|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Nekaj "čudnega"?! 23.5.2008 13:52:42
|
|
|
|
Inigo
|
jat tega nism čutila... pomoje čutiš samo želijo... torej psihiraš in si želiš, da bi bila v tebi kepica. mogoče pa vseeno je. počakaj, da izostane M in bomo videli. jst ti resnično želim, da ni psiha...
|
|
|
|
|
RE: Nekaj "čudnega"?! 23.5.2008 13:55:02
|
|
|
|
*Junona*
|
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo jst ti resnično želim, da ni psiha... Js tudi upam da je
|
|
|
|
|
RE: Nekaj "čudnega"?! 23.5.2008 13:58:15
|
|
|
|
tweety83
|
Hvala punce! Super ste!
|
|
|
|
|
RE: Nekaj "čudnega"?! 23.5.2008 14:49:39
|
|
|
|
kristinaj
|
jaz nisem nič čutila, sploh nisem vedela, ker se nisem s tem obremenjevala do prve slabosti, ko sem takoj posumila za kaj gre... to je bilo v drugo, v prvo sem krivila pokvarjene kalamare za slabost :=)))) jaz upam, da bo plusek in ne samo namišljena nosečnost, ki sledi močni želji po imeti .... srečno
|
|
|
|
|
RE: Nekaj "čudnega"?! 23.5.2008 15:56:28
|
|
|
|
tinč407
|
pomoje maš ovulacijo glede na tvoje datume, ki si jih napisala tako da veselo na delo
_____________________________
sijaj, sijaj sončece... in sonce je posijalo z vso močjo!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOvulacija in plodni dnevi Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Zadnje s foruma
Koliko na leto zapravite za zobozdravniske storitve ?gagagaKoliko na leto zapravite za zobozdravniske storitve ?10 € do 20 € (
9%)

30 € do 50 € (
7%)

50 € do 100 € (
15%)

100 € do 150 € (
10%)

več (
18%)

nič, vse naredim na koncesijo (
41%)
Število vseh glasov: 88Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!