|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebuh po Cr
27.3.2008 21:56:17   
Blejka26
vem da je bila ta tema miljonkrat obdelana,toda izkušnje so iz dneva v dan novejše..zato..jaz sem drugega otroka rodila z CR in tega je že 5mesecev in me zanima kdaj se trebuh vrne nazaj v normalno stanje,kajti sedaj ga imam kot da bi bila v 5mesecu-skoraj.Delam trebušnjake a ne pomaga nič..se ne premakne..ali je pri Cr to vse drugače,kajti pri prvem porodu sem hitro izgubila trebuh..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebuh po Cr
27.3.2008 23:07:17   
katra55
Jaz sem skoraj 11 mesecev po CR pa se trebuh še ni vrnil v normalno stanje. 

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebuh po Cr
28.3.2008 6:50:13   
nektarina
Ne vem, če je stvar prav v CR.  Imela sem CR zaradi dvojčkov in z mano  v sobi je bila ena , ki je tudi imela CR .
ONa je že drugi dan po porodu imela skoraj raven trebuh, jaz ki sem imela 2 pa bolj okroglega in uvelo kožo. Stanje  se je  za  80 %  vrnilo v prvotno stanje po 6 mesecih. Zdaj  se še malce opazi, koža ni več tako napeta,trebuha je pa še čisto malo ( 10 mesecev po porodu).

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebuh po Cr
28.3.2008 8:33:48   
lelčy
6 mesecev po Cr se mi je trebuh vrnil v normalno stanje. imela sem pa tudi jaz eno v sobi ki je prav tako rodila s Cr in na dan odhoda iz bolnice je imela tako raven trebuh kot da sploh ni rodila.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebuh po Cr
28.3.2008 8:51:19   
Blejka26
zgleda da je potem to vse odvisno od telesa in hormonov verjetno.polno dojim,pa pravijo da grejo z dojenjem kile dol..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebuh po Cr
28.3.2008 9:34:32   
timika
Sem ena tistih srečnic, ki se jim ni že dan po porodu, torej CR, nič poznalo; dejansko sem se takrat, ko te prvič pošljejo pod tuš, pogledala dol proti trebuhu in je bil tak kot pred 9 meseci. Samo tisti obližek je govoril, da so dan prej nekaj vzeli venuser posted image .
Je pa res, da je bil tudi trebuh zelo majhen, zredila sem se minimalno, moje kile so šle celo v minus. Potem po porodu pa še polno dojenje brez težav in pošteno sem se mogla trudit, da me mali ni čisto obral.
Verjetno je vse odvisno od tvojega telesa, ene prej okrevajo, druge kasneje; mi je pa na mestu reza ostala temna brazgotina, pa tudi leto in pol ob kakem čudnem vremenu še vedno čutim trebuh. Vprašanje, če bo kdaj povsem OK.
Upam, da tvoj buško izgine sam od sebe, ker mučit se s trebušnjaki je največja nočna mora, kar se telovadbe tiče.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebuh po Cr
28.3.2008 19:15:09   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

zgleda da je potem to vse odvisno od telesa in hormonov verjetno.polno dojim,pa pravijo da grejo z dojenjem kile dol..


O, še ena taka nesrečnica user posted image . No, jest nism mela CR, pa mam ravno tako trebuh kokr v 5.m + strijeuser posted image user posted image user posted image . A te strije sploh kaj zbledijo?

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebuh po Cr
19.4.2008 18:54:44   
tuna
Meni je šel po 1. CR trebuh še kar dobro nazaj. Zdaj;  2,5 meseca po 2. CR pa se mi zdi , da se sploh ne premakne. Kar je šlo 1. mesec hitro navzdol, se je ustavilo in kljub kilaži, ki je enaka kot pred nosečnostjo, trebuh ostaja zelo viden. Ima še katera podobno izkušnjo?  

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebuh po Cr
21.4.2008 12:39:28   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: timika

Sem ena tistih srečnic, ki se jim ni že dan po porodu, torej CR, nič poznalo; dejansko sem se takrat, ko te prvič pošljejo pod tuš, pogledala dol proti trebuhu in je bil tak kot pred 9 meseci. Samo tisti obližek je govoril, da so dan prej nekaj vzeli venuser posted image .
Je pa res, da je bil tudi trebuh zelo majhen, zredila sem se minimalno, moje kile so šle celo v minus. Potem po porodu pa še polno dojenje brez težav in pošteno sem se mogla trudit, da me mali ni čisto obral.



enako pri meni.

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebuh po Cr
21.4.2008 13:26:55   
katee
Meni se je že en mesec po CR trebuh vrnil na stanje pred zanositvijo.  Sem se pa v nosečnosti zredila 12 kg, sedaj sem pa že v minusu (3,5 mesece po porodu). imam res srečo, da v nosečnosti nisem pridobila veliko maščobe na trebuhu.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trebuh po Cr
22.4.2008 13:20:55   
anny1
Meni je ostal po cr do druge nosečnosti 3 leta po cr- imela sem trebušček za 2,5meseca nosečnostiuser posted image . Z vajo si boš mogoče hitreje upomogla samo obstaja nekaj % da ti malo še ostane bušija- si potem lepši user posted image - mamice po porodu morajo biti zaznavane user posted image  user posted image

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trebuh po Cr
22.4.2008 13:23:21   
lemavrica
Meni je šel trebuh po CR kar hitro nazaj.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trebuh po Cr
22.4.2008 13:30:48   
kofetek2010
Eno je, če imaš po trebuhu špeh, drugo pa je, če se ti pozna trebuh, ker so mišice raztegnjene. Samo s trebušnjaki jih ne boš spravila nazaj - najboljše, da obiščeš kakšno fizioterapijo (v LJ obstaja prav za te probeme). Da so mišice raztegnjene boš najlažje ugotovila tako, da se vležeš na hrbet, malenkost pokrčiš noge in privzdigni trup - tko kot, če narediš trebušnjak. Sedaj pa probaj kolk imaš lufta na sredini trebuha - pod in nad popkom. Več kot ti gre (po širini) prstov notr, slabše je.

Meni se po prvem porodu ni trebuh čist nič poznal, kljub temu, da sem se zredila za 20 kg (iz 53 na 73 kg) in že 6 mesecev po porodu sem bila na svojih kg. Po drugem porodu pa je hujšanje trajalo dlje, pa tud zredila sem se še več (iz 53 na 83 kg), sedaj sem na svojih kilah, špeha po trebuhu nimam več, le ko pojem najmanjšo stvar (npr. jabolko) se mi takoj pozna izbočen trebuh.

Sem pa prvič imela vaginalni porod, drugič pa CR.

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trebuh po Cr
7.5.2008 10:19:29   
medika1
Jaz sem 5 tednov po CR in me tudi moj trebušček tare. Najbolj zato ker sem se v 1. user posted image zredila veliko več in sem bila po 1. mesecu v top formi. Sedaj pa mi je ostalo nekaj kg in trebuha se ne morem znebit. No res je da še nisem športno aktivna in upam da bo bolje ko bom začela migat.

Dekleta koliko časa po CR pa ste bile spolno aktivne? Midva sva nekaj poskušala po 4 tednih , pa ni bilo uspešno user posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trebuh po Cr
7.5.2008 10:57:38   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: medika1



Dekleta koliko časa po CR pa ste bile spolno aktivne? Midva sva nekaj poskušala po 4 tednih , pa ni bilo uspešno user posted image .


Po 5.tednu. Je malo bolelo, ampak samo na začetku.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trebuh po Cr
10.5.2008 23:11:57   
janja
Joj, jaz o svojem trebuhu raje ne bi. Sem še ena nesrečnica, ki ima že po naravi zelo neelastično kožo. Posledica nosečnosti je seveda gora strij. No, pa saj so zbledele, a kaj ko so vidne kot luknjice, ker je koža razvlečena. Delam trebušnjake, pa se skoraj nič ne opazi. Me pa na mestu reza znotraj potem boli tista brazgotina. Tako, da tudi če bi shujšala do neprepoznavnosti, bi se tista brazgotina  še vedno čutila in kazila moj trebuh. A ve tudi zatipate brazgotino? Me zanima, če je to zdaj doživljenjsko ali se sčasoma kaj zmanjša? Mam pa 7 mesecev po porodu trebuh še tak kot da bi bila v 5. mesecu. 

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trebuh po Cr
10.5.2008 23:22:11   
Anonimen
Naj se vam pridruži še ena, ki je imela "težave" z trebuščkom.Tako po prvem kot po drugem porodu mi je ostal veeeelik trebuh....kot vas je večina napisala kot bi bila v petem mesecu....nekater takega trebuha niso imelo ko so šle rodit.....se mi je zgodilo da mi je 2 mesecu po porodu soseda rekla..." ooo zdaj bomo pa že kmal rodil, a ne "....haaalllo sem že rodila, dva meseca nazaj........user posted image . Tako da drage moje vas popolnoma razumem.
Hodila sem v fitnes, 2 meseca pa ni nič pomagalo.Rešitev sem najdla v Hypoxi-ju...DELUJE.Prvič sem zgubila 7 cm mojega veeelikega trebuha ,drugič pa 5 cm.
Ga imam še malo...ampak moj user posted image  pravi, da je zdaj taki kot mora biti....ga ima še vedno polne roke.
Ampak kaj čmo....samo da so otročki zdravi, a ni tako!?

(odgovor članu janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trebuh po Cr
11.5.2008 8:47:34   
Nefretiti
In koliko stane ta hipoxI?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trebuh po Cr
11.5.2008 10:05:05   
Pingvinčica*
Za en mesec stane cca. 400€, mislim da je to cca. 12 obiskov, vsaj lansko leto. Je super zadeva, če si pridna izgubiš nekaj kilogramov, obseg in celulit se ti kar zmanjša. Jaz sem bila zadovoljna. Sedaj sem noseča in sem se tudi kar precej zredila, tako da v jeseni oz. pozimi ponovni obisk ne uide.

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trebuh po Cr
11.5.2008 11:45:41   
Anonimen
NEFRETITI, ena kura, ki traja 4 tedne, oz. tja greš 3x na teden stane 430,00 eur.Če hočeš zraven zgubit še kak dodaten kg, pa ti naredijo tudi jedilnik po tvoji želji, katerega se držiš 11 dni.Sama sem poleg izgubljenih cm, prvič zgubila 5 kg, drugič pa 4 kg.Vse kar moraš dobro pazit pri tem je le to, da v dnevih ko je terapija dobro ločiš oz. paziš kdaj ješ og. hidrate(po terapiji jih ne smeš) in beljakovine.To je vse.Jest sem bila lansko leto feb. in letos jan. ....je super.Bom sigurno še šla.

(odgovor članu Nefretiti)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z dojenčkom na plažo - 10 genialnih trikov
Preverite te genialne trike, ki vam bodo počitnice z dojenčkom na morju pošteno olajšali in vam tako pomagali ustvariti ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?