|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PETKOV KOFE
11.2.2005 21:17:52   
anajmad
Tudi jst grem veselo za tabo:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:.Letos jih bom dopolnila 36.In zmeraj sem si želela 3x:modri::duda::duda::duda:.Tako pa imam 1x:roza:in 1x:modri::angel:.Res upam,da bom še vsaj 2x ugledala:modri:ali:roza:.Mi je čisto vseeno,samo da bi lahko do konca donosila,ker sem imela zmeraj probleme.Upam.................
en lp:morje:D.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   PETKOV KOFE
11.2.2005 21:19:15   
anajmad
OOOOO,da bi midve bile vesele:nosecka::nosecka:.Pol bi pa prišla k men na dopust na:morje: in bi se prav fajn imele:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   PETKOV KOFE
11.2.2005 21:25:30   
luna39
Dopust, dopust, vzamem si ga, če čez en teden ta :hudicek:ne pride in se pokažejo :modri:Zame bo to najlepši dan z soncem obsijan in se bom ulegla na kavč in si mislila, da ležim pod palmo in sploh bi se mi utrgal. Boh ne dej, da bi ble skupej, ko bi ble noseče, bi rodile predčasno, tolk bi ga srale.....:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   PETKOV KOFE
11.2.2005 21:29:34   
anajmad
Pa ne preveč:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
en lp:morje:D.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   PETKOV KOFE
11.2.2005 21:31:49   
luna39
Zdele preberem da je dadica tud noseča, joj kva je zdej s tem babnicam???? No jest sem vesela za vsako da zagleda :modri::roza::duda::duda:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   PETKOV KOFE
11.2.2005 21:43:14   
biba77
Dragi moji, jaz sem dobila mojega :love: nazaj in bom se poslovila. Lep vecer vam se zelim! :zaspan::zaspan:
Lahko noc...:miska:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   PETKOV KOFE
11.2.2005 21:44:27   
luna39
Lahko noč Astra .....;)

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   PETKOV KOFE
11.2.2005 22:06:48   
Anitka
Ahoj!

Na brzino vam zaželim dober večer in še lepšo noč.

ASTRA tudi jaz vem, da boš kmalu spet BIBA 77, z BAMBI bomo šli na pivo.....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

EMAMAIR zate pa še itak :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: Morda sem pa le pozitivno vpilvala na najini :kava: v LJ;)

Punce jaz grem pa jutri smučat- totalni začetnik sem 8):)- Če pridem živa od tam se zvečer kaj beremo, če ne pa...:)-:)-:)-

Nočko,

Anitka:metulj:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 133
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?