|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varanje v nosečnosti
23.10.2008 14:31:30   
Anonimen
jaz se pa strinjam z vsemi po maluser posted image
jaz priznam sem mojmu zagrozila da če me bo prevaral bo tepen in ni noben ultimat ne grožnja ampak živa resnica in ****t ga resnica včasih boli aneuser posted image to da bo tepen mislim v tem smislu da če bo varal pa da bom po ne vem kolkim časom zvedla bo hudo, če bo pa sam povedu kar mislim da bi mogu vsak vara če ima vsaj kanček spoštovanja do partnerja pa pač se da rešit s pogovorom no ok mogoče kakšna klofutauser posted image
ronja glede tega varanja da si sam kriv če te un vara,se pa ne strinjam,mene je bivši s 4 prevaral pa nobena ni vedla za ktero,no on je imel nesrečo in je umrl ostale smo pa izvedele ena za drugo.v glavnem vse je bilo v najlepšem redu in sva se razumela in vse to potem pa to zvem ampak pustmo to.
glede otroka pač je tko da je še zmer oče pa čeprov je varal kar pa ne pomeni da bo tudi slab oče res pa je da ne more bit nek dober vzornik glede odnosa v razmerju.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Varanje v nosečnosti
23.10.2008 14:56:40   
ronja
larilu, ne mislim, da si sam kriv, če te nekdo vara - ampak da sta oba kriva, če odnos ni ok, kar ima lahko za posledico varanje na katerikoli strani. So pa še druge ravnotako razdiralne posledice, ki so ravnotako slab vzor kot varanje, nič boljše niso, samo manj drastično se vidijo na ven, učinke imajo lahko pa še večje...

In če te vsi varajo, potem je nekaj narobe s tabo. Tako kot če tvoji fantje vsi pijejo - vsak ti bo rekel, da sama zbiraš pijance, ni res? Isto je z varalicami...

Lahko pa enostavno narobe izbereš - takega, ki ima rad več punc hkrati, verjetno se je to zgodilo tebi s tistim prejšnjim. Vsi se kdaj zmotimo...

Mi je pa edino logično, da bi mi sam povedal za skok čez plot ali če bi se zaljubil - to štejem pod zaupanje in to pričakujem od njega. (ne bom ga pa klofnila, tak da ma, da si upa)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Varanje v nosečnosti
23.10.2008 18:25:51   
Amoss
Po moje se moški ustrašijo da zdaj je pa to res zadnje da zdaj bo prišel otrok in da so prikovani na eno žensko in se morejo preden rodi še malo zdivjatuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Varanje v nosečnosti
23.10.2008 21:42:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In partner, ki vara ni zrel imeti otroka.


Ok, da še jaz popravim, če si ti popravilauser posted image : tudi partner, ki bi otroka prikrajšal za očeta zaradi lastne bolečine, ni zrel za imeti otroka.



Moram podpisat.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Varanje v nosečnosti
23.10.2008 21:44:39   
smrka
Ce bi jest zvedla da me je MOJ varal v casu ko sem bila noseca, bi mu verjetno jajca odrezala.. no to je mal huda, ampak bi ga definitivno pustila! Ma ni sans da bi mu oprostila in mu verjela na bilo kako opravicilo, KER OPRAVICILA V TAKEM PRIMERU NI.  To je zame nezrelo dejanje.

< Sporočilo je popravil smrka -- 23.10.2008 21:45:36 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Varanje v nosečnosti
28.10.2008 15:51:36   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Zakaj ne bi v pozitivno smer,... zakaj ni on, ko ga je vtaknil v drugo luknjo! Ne maram varanja, ker sem bila prevarana neštetokrat! Zato ga ne opravičujem nikokor, pod nobenimi pogoji. Če bi lahko, bi ga kaznovala z rezanjem vemo česa. Ker boli. Bolečine pa ne prenašam. In partner, ki vara ne morem imeti otroka.
Tako, zdaj pa spet udarite!


Se strinjam. Rezanje....
Tudi meni ni jasno zakaj naj prevarani mislijo pozitivno, zakaj naj oni popravljajo tuje napake? Tolerirajo. Odpuščajo. Ker ljubijo?
Kjer je varanje ni spoštovanja, niti sledi  ljubezni. V taki zvezi vstrajati je neumno.
Ne bit naivni - Kdor enkrat vara, vedno vara.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Varanje v nosečnosti
28.10.2008 15:53:37   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Ce bi jest zvedla da me je MOJ varal v casu ko sem bila noseca, bi mu verjetno jajca odrezala.. no to je mal huda, ampak bi ga definitivno pustila! Ma ni sans da bi mu oprostila in mu verjela na bilo kako opravicilo, KER OPRAVICILA V TAKEM PRIMERU NI.  To je zame nezrelo dejanje.


Tako je, OPRAVIČILA NI! V nobenem primeru.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Varanje v nosečnosti
28.10.2008 21:39:34   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: naivka
Kdor enkrat vara, vedno vara.


s tem se pa ne bi strinjal, saj te do tega lahko privede več faktorjev, ki pa se jih da vedno odpravit.
Poznam primer, ko je fant prevaral punco, ker ni imel "srca", da bi ji povedal, da je navadna zguba in da ne bo nikoli nič iz njega. Je mislil, da bo s tem povzročil, da ga bo ona pustila. Pa glej ga zlomka, ona pa ni odnehala. Oprostila mu je, pozabila pa ni. To je bilo l. 1998, zdaj sta pa že 4,5 let poročena in imata 2 otroka in garantirano je od takrat ni prevaral in tudi nima več namena. Zdaj ima pa lastno podjetje, super zalužek in ženo, ki ve, da jo ljubi...
LP

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Varanje v nosečnosti
28.10.2008 21:48:12   
atanja
Nisem vsega brala...

Ampak jaz mislim da je tudi zato ker so moški dlje časa samski ali mogoče celo doma odvisni od mamic-in od velikih(od mojga še nisem na srečo) slišala v debatih odgovor Ona ni moja mami da mi bo ukazovala. Mislim da je dandanes zveza že okronana z mislijo da je to k en zapor. In valda je treba pol dokazat drugače.
midva imava v družbi edina otroka-pa noben ni več pod 30 let od kolegov pa sva kar malo izločena od vseh stvari. Zato ker skupaj hodimo na dopuste, ker se ga moj ne napije vsaič z njimi, ker ne gre na vse zabave...

pol pa je še ena moja pametna razlagauser posted image .
Da ni več časa za intimo. Čas gre hitro okrog in se hitro znajdemo v situaciji ko postaneš daleč drug od drugega. Se moraš res potrudit za zvezo in ko si utrujen se ti to ne da...

Res to so izgovori sam tok hitr ratajo realnost... Nažalost.

< Sporočilo je popravil atanja -- 28.10.2008 21:57:00 >

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Varanje v nosečnosti
28.10.2008 22:03:17   
atanja
A veste  da mi je en kolega od njega na eni žurki reku: Veš zame da sem imel velik punc-vedno sem sicer končal predno sem začel. Ampak ti pa maš res srečo da maš tazga. Si ena izmed redkih k maš tazga...

Pa sem si rekla ja super zdaj moraš bit že srečen da te ne vara....

jaz sem tud mnenja da če se to zgodi v nosečnsoti da potem se je ustrašu al pa se je prehitro dloču za otroka...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Varanje v nosečnosti
3.11.2008 23:16:25   
tadejat
Pa kaj ne obstaja leva al pa desna za tisti čas? Dlan sem imela v mislih.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?