|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi to bilo
9.3.2005 12:54:33   
simonas
Pozdravljene punce. Malo sem zmedena, pa se moram kljub neznosni guzvi obrnit na vas, ker res ne vem kaj si naj mislim.

Torej nekaj čudnega se dogaja:zmeden:. Sem nekje sredi ciklusa. Po izcedku bi naj imela O pred kakimi tremi dnevi BT pa se mi je dvignila danes (če se prav spomnim se dvigne po O). Danes pa imam tak rjavo krvavkast izcedek. Saj se mi je že pojavila kaka taka krvava nitka v sluzastem izcedku, a zdaj je prav tak rjavkast. A katera ve kaj bi to pomenilo? Res sem :zmeden::zmeden::zmeden:.

Simona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj bi to bilo
9.3.2005 13:14:52   
Mijavček
po mojih laičnih ugotavljanjih , gre verjetno za krvavitev ob O, ko se pojavi malo krvi zaradi tega, ker folikel poči. In če je to to, je to ful dober znak, saj pomeni le to, da si lahko sigurna, d aimaš O :bravo: Enim ženskam se to dogaja vsak mesec.
ne vem pa kakšna naj bi bila količina te krvavitve.
Kaj pa če vrpašaš Dr. Pušenjaka na forumu med.over.net ?

Lp

Mijavček:muca:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj bi to bilo
9.3.2005 13:16:12   
anadejka
Simona tukaj sem že prebrala da se to nekaterim puncam dogaja v času O in je povsem normalno.
Če pa bi kaj več krvavela pa najbolje da pokličeš G.

LP:rozica:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj bi to bilo
9.3.2005 13:16:16   
Skye
simona kolikor jaz vem je dan ko se dvigne BT zadnji dan ovulacije....tako da predvidevam da je ta tvoj izcedek posledica ovulacije:zmeden2:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj bi to bilo
9.3.2005 13:16:56   
simonas
Hvala Mijavček. Malo sem se pomirila. Ja upam, da je to res to. Sicer včeraj nismo :sloncek::sloncek::sloncek:, smo pa zato en dan prej, pa bodo morda plavalčki kje počakali...

Mislim da med.over.net ne deluje (vsaj meni ne).

Simona

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj bi to bilo
9.3.2005 13:32:59   
simonas
Uh kako smo me tri ujele enak trenutek. Bom videla kaj se bo izcimilo in bom poročala (seveda upam, da kaj pozitivnega)..

Simona

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj bi to bilo
9.3.2005 14:23:17   
čveka
simonas....men se je isto dogajalo prejšnji mesec in mislim, da je ta izcedek posledica O....

Lepo vas je brati ko vse tako načrtujete....moj dragi pa je ta mesec glih v mojem času odstoten,..tak da nč..hopa cupa...:sloncek:. V primeru, pa da sva slučajno kej naumila, predno je šel.....uf..to bi mel zelo vztrajne plavalce:):):)

lpč


(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?