|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 12:43:42   
lira22
Sem našla na enem forumu da je ena shujšala 11kg v 3-5ih tedni.....
Bom kar prekopirala kaj je napisala:

"Sem pa skuhjaša s kar precej kruto dieto že dvakrat po 11 kg v treh do petih tednih. Mnogim se zdi grozno, da sem tako hitro toliko shujšala, ampak meni je pa super in že več kot pol leta držim isto težo.Sem pa jedla sledeče: zajtrk en sadež (pomaranča ali kivi ali jabolko), kosilo en kos mesa in solata, lahko tudi zelje oz. repa, ob 16-ih pa zadnjič en navaden jogurt s čim manj maščobe zmešan s pol litra vode. To spiješ na eks in si sit ziher par ur. Najbolj groznih je prve tri dni, potem pa se kar navadiš, sploh ker gre skor vsak dan 1 do 1,5 kg dol. Zraven pa seveda piješ postni čaj od patra Ašiča, in sicer najmanj 2,5 litra in hodiš lulat kot zmešan!:) Fino pa je, da se nacediš s čajem pred obrokom, tako si avtomatsko manj lačen in še po obroku.

Kruto a učinkovito! "


Torej, kaj pravite punce???

Jaz sem tko ****njena da bi probala......



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 12:44:46   
tanikaa
Ne, hvala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 12:47:01   
higuys
ne nori

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 12:49:56   
Anonimen
Jaz sem pristaš diete, pri kateri se zgubi 0,5 kg tedensko. Zakaj? Zato, ker telo ne čuti tako krutega pomanjkanja. Moje telo namreč zelo protestira ob pomanjkanju hrane, zato ga moram goljufati po malem.
Dobra je ta, a je tok zaljubljena, da je zdržala in da še vzdržuje?user posted image  Ma pa železno voljo, res.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 12:51:11   
lelaval
Kruto


predvsem to - KRUTO

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 13:03:55   
deja27
ja res je kruto,grem koj probat,ta jogurt z vodo zmešan,če me ne bo nič gor na rr,sem vrjetno na školjkiuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 13:11:27   
Anonimen
Je kruto, sam se mi zdi, da človek čisto lahko zdrži s tako malo hrane.

jaz v to čisto verjamem.. npr. včeraj  - zjutraj sem pojedla ene 4-5 prepečencev, potem jabolko in ananas, zvečer pa en par kuhanih hrenovk.

Samo to. Pa ne mislt da sm bla lačna al pa kaj. Samo doma me ni blo in potem ni časa za lenarjenje in hrano.

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 13:12:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Je kruto, sam se mi zdi, da človek čisto lahko zdrži s tako malo hrane.

jaz v to čisto verjamem.. npr. včeraj  - zjutraj sem pojedla ene 4-5 prepečencev, potem jabolko in ananas, zvečer pa en par kuhanih hrenovk.

Samo to. Pa ne mislt da sm bla lačna al pa kaj. Samo doma me ni blo in potem ni časa za lenarjenje in hrano.



Saj lahko zdržiš, samo ne vem, če je glih zdravo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 13:25:30   
Anonimen
Jest moraš baje 5 obrokov na dan, pa res vedno samo nekaj malega.

Problem je sam v tem, če se že spravim jest, potem ne bom pojedla samo mal, ampak kar konkretno. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 13:57:06   
mojamura
to gre za kratki čas, tega se ne moreš držati celo življenje, ker ti bo zdravje odpovedalo. takoj, ko se bo pa ta gospodična začela nazaj normalno prehranjevati, pa se bo zredila. zakaj?

zato, ker bo v času stradanja telo porabilo vse zaloge in si bo hotelo te zaloge za ''hude dni'' pridobiti nazaj.

tako, kot je že ena napisala, je to goljufanje telesain telo se bo odzvalo z jojo efektom

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 13:57:45   
Naja30
Kruto, ja. Imam preveč rada svoje telo, da bi ga tako mučila.
Je pa meni ratalo v malo daljšem obdoblju, cca 7-8 tednov shujšat 13 kil. Jedla sem pa zdravo. Za zajtrk res samo sadje, kosilo in večerjo ločevala, mesa nisem jedla, kruha skoraj ne... Veliko sadja in zelenjave in gibanje, kar je itak zelo pomembno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 14:11:02   
Naty*Taja
... no sej tale je sama napisala, da je ŽE dvaktrat to delala - to ti vse pove o diet!
Jaz montignacam in odkar sem spravla dol 13 kg v enem mesecu (tudi ni tak malo), jih nisem nazaj pridelala. S tem, da sem jaz za razliko od te, jedla pravo hrano v velikih količinah!!
Pa Snorlax in SonjaH poišči tule gor, ti bosta povedali isto. S tem, da sta onidve nekje pri 25 - obe v par mesecih...
Kaj pa vem, če se ti splača takole stradat, če lahko ješ po mili volji po MOntignacu in isto dobiš dol. Je pa veliko lažje bit strikten!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
6.6.2008 14:13:13   
Naty*Taja
No, evo, sej nisem vidla - tudi Mojamura je ena od Montijevih uspešnic!!
Tak da zamisli se punca, kaj se ti bolj splača in se nam pridruži na MOntignac - podforumu..

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
22.6.2008 21:05:01   
Clavdy
Sem probala pred 4 leti v kombinaciji z body wrapingom. Dieta je kruta, rezultati so lepi, prve tri mesece je uredu, se ne zrediš, potem pa počasi dobiš vse nazaj.
Danes  nimam več tako močne volje oz. bolj trme, kot sem jo imela takrat.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
7.7.2008 15:23:21   
puncica
uh tole pa je mučenje same sebeuser posted image , me zanima kdaj bo tale punca spet ponovila dieto in kdaj bo prišla k pameti, pa sej si bo čist zjahala svoj zdravje user posted image

(odgovor članu Clavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
7.7.2008 15:25:20   
Anonimen
Mal pameti je pa vseeno pametno uporabljatuser posted image

Drgač pa.....če si sam na vodi skujšaš še večuser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
11.7.2008 22:39:24   
Blejka26
jaz tud esedaj zadnje čase full malo pojem..zj.redko kdaj zajtrkujem,mogoče kakšen košček salame (ko ravno otroka zajtrkujeta)..pol jem kosilo..nato smo pa cel dan zunaj in ni časa jesti..po 18i uri pa itak ne jem in če me do 18ih ni notri potem niti ne večerjam..pa niti nisem lačna..se je telo že navadilo mojega ritma..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: -11kg v 3-5ih tednih
11.7.2008 22:52:06   
Lianna
To je full odvisno kolk preveč kg imaš. Jst npr. že 2t jem za zajtrk sadje, med tednom za kosilo solata (vikend normalno kosilo), večerja solata oz. lubenica. Pa se teža skoraj ni premaknila. Jem pa tako, ker ob 13h delam, ob 12h pa jst ne morm met kosila. Pa še zdej ko je vroče mi kuhana hrana sploh ne paše. Res pa da nimam full preveč kilogramov. Uglavnem meni ustreza, nisem lačna.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 11.7.2008 22:54:39 >

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?