|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novo mesto
16.5.2008 11:41:32   
Alfabeta
No, da ne boste mislile, da je pri nas kaj drugače. Od 270 vlog v enem vrtcu, jih je ostalo zunaj kar 130!!!user posted image Katastrofa. Tudi pri nas bomo morali začeti pritiskati na župana, očitno!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novo mesto
16.5.2008 11:46:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

No, da ne boste mislile, da je pri nas kaj drugače. Od 270 vlog v enem vrtcu, jih je ostalo zunaj kar 130!!!user posted image Katastrofa. Tudi pri nas bomo morali začeti pritiskati na župana, očitno!


O, marija, kaj takega. Da je taka gneča tudi pri nas? Ne bi si mislila user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novo mesto
16.5.2008 12:26:06   
srki
Včeraj sem bila na pregledu, G je in NM, pa je rekel, da bo otroka v vrtec vpisal v Ribnico, ker je tam vse preveč zasedeno. Pa jamrajo, da ni otrok, ni mi jasno, zakaj pa pol ni placa v vrtcih!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novo mesto
16.5.2008 13:41:30   
pikalonca
Mi pa še čakamo odločbo in me je kar groza, če bo pisalo, da nismo sprejeti. Ker potem lahko kar doma ostanem, saj bi za dva user posted image  zaslužila glih za varuško. Ja res se je za vprašat, zakaj ni več otrok. Ja na žalost nimamo vsi babic in dedkov blizu.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novo mesto
16.5.2008 14:59:43   
nas5
Mi smo pa glih dons dobili odgovor, da smo sprejeti. user posted image user posted image In to v vrtec blizu nas.

Držim pesti, da se tudi za vas najde varstvo.user posted image vam pošiljam za srečo!

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 16:03:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nas5)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novo mesto
16.5.2008 16:50:31   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Danes sem dobila odgovor že iz drugega vrtca, da ni sprejeta. Hudo, ja, 277 vpisov, 146 prostih mest,...
A gremo kar do Lojzeta?


Nekaj bo treba, sicer ne vem kaj bomo. Sem pa ujela, da imajo v Bibah kar 3 prazne igralnice in da jih nočejo zapolnitiuser posted image  To je sicer "reklakazala", ampak sem slišala tole isto stvar že 3x! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novo mesto
16.5.2008 16:56:26   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

No, da ne boste mislile, da je pri nas kaj drugače. Od 270 vlog v enem vrtcu, jih je ostalo zunaj kar 130!!!user posted image Katastrofa. Tudi pri nas bomo morali začeti pritiskati na župana, očitno!


O, marija, kaj takega. Da je taka gneča tudi pri nas? Ne bi si mislila user posted image


Ja, in jaz mislim, da bo še slabše, ker je prišel ta, zame trapasti zakon, drugi otrok zastonj v vrtcu. Haloooo!! Najprej bo treba uredit prostorske stiske, da bomo lahko kam te otroke dali. Jaz vem kar za nekaj primerov, ko so imeli čez vrtec  toliko za povedati, slabega seveda, sedaj so pa v prvih vrstah ko je treba otroke dejansko vpisati. Pa so tudi brezposelni med njimi. Jaz bom morala decembra v službo, ga nimam pa kam dat.

Bomo pa delo na črno in neuradne varuške podpirali, naj denar pa drugam odteka, če tako hočejo. Meni ni v interesu imeti otroka v privat varstvu, ampak sem v to PRIMORANA!!!  Zato je zame to trapast zakon. Pa da ne bo pomote, jaz bi imela oba hkrati v vrtcu, prvi je že, druga bi šla pa sedaj. Torej bi imela tudi jaz zastonj, ampak se vseeno ne strinjam z zakonom. No, ampak tole je že druga tema.

Se opravičujem za izpad, ampak sem jezna ko user posted image !

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novo mesto
16.5.2008 18:05:43   
čaki
pri nas v okolici NM pa je blo 26 vpisanih, prostih mest pa 16. mi smo za las ujeli user posted image user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novo mesto
16.5.2008 18:23:47   
Anonimen
Sem pa ujela, da imajo v Bibah kar 3 prazne igralnice in da jih nočejo zapolniti

Tole pa ne vem, ce bo držalo, ker je letos tam 5 oddelkov. Do sedaj pa so bili najmanj 3. Letos jih je več zato, ker v Cicibanu (na Ragovski) prenavljajo, in sta šli 2 skupini otrok iz Cicibana v Bibe; zato je taka ''gneča'' pri njih.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novo mesto
16.5.2008 20:10:27   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: mina07

Sem pa ujela, da imajo v Bibah kar 3 prazne igralnice in da jih nočejo zapolniti

Tole pa ne vem, ce bo držalo, ker je letos tam 5 oddelkov. Do sedaj pa so bili najmanj 3. Letos jih je več zato, ker v Cicibanu (na Ragovski) prenavljajo, in sta šli 2 skupini otrok iz Cicibana v Bibe; zato je taka ''gneča'' pri njih.


Ja, ampak prenova bo v začetku leta, torej septembra, gotova in ostanejo prazne igralnice, kot so bile pred prenovo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 22:33:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novo mesto
17.5.2008 13:18:40   
Udb
Mi smo pa dobil! Sem vesela.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novo mesto
18.5.2008 17:26:44   
vaney
Mi smo pa iz Bele Krajine, otrok naj bi šel v vrtec z novim letom, pa sem tudi dobila komentar, ko sem ga šla vpisat, da imajo zaenkrat preveč prijav za jesen in da ga zdaj sploh ne bodo obravnavali. 

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?