|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Koliko vas je brez otrok? 29.8.2008 13:50:28
|
|
|
|
sensi
|
Vedno sem si želela bit mlada mamica...leta so minila partnerja s katerim si bi želela pa od nikoder.No seda imam ob sebi čudovitega človeka,oba imava močno željo,na njej delava že eno leto pa nič.Grem drugi teden na pregled.Drugače sva pa jaz 34 in on 38.
_____________________________
Upanje umre zadnje.
|
|
|
|
|
RE: Koliko vas je brez otrok? 29.8.2008 17:14:03
|
|
|
|
pikipu
|
No, direktno ne pašem na to temo, ker že imam otročka, ampak naj potolažim vse tiste, ki ste v dvomih glede starosti: prvega otročka sva začela delati, ko sem jih imela 35,5, rodila sem pri skoraj 37. Zdaj jih bom imela kmalu 39 in spet delava na . Moj dragi pa je dve leti mlajši. Mogoče je slabost, da imaš otroke malo bolj pozno to, da si kdaj pa kdaj čisto brez energije, ampak punce verjemte mi, da za nič na svetu ne bi zdajšnjega življenja zamenjala za tistega brez otrok. Enostavno je zdaj preveč lepo, pa čeprav ne morem vedno na pijačo, ko bi mi pasalo. Srečno vsem in da čimprej zagledamo pluseke!!!!!!!!!
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako se obnašati po prenosu zarodkov?Poskrbite za pretok krvi z gibanjem in svežim zrakom. Hoja zagotovo razbremeni stres. Bolj kot bo zanimiv vaš dan, hitre...
Ovulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
Špela ali?tweety83Odločava se med imeni za punčko,in sicer me zanima katero vam je najbolj všeč:Špela (
24%)

Nika (
40%)

Zoja (
37%)
Število vseh glasov: 432Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!