|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potrditev nosečnosti
16.7.2008 16:14:14   
Anonimen
Mene pa zanima, če ti G potrdi nosečnost s tem ko ti napiše PDP in s tem tudi izključi IMN. Sem že od ene uporabnice brala, da se ji je na prvem UZ videla samo črna pikica na ekranu. Meni se je videlo isto...majhna črna pikica. Na začetku UZ, sploh ni bila vidna, po kakšnih 5-ih minutah se je pa prikazala. Tako mi je G določila PDP.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potrditev nosečnosti
16.7.2008 16:17:30   
piamaria
ola
ja odvisno, koliko si nosečauser posted image
v 9 tednu se že lepo vidi vse, kar je treba vedet za potrditev nos. in izključitev IMN.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potrditev nosečnosti
17.7.2008 7:45:52   
AnciM
G ponavadi potrdi nosečnost, ko vidi utrip. Je ta pikica mogoče utripala? To je srček. Če ga ne vidi, ponavadi naročijo čez kak teden, ko vse malo zraste.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Kako se znebiti dude?
пеперутка16

Moja hči (23 mesecev) uporablja dudo samo ponoči, ko gre spat. V vrtcu so jo od dude odvajali s popoldanskim počitkom, zato mislim, da je čas, da se dude popolnoma znebimo. Kako ste otroku pomagali, da se je znebil dude?