|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:05:56   
palas
Moj malček že pet dni ni kakal. Je to normalno? Je dojen in ponavadi kaka enkrat na dan, se pa pa tud že zgodilo, da dva tri dni ni kakal, ampak sedaj je že peti dan. Bi me moralo skrbet? Ga je pa že včeraj ful zvijalo, da ne govorim danes ponoči, ko se je res ful napenjal. Zgleda, da bi rad kakal, pa ne gre in gre, kar se je pozanlo danes tudi na plenici - en majčken madež od kakca.
Prosim za pomoč!
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:09:40   
Maxica
Pravijo, da je pri dojenem otroku normalno, da kaka 7x v enem dnevu ali pa 1x v 7 dneh. Če te skrbi, mu ponudi zelo zelo zelo sladkane kamilice. To je pri nas vedno pomagalo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:16:25   
Anonimen
Tudi nam se je dogajalo,je pa tako kotpravi Maxica.
Dekleta katera se spomni ime tistega sirupa,ki ni odvajalo ampak na bazi glukoze in se ga lahko daje tudi čisto majhnim dojenčkom?
Jz sem pozabila,je bilo govora o tem pri otrocih,ki imajo težave z odvajanjem.Je popolnoma neškodljivo,samo blato mehča.tega bi lahko uporabila.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:19:06   
lelčy
jaz sem ponavadi uporabljala komarčkov čaj od Hippa, patronažna sestra pa mi je svetovala naj tudi pomagam z termometrom-malce ga naoljiš pa malo podražiš črevo. nam je zmeraj pomagalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:23:06   
*erika*
dojeni otroci lahko kakajo 10 na dan,ali 1 na 10 dni.tako je men moja pediatrinja rekla ko moja mala ni kakala 8 dni

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:25:55   
mika
Pravijo, da je pri dojenem otroku normalno, da kaka 7x v enem dnevu ali pa 1x v 7 dneh. Če te skrbi, mu ponudi zelo zelo zelo sladkane kamilice. To je pri nas vedno pomagalo.


tudi  jaz sem naši user posted image 8i dan skuhala sladkane kamilice. pokakana  je bila od lopatic do kolen. potem se ji je prebava  nekako popravila, ponovit sem morala le še 1x.

sladkor moraš dat v vodo, da prevre, ker bi kristali bili premoćni za želodček

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:29:40   
kmarija
Dekleta katera se spomni ime tistega sirupa,ki ni odvajalo ampak na bazi glukoze in se ga lahko daje tudi čisto majhnim dojenčkom?
IZVIRNO SPOROČILO: neva6


A si mislila Laktozo? Se dobi v lekarni brez recepta  in z njim sladkaš kamilce user posted image
Čeprov naša user posted image  ni kakala po 10 dni, zdej se je pa uredilo. Pa sem jo matrala s svečkam, laktozo, termometrom, masažo - pa se je pokakala, ko ji je pasal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:43:17   
palas
Hvala za nasvete. Bom probala skuhat sladkane kamilice.
Upam, da bo pomagalo user posted image
Se mi tako smili malček ko ga tako napenja-jamra, stoka, da mislim, da bo čist hripov ratal.

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 10:47:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kmarija

Dekleta katera se spomni ime tistega sirupa,ki ni odvajalo ampak na bazi glukoze in se ga lahko daje tudi čisto majhnim dojenčkom?
IZVIRNO SPOROČILO: neva6


A si mislila Laktozo? Se dobi v lekarni brez recepta  in z njim sladkaš kamilce user posted image
Čeprov naša user posted image  ni kakala po 10 dni, zdej se je pa uredilo. Pa sem jo matrala s svečkam, laktozo, termometrom, masažo - pa se je pokakala, ko ji je pasal user posted image


nekaj podobnega,samo,da ni za sladkat je prav v sirupu.Bom poskusila pobskat v iskalniku.Drugače pa res pomaga tudi telovadba,tako,da otročka primeš tam pri gelžnjih,nogice upogneš v kolenčkih in ritmično pritiskaš kolenčka k trebuščku.Ponovi večkrat.

(odgovor članu kmarija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 11:00:19   
didikaa
moja svakinja je imela enak problem pa ji je P rekel da naj mu termometer namoči v olje in potisne v ritko ( anpak čisto malo ), ker pa ji to ni pomagalo pa je dobil svečko ( v lekarni brez recepta )... 2 uri po tistem je kakal in to celo goro je pokakal...vse je špricalo po tleh previjalna je bila cela pokakana...v glavnem cel đumbos ampak če je le kako mu je bilo oproščeno =) drugače pa je P rekel, da če prda ni nobene bojazni

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 11:02:44   
mika
Dekleta katera se spomni ime tistega sirupa,ki ni odvajalo ampak na bazi glukoze in se ga lahko daje tudi čisto majhnim dojenčkom?


edin sirup, ki smo ga mi naši dajali je kuminin sirup, samo ta ni nič pomagal

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 11:29:00   
Anonimen
Lactecon sirup,tako sem ga našla.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 11:33:38   
palas
Neva 6 najlepša hvala. Bom fanta jutri poslala v lekarno kupit ta sirup, če danes ne bodo kamilice pomagale.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 11:42:23   
mika
če danes ne bodo kamilice pomagale


še preden mu boš dala kamilice si pripravi vse za kopanjeuser posted image .

mi smo bili na obisku pri moji babi in sem ji tam dala čaj. mislila sem, da bo kakala ko pridemo domov...aha....čez 20 min je bila cela pokakana

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 11:48:38   
Anonimen
Jaz oz. moj mišek je imel zdaj te dni probleme s kakanjem, saj se je pokakal vsak 8 dan. Pa sem poskusila vse!!! Sladke kamilice, sladko vodo, postan Donat itd. NIČ. Prvič sem mu dala glicerinsko svečko; sedaj drugič pa sem mu skuhala kašico iz sliv + jabolk, pa se je lepo pokakal. Glede na to, da dojim, vsak dan popijem 3dcl vode, v kateri so bile namočene suhe slive 24h. Ok no, nam je prebavo zaustavil rižolino in kuhan korenček, tako da sem sedaj za nekaj časa prekinila z GH.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 15:49:56   
palas
sva popila malo sladkanih kamilic... in glej ga zlomka - pomagalo je. Leon se je ornk pokakal - je bil do pasu v kakcu user posted image
Še enkrat hvala za nasvete

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 5 dni brez kakanja
14.2.2008 15:55:44   
mika
sva popila malo sladkanih kamilic... in glej ga zlomka - pomagalo je. Leon se je ornk pokakal - je bil do pasu v kakcu


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?