|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 19:42:46   
Pia77
Celo nosečnosti sem prav uživala in pred dobrim tednom sem rodila krasnega fantka... Vseeno pa mi je šlo danes kar na jok, ko sem iz omare pospravljala nosečniška oblačila. Zdi se mi, da je moje telo zdaj tako nekako votlo, prazno... Sicer upam, da to ni bila zadnja nosečnost, a vseeno...
A sem čisto čudna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 19:48:26   
mamči
Ah, nisi čudna. Jaz sem tud tako jokala, ko sem nosečniške stvari pospravljala, pa pol še vsake par tednov, ko sem pospravljala premajhne dojenčkove stvari.
To je bilo prvič tako in drugič tud.
No, če se še kakšna ne javi s podobno zgodbo, sma pač dve taki čudni user posted image .

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 19:53:45   
Tanja555
Pia, iskrene čestitke ob rojstvu sinčkauser posted image .
Ne bit žalostna, baje so ti občutki čist normalni in marsikatera mlada mamica se počuti tako kot ti. Še na RR piše, da bomo po rojstvu otročička pogrešale brcikeuser posted image
Jaz zaenkrat še veselo uživam v nosečnosti in še ne vem kaj me čakauser posted image . Po eni strani pa komaj čakam, da spoznam malo štručko, ki že toliko časa prebiva in brca v mojem trebuščkuuser posted image .

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 19:58:30   
lex
Zato sem pa jaz 3 noseča. Pa mam občutek, da ne bova prenehala tukaj, ker je ful fajn ko čutiš brcike, ko hodiš na UZ. Reči si, da čez nekaj časa spet in ti ne bo tako hudo vsega pospravit. Midva imava prvo razliko 2 leti 4 mesece, sedaj bo pa 13,5 mesecev. Jaz uživam v nosečnosti. Le otroci ti pol včasih že po glavi skačejo, ampak to vse spada poleg. Ti uživaj s sinkom in čez nekaj časa boš spet oblekla nosečniške stvari in uživala.

Čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Tanja555)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 19:58:46   
Majchi
Oh Pia77, kako te razumem. Jaz sem še nekaj časa kar gibe čutila. Najraje bi bila ene dve leti noseča, pa še nisem ziher, če bi se naveličalauser posted image .
Se spomnim, ko sem 3 ure po porodu vstala iz porodne postelje in se takoj spet ulegla na tisto posteljo, s katero te na oddelek odpeljejo. Trebuh oz. kar je ostalo od njega, mi je kar dol padal in nikdar ne bom pozabila tega občutka praznine!
Veš, pa kar mine. Dojenček te vsak dan na polno zaposluje in počasi nehaš razmišljat o tem.
Pa veliko užitkov z malim bitjem!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 20:11:29   
Anonimen
men se še 8 mesecev po porodu toži po nosečnostiuser posted image tko da če si ti čudna, kaj sem pol jazuser posted image
res je blo fajn, jaz bi tud kr skoz mela enga razgrajačka notriuser posted image

(odgovor članu Majchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 20:22:19   
Anonimen
Jaz  pa sem komaj dočakala konec nosečnosti....skoraj bi umrla, tako me je zdelala ta nosečnost, ampak.....komaj čakam, da bom spet.user posted image Čez kako leto, če bo vse po sreči.

A ni žalostno, da nekatere ženske nikdar ne doživijo vsega tega.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 20:40:19   
Naja30
Zato smo pa mi hitro naročili še enega! user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 21:01:03   
karatina
Nič nisi čudna. Jaz sem prvih štirinajst dni tudi jokala kot dež in pogrešala trebušček, tisto premikanje, odzivanje. Pa je minilo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 21:06:41   
vaney
Jaz sem tudi po porodu čutila neskončno srečo ob pogledu na sinka, istočasno pa grozno praznino brez trebuščka. Jokala sem pa še 2 tedna po porodu kot dež, vsakič, ko sem pogledala sinkota, se pogovarjala z možem, brala lepe sms-se... Ne vem, zakaj, ampak postala sem dosti bolj čustvena in občutljiva, odkar sem bila noseča in imam sina. Pred user posted image  mi ni nihče mogel kar tako do dna, sem bila precej neobčutljiva, zdaj me pa zelo hitro spravijo v jok.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 21:15:03   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Jaz sem tudi po porodu čutila neskončno srečo ob pogledu na sinka, istočasno pa grozno praznino brez trebuščka. Jokala sem pa še 2 tedna po porodu kot dež, vsakič, ko sem pogledala sinkota, se pogovarjala z možem, brala lepe sms-se... Ne vem, zakaj, ampak postala sem dosti bolj čustvena in občutljiva, odkar sem bila noseča in imam sina. Pred user posted image  mi ni nihče mogel kar tako do dna, sem bila precej neobčutljiva, zdaj me pa zelo hitro spravijo v jok.


Pri meni identično...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 21:15:44   
Gina
Jaz imam pa zelo zanič spomine na nosečnosti. Dosti reči je šlo narobe, vse je spremljal utemeljen strah, krvavitve non stop, bolečine, krči, otečenost, mravljinčenje, bolečine, zredila sem se res veliko..... ma kakšna nosečnost.... jaz sem bila tolk srečna, ko je bila nosečnost mimo, pa so prišli otroci. Različni smo, jaz nosečnosti kot take nikdar nisem pogrešala. Pravzaprav je bilo obratno, končno sem dobila samo sebe nazaj in bila sem neizmerno srečna, da je obdobje strahu in bolečin minilo.

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 21:19:13   
Sunny Morning
Jaz sem pa mislila, da sem jaz čudna, ko sem tako razmišljala. Nosečnost je eno lepo obdobje, ki se konča s porodom, ko se začne še eno lepše obdobje našega življanja. S porodom si kar naenkrat postavljen pred dejstvo, da imaš user posted image . Drugače je bilo, ko sem svojo pupiko čutila v trebuščku in takrat se mi je zdelo, da nosečnosti nikakor noče biti konec in sem komaj čakala, da rodim. Po porodu pa sem ugotavljala, da je nosečnost ful prehitro minila.user posted image  Vsakič, ko pogledam Nejo pozabim, da mi je hudo, ker ni več v trebuščku.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 21:20:08   
Anonimen
Nisi cudna, vsak dozivlja po svoje.

Jaz sem naprimer komaj cakala, da rodim, ampak res komaj.

(odgovor članu Pia77)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
3.3.2008 21:43:41   
Blejka26
jaz pa nosečnosti nič ne pogrešam ker imam takrat same skrbi in naprimer to,če je otrok zdrav,da bi bilo vse v redu..to me je spremljalo celo nosečnost-2krat-je lepo ja čutiti brce..toda vseeno ne pogrešam tega časa

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
4.3.2008 5:41:59   
lelaval
Jaz sem imela v vseh 3 user posted image  težave, a sem prav uživala v njih. In kako rada sem razkazovala svoj trebušček user posted image . In vsakokrat mi je bilo žal, da se je končalo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
4.3.2008 9:04:20   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Jaz sem pa mislila, da sem jaz čudna, ko sem tako razmišljala. Nosečnost je eno lepo obdobje, ki se konča s porodom, ko se začne še eno lepše obdobje našega življanja. S porodom si kar naenkrat postavljen pred dejstvo, da imaš user posted image . Drugače je bilo, ko sem svojo pupiko čutila v trebuščku in takrat se mi je zdelo, da nosečnosti nikakor noče biti konec in sem komaj čakala, da rodim. Po porodu pa sem ugotavljala, da je nosečnost ful prehitro minila.user posted image  Vsakič, ko pogledam Nejo pozabim, da mi je hudo, ker ni več v trebuščku.


Se podpisem pod tole!Obcasno mi je se hudo ker je pač nosecnost mimo samo ne znam pa si predstavljati niti enega dneva vec brez moje pikice.


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
4.3.2008 10:06:11   
puri
Sem prav vesela, da berem, da nas je kar nekaj takih, ki pogrešamo nosečnost in vse kar paše zraven.

Jaz sem rodila 7 tednov nazaj in mi gre še vedno na jok, ker je spet vse mimo. Imam pa doma sedaj že 4 otročke, ampak jaz bi kar še katerega. Ampak z mojim sva rekla, da je bilo najbrž to zadnjič, ker so štirje otroci v današnjih časih res dovolj, ampak mene pa še kar razjeda ta močna želja. Sedaj mi je najhuje od vseh poporodnih obdobij, ker takrat sem vedela, da verjetno to ni bilo zadnjič, sedaj mi je pa prav težko in zares upam, da bodo ti žalostni občutki čim prej minili, čeprav kolikor se poznam, bo kar trajalo.
Jaz sem sama sebi čudnauser posted image ,...mah,...saj vbistvu to sploh ni za smejat, ampak za user posted image . Res bi rada razmišljala drugače, ampak ne gre. Ne morem se sprijazniti, da vsega tega ne bom več doživelauser posted image

< Sporočilo je popravil puri -- 4.3.2008 10:11:13 >

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
4.3.2008 11:00:12   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: puri
Sedaj mi je najhuje od vseh poporodnih obdobij, ker takrat sem vedela, da verjetno to ni bilo zadnjič, sedaj mi je pa prav težko...
Ne morem se sprijazniti, da vsega tega ne bom več doživelauser posted image

Vidiš, točno tole mene skrbi. Po porodu sem se točno s tem tolažila, da bom v življenju ziher vsaj še enkrat noseča (no, nič ni ziher). Ampak, glede na to, da midva pri dveh otrocih nameravava zaključit, me že zdaj skrbi občutek, ki bo sledil po naslednjem porodu.
Po mojem to veliko žensk muči.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
4.3.2008 13:06:50   
tejč
Naj pristavim svojo izkušnjo.
Doma imam dve ljubki deklici in z rojevanjem končujem.user posted image  Že pri rpvi me je skrbelo prav isto kot vas. Potem je pa bilo bolje. Ne vem, nekako racionalno grem skoz čez vse in vidim, kaj je nabolj prav. Seveda me zamika, tisti lepi občutki, prve brce, migetanje, božanje trebuščka...Lepo je bilo, kako ne! (NO spomnim se tudi preklemane zgage, kako nisem mogla spat v nobenem položaju, preozkih majic...hehehehe, ampak to ni nič napram vsem drugim!) Priznam, zadnjič me je kolegica približno istih mer prosila, če ji dam nosečniške cunje,saj jih ne bom več rabila...In mi je bilo prav težko. Enih hlač-mojih najljubših-ji nisem dala.user posted image Zaobljubila sem si, d ajih bom nesla k šivilji in mi jih bo priredila za nenosečo Tejč.user posted image

Pomagala ravno nisem, sem pa povedala, kaj čutim.
Mi bomo ostali pri dveh. Imam lkepe spomine na nosečnost in na porod-naj tako ostane za vedno...

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
4.3.2008 13:11:56   
mala pikica
Najprej čestitam pia ob rojstvu fantka.

Drugače pa se meni tudi toži po nosečnosti. Sem vesela, ko vidim, da nas je več takšnih. Jaz tudi pogrešam brcike, pa božanje, pa cel trebušček...

Mi se bomo tudi odločili še za kakšnega. Ne vemo še edino, kdaj user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otožna, da je nosečnosti konec...
5.3.2008 15:55:18   
Ayo
Se ena ki se pridruzuje vasemu klubu! user posted image

Sicer sem noro zaljubljena v mojega 2,5m starega Gabriela in neskoncno vesela, da smo ga docakali, ampak trebuscek je bil trebuscek user posted image zato upam, da bomo kmalu spet kaj narocili. user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?