|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj pobledijo strije
28.2.2008 19:36:13   
vaney
Na koncu nosečnosti sem dobila kar veliko strij (rdeče vijoličnih črt) po celi širini pod popkom. Zdaj sem dober mesec po porodu in me zanima, po kolikem času te strije pobledijo oz. postanejo belo-srebrne?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj pobledijo strije
28.2.2008 19:41:31   
katja84
zdravo!

od mojega poroda je že skoraj 9 mesecev pa so mi strije čisto malo pobledele!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj pobledijo strije
28.2.2008 19:48:40   
vaney
toliko časa to traja??? potem pa do poletja najbrž še ne bo dobrouser posted image  zgleda, da se bo treba kar sprijaznit z novimi barvnimi "prijateljicami"user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu katja84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj pobledijo strije
28.2.2008 21:12:42   
lelaval
Kolokor se spomnim pri sebi - ne prej, kot poleti

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj pobledijo strije
29.2.2008 15:26:34   
papica2
Jaz jih sicer med nosečnostjo nisem dobila, imam pa nekaj "spominčkov" še iz najstniških let. Kljub temu, da res s časom zbledijo, so žal ti user posted image poleti, ko sem lepo porjavela še bolj vidni, ker so svetlejši od ostale kože user posted image !

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj pobledijo strije
2.3.2008 19:46:47   
Suzy.
Tiste na strani mi NISO pobledele v slabih 4 letih. Pol sem bla pa še enkrat noseča. Ampak zdaj jih z boljšim občutkom "nosim", ker je toliko manj po porodu. user posted image  Še zmeraj upam na čudež.

(odgovor članu papica2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?