|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   genetika pri partnerju
11.8.2008 8:08:14   
baanika
ojla,

se pred 3 meseci sem vas na drugem forumu spraševala ce sem noseca, zdaj pa je vse v trenutku izpuhtelo.
Imela sem ambrazijo po malo krvavitve sem zagnala paniko in res, plod naj bi odmrl nekje med 8 in 9 mesecem.
najprej naj povem, kako sem hvaležna da vse tukaj gor pisete do najmanjse podrbobnosti- naprimer ko sem celo noc pred napovedano ambrazijo jokala niti nisem vedela kako poseg izgleda sem tukaj nasla ogromno odgovorov in tolazbe.

Zanima me sledeče- če mi bila slučajno možna kaksna povezava ali resnično narava sama izbira random in brez pravila?
Prejšnje dekle od mojega fanta je imelo identičen primer kot jaz. Menite da je morda z njegovimi genskimi zapisi kaj narobe?Morda je to smesno vprašanje toda sedaj v tem stanju pomislim na vse.

Kje se lahko opravi genski posvet? Kaj je njegov namen? Katere ženske in moski ga opravljajo in zakaj in koliko stane?

Hvala vam ce bi morda katera vedela odgovor?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: genetika pri partnerju
11.8.2008 8:24:26   
fragola
Na žalost ua genski posvet, moraš trikrat splavit!!! Kruto ma resnično, nevem pa če je možno samoplačniško!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baanika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: genetika pri partnerju
11.8.2008 8:55:27   
Sulfinija
Naju so dali na genetiko po tretjem ss.Mislim,da je zadevo tudi možno opraviti samoplačniško.Ko sma bila midva na genetiki ko so nama vzeli kri sta bila pred nama mož in žena in nama je sestra ki je jemala kri rekla,da sta ta dva pred nama bila na genetiki zardai dveh ss,doma pa imata dve zdravi punčki.Samo tega pa žal ne vem ali sta bila na napotnico ali pa samoplačniško.Najbolje bo da pokličeš v genetsko posvetovalnico in se tam zanimaš ali lahko prideš samoplačniško.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?