|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
23.10.2008 8:50:31   
hillmagic
TINAS kakšna zgodba si ga kar predstavljam mamico in sinčkauser posted image ... Ja naša je bila ravno zdej zdej eno leto ( 1 leto) stara tako da ona to naredi če se RES ustraši ali ustraši pri padcu Ali ne vem se počuti užaljeno nardi pa to še nezavedno Se ne zaveda da bo zgubila zavest in je bolj to problem ker se lahko potem kam udari ker jo zvije nazaj ... bomo že zrihtali Sedaj mi je pol lažje ker vem kako ukrepat ...
Moji P pa nisem "solila pameti" samo hotela sem slišati od nje konkretno čemu se to zgodi in ljudje imamo radi stvari imenovane...
Lepo da si se javila


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
23.10.2008 8:57:10   
Shorty_
najina nika tud neha dihat med jokom takrat jo stisnem k sebi in jo pobožam in potem zadiha, res še ni padla skupaj vem pa kako ti je pri srcu ko otrok začne spreminjati barveuser posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
23.10.2008 10:31:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinas


moja je podobna trma, vendar ni še nikoli prišlo tako daleč, da bi izgubila zavest. tako se razjezi, da sploh ne zajoka, ampak le odpre usta in ne vdahne in čisto pomodri. in potem ji piham v usta. ponavadi pomaga. najbolj pa pomaga, če ji v tistem trenutku ugodim (največkrat to naredi, ker hoče nekaj doseči) in ko se pomiri, ji na miren način povem, da nekaj ni prav ali da tistega, kar želi ne more dobiti.
sem se pa vedno zelo ustrašila, da se bo onesvestila.



Tudi moj to dela user posted image . Ponavadi mu hitro pihnem v usta ali ga zamotim s čim in hvala Bogu je bilo do zdaj ok.

(odgovor članu tinas)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
23.10.2008 10:58:41   
hillmagic
Sem malo zamešala prejšni post sem mislila FILICITI odgovoriti pa sem napisala TINAS ga mal serjem danesuser posted image
AMORSS se podpišem pod to kar si napisala saj je res grozno in natanko tako tudi pri nas izgleda napad...ni kaj Upam samo da jih bo čimmmm manjuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
23.10.2008 15:23:59   
lotty4
Jaz tudi ne pustim jokati,ampak jo bom poizkusila vzgojiti kaor se bo najbolje dalo. Če pa bi bila v vaši koži bi se verjetno tudi jaz sesedla, ker sem pač mama moje punčke. Naj govorijo da je razvajena al pa kar hočjo, jaz se bom že pobrigala za svojo punčko tako da bo z nama vse OK, pa tud če bo imela svoje fore.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
23.10.2008 22:14:15   
rainbow
ojoj, Hillmagic, mi je kar grozno, ko to berem. Sploh nisem vedela, da je kaj takega možno in jaz tudi ne bi bila zadovoljna z odgovorom te zdravnice.Upam, da dobite boljše odgovore v nadaljnem obravnavanju!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
29.10.2008 19:39:50   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

ojoj, Hillmagic, mi je kar grozno, ko to berem. Sploh nisem vedela, da je kaj takega možno in jaz tudi ne bi bila zadovoljna z odgovorom te zdravnice.Upam, da dobite boljše odgovore v nadaljnem obravnavanju!


Zdravo punce. S karuno sva bili na pregledih najprej v dva dni v bolnišnici Jesenice in še ta ponedeljek na EEG-ju v LJ Ped. Izvidi so bili brez posebnosti. Tako, da so mi potrdili Afektne napade, čeprav sem že od začetka čutila da ni nič "fizičnega" smo dali preglede skozi in punca je zdrava Samo svojeglava je in ni toliko vodljiva ima svoj temperament.
Lepo bodite.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
31.10.2008 19:11:19   
staši
Berem in skoraj ne morem verjet kaj vse preživljate.Zanima me kaj se bo pa zgodilo če gre tvoja punčka v vrtec in tebe ne bo zraven? 

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nezavest 1 leto stara punčka
31.10.2008 19:26:08   
Anonimen
Moja hčerka ko je bila manjša je pogosto tako jokala, da ni imela zraka. Sem jo potem stisnila k sebi in božala, ter govorila da naj diha.

Zdaj so ti napadi bolj poredki, zna pa še včasih pomodret, ker ne diha. Enkrat je dobila tak napad pri pregledu oči in sem zdravnico komaj prepričala, da sem otroka lahko pomirila.

V nezavest sicer ni nikoli padla, me je pa v začetku bilo precej strah tega joka. Je pa tudi naš EEG bil brez odstopanj.

(odgovor članu staši)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?