|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glivice
19.8.2008 14:02:49   
zalbi
Pri moji 16-mesečni hčeri se že 2 meseca borimo z glivicami. Ima jih po ritki in luliki. Vmes smo bili na morju, pa ni bilo nič boljše. Je v vrtcu. Ko ji mažem z lotidermom je bolje, ko neham mazat, se stvar spet poslabša... Kakšna alternativna ideja mogoče?



_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glivice
19.8.2008 14:25:31   
dmavrel
A si poskusila z daktarin kremo?

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glivice
19.8.2008 14:30:33   
zalbi
ne - a imaš izkušnje da je ta boljša.

Me je zdele kr malo stisnilo, ker sem brala na netu, da se lotiderm ne priporoča otrokom, mlajšim od treh let.

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glivice
19.8.2008 14:39:00   
dmavrel
Moja soseda ima sina, ki bo jutri dopolnil 1 leto in že nekaj časa uporablja daktarin kremo! Njen sin ima sicer soor pod plenicami in vedno dobi kremo pri pediatru! Tako, da po moje jo pediater ne bi predpisal, če je ne bi smela uporabljati!
Jo pa včasih uporabljam tudi sama za glivice in mi zelo pomaga!

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glivice
19.8.2008 15:43:53   
Nika v službi
Daktarin, predpiše P.

Kje pa si ti dobila tole kremo, kako to, da so ti jo predpisali, če naj ne bi bila primerna za pod 3?!


< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 19.8.2008 15:44:59 >

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.8.2008 16:55:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glivice
20.8.2008 8:03:32   
zalbi
Nika - ja P je predpisal

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glivice
21.8.2008 14:55:27   
soncipunci
tudi mi smo bili na tem:
http://www.ringaraja.net/forum/GLIVICE_OKROG_JAJ%C4%8CK/m_3039214/tm.htm

zaenkrat nam je uspelo, da smo se vraga znebili. canesten, cinkova pasta, umivanje in kopanje v kopeli iz hrastovega lubja, zračenje kože.

pogosteje sem previjala, vedno dobro so suhega obrisala, veliko je bil brez pleničke. čez dan sem ga umivala s hrastovo vodo, pa mazala s canestenom (na tanko), zvečer naredila kopel in namazala s cinkovo pasto. hrastova kopel dela čudeže (umiri kožo, vendar ne deluje proti glivicam)! zdaj mažem le še s canestenom, da se ne bi ponovilo. če prehitro nehaš, se rado ponovi kot pravijo.

in dokler se ne izboljša, se izogibajte kopališč - tako zaradi sebe kot zaradi drugih...
Pa veliko uspeha!

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: glivice
1.9.2008 14:37:49   
s.
Za glivice zlo pomaga umivanje z intimnim milom iz tea treeja in ognjiča. Pozabite na vlažilne robce!!! Rit in mednožje morata bit suha!!!
Pa krema tea tree je zakon, za odrasle pa olje tea tree, kis i ga kaneš nekaj kapljic na tampon in vstaviš.
Pa seveda imet suho področje, kjer se glivice pojavljajo. Uporabljati bombažne stvari- plenice, spodje perilo.... za glivice user posted image  so krive tudi plenice. Poskusite z Müllerjevimi.

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?