
Sicer pa se mi zdi, da so 3letniki za sledenje navodilom in pravilom igre še malo premajhni.
Mi2 se spomin igrava tako, da jaz odkrijem dve sličici on pa valda večino ostalih. Ko ugotovi položaje parov odkriva manj sličic, ker ima naštudirano kje je kera skrita.
Ogromno iger je imel Leclerc v božičnem času, tudi Interspar ima lepo izbiro. Za ostalo pa ne vem.
Aja, Domino še je fajn simple igra za takšne male mulce.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: družabne igre za 3-4 letnike
29.12.2008 14:32:06   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Noel

Pri nas igramo Človek ne jezi se, Črni Peter, Froghoppers (ta je meni najboljša), domine, spomin.
 Mene pa zanima, kje je v Sloveniji mogoče kupiti igro Froghoppers? Ali pa vsaj kakšna bližnja varianta. Hvala že vnaprej.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?