|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   centralni sesalni sistem
22.2.2008 23:19:55   
lex
Ali ste zadovoljne z njim? Kaj pa prah po ceveh v steni? ali se kaj nabira oz. kako uničit tam not pršice?

V hiši (tipski načrt) imava vrisanega, sedaj pa bi rada vse + in - da se odločim med tem ali pa zelo dobrim vodnim sesalcem. pa koliko so kaj cene?


Uh mam vprašanj.user posted image

Hvalauser posted image
lex

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 6:15:47   
April
s tem nimam izkušenj, a kolikor sem brala  v eni knjigi o alergijah, priporočajo prav ta sistem. praha v cevkah ni, ker ga posesa.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 10:02:45   
Drnula
Jaz lahko samo rečem da ga bomo imeli, nismo ga pa še preizkusili ker še nismo v tej fazi. Zaenkrat imamo samo inštalacije. Baje je res fajn v primeru alergij kar nam bo prišlo prav in se mi zdi kar logično. Sicer sem se bolj pozanimala pri ljudeh ki imajo in mi je izpadlo ok in pripravno. Primerjala sem s cenami dobrega vodnega ali globinskega sesalca se lažje odločila. Še posebej ker vem kako je z manevriranjem teh sesalcev - meni popolnoma odveč.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 12:31:27   
meeryana
Hej, mi ga imamo in je super zadeva user posted image  

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 12:34:09   
meeryana
Tukaj pa je informativni izračun za hišo 120m2.

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 13:09:01   
rija
mi ga imamo in je ena boljših stvari v hiši. ga ne menjam.

prah pa gre skozi posebno režo iz hiše.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 16:13:38   
Anonimen
A mi lahko prosim nekdo razloži kako to izgleda in kako deluje? Ne razumem čist.. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 16:19:44   
rija
poglej na www.korak.si

pa jašek za perilo user posted image  edino, da smo si ga mi naredili sami.....zakon!


< Sporočilo je popravil rija -- 23.2.2008 16:21:00 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 16:22:28   
3T
Tudi mi ga imamo in raje dam od hiše karkoli drugega kot pa ta sesalec. Zagotovo super nakup.user posted image

Prah se v ceveh ne nabira, ker so prevlečene z antistatično snovjo.

Gre za sistem plastičnih cevi, ki so napeljane pod tlaki do posebnih vtičnic za sesalec, v katero vklopiš sesalno ročico in sesaš. Sesalna enota ( sesalec ) je nameščen v prostoru, kjer ni moteč ( v našem primeru kurilnica ) in zrak, ki ga sesalec izsesa je izpeljan iz hiše ven.
Skratka najbolj čisto sesanje in zelo priporočljivo za ljudi z alergijami na prah.

Mi nimamo vodne enote, tako da te ne poznam, nam je pa sistem montiralo in dobavilo podjetje iz MS, ga ne bom konkretno navedla da mi ne bodo očitali reklame.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 16:29:42   
rija
3T kakšne vodne enote user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 16:57:52   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: lex

V hiši (tipski načrt) imava vrisanega, sedaj pa bi rada vse + in - da se odločim med tem ali pa zelo dobrim vodnim sesalcem. pa koliko so kaj cene?



Že vidim to bo krivo, sem prehitro prebrala, sem mislila, da misli vodno enoto, ki pa jo tudi ponujajo, je en poseben dodatek, ki se priključi na obstoječo stanje, podobno kot tudi za čičenje pepela iz kamina.

lp

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: centralni sesalni sistem
23.2.2008 17:43:39   
Anonimen
rija, tud midva sva mislila tale jašek nardit. Ampak je fora, da bova imela v pralnici pralni stroj. Direktno nad njo je ena kopalnica, druga je pa nadstropje više, in čisto na drugem koncu hiše. In iz čist zgornje bi itak mogla nosit v spodnjo, potem pa po jašku. Tako, da dvomim, da bomo tole uredil.user posted image

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: centralni sesalni sistem
25.2.2008 8:55:45   
Drnula
Lex - predlagam da kar poklišeš na Korak - kontakt ti je dala Ria. Rajko ti bo tam vse razložil kako in kaj. Lahko poklišeš tudi na Omega, tudi tam ti bodo vse lepo razložili in  poslali prospekte, predlolg inštalacij .... predračun .... boš morda lahko primerjala med sabo in izbrala.

Glede jaška, mi imamo kar lepo samo eno kopalnico.

< Sporočilo je popravil Drnula -- 25.2.2008 8:56:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: centralni sesalni sistem
26.2.2008 21:04:27   
lex
Punce hvala. Bom malo stopila v kontakt s podjetji. Jaška pa midva ne bova imela (je bil sprva načrtovan) ampak sem se odločila, da WC školjko prenesema v kopalnico in v tistem majhnem WCju uredim pralnico in bo tako vse v zgornjem štuku. Spodaj je samo majhna kopalnica z WCjem, v kurilnici pa se bo našel prostor za kolesa in podobno, ker nimava kleti.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?