|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kolikokrat
29.10.2008 23:29:12   
Anonimen
Z lubijem pa spiva ko angelčka in sva celo noč objeta


Zato pa sta lubija user posted image .
Tko lusno pises, da moram komentirat.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kolikokrat
30.10.2008 10:35:53   
pokica_
Midva se tudi full rada bemčkama in lupčkamauser posted image . Dostikrat na dan! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kolikokrat
30.10.2008 11:31:00   
Anonimen
men pa ni do objemanjauser posted image sploh ne razumem zakaj bi se objemala, kar tko, na suho, celo večkrat na danuser posted image
pač ne vem, no...si nekak ne predstavljam, pa tečno bi mi bilo se kar naprej objemat....to je res za posebne situacije, kaj vem, ko se kaj hudega zgodi, ko si žalosten, ko ti kdo umre in podobnouser posted image matr sm čudnauser posted image
mene bi kar dušilo, če bi me hotel za vsak drek kdo objematuser posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kolikokrat
30.10.2008 11:35:38   
enkratna
pač nimaš potrebe po dotiku - pa ni ne s tabo, ne z nami nč zaradi tega narobe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kolikokrat
30.10.2008 20:36:07   
ThinkPink
Pri naju pa je čisto odvisno, včasih se ful objemava, včasih pa nič. Pobudnica sem jaz, ker sem bolj cartljiva. Spima pa vsak v svojem kotu, kot da sva skregana. Imava oba rada svoj teritorij.

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kolikokrat
30.10.2008 21:35:15   
ares71
Se več ne spomnim....
V bajti sva kot cimra.


< Sporočilo je popravil ares71 -- 30.10.2008 21:36:29 >


_____________________________

I FIGURED I WAS GOING TO HELL.
I JUST DIDN`T THINK IT WOULD BE THIS SOON...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kolikokrat
31.10.2008 17:28:06   
ronja
Nekoč sem prav prašala moža, če je bil vedno tak. Pa je rekel, da v prejšnjih zvezah ni bil.


Hehe, moj lubi je (predno je bil z mano) rekel, da on crkljanja sploh ne mara in da mu je to dolgčas. Se ful spomnim, ker sem takrat pomislila, da z njim pa res nikoli ne bi mogla bituser posted image (jaja, zarečeni hlebci pa touser posted image ), ker sem jaz cartljivček...
No, pa je on najbolj cartljivo bitje, kar jih poznam (ok, deli prvo mesto s tamalo, ta bi se tut non stop lupčkala pa stiskala, se je očitno po starših vrglauser posted image )... Ga včasih mal zafrkavam s tem, pa pravi, da "je zdaj oz. to čisto drugače", da "je čisto druga situacija, pa vse"user posted image Ne vem sicer, kaj je tako bistveno drugačnega, ampak ne bom se bunila - hehe, skratka, meni je prav. Pravi, da je to odvisno od odnosa pa od tega, kako se vsi ti dotiki dogajajo... Ne vem, mu moram kar verjet, ker sama nimam nobenih obratnih izkušenj, ker so se do zdaj so se vsi moji fantje radi cartali...

Če se cel dan ne bi objela, bi bilo pa zelo čudno... Vsekakor bi potem en zvečer vprašal, kaj je narobe... Ker tudi če se kaj kregava, se vseeno objameva - dostikrat prej, včasih vmes, vedno potem...

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kolikokrat
31.10.2008 18:18:15   
Rakica_80
Prav lepo se je objemat, dosti krat na dan se z dragim objamevauser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kolikokrat
31.10.2008 19:02:36   
ASPT
IZVIRNO SPOROČILO: ares71

Se več ne spomnim....
V bajti sva kot cimra.



Kot cimra? Kako pa to sploh funkcionira?

(odgovor članu ares71)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kolikokrat
31.10.2008 19:14:35   
Piruri
Ohhhh...jaz si tudi veze brez crtanja nebi mogla predstavljat...predvsem je moj podbudnik za vse naše objemčkanje...jaz se pa sploh ne upiram...tamala pa kar reče "Se bomo malo pocrtali?"..
Res ne vem, kako bi bilo, če se nebi stiskali user posted image  user posted image ...je vse odvisno od človeka do človeka...moj je tudi takšen, da ga v javnosti ni sram izvesti kakšnega "objemalnega napada"...kar mi je pri njem zelo simpatično...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu ASPT)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kolikokrat
1.11.2008 18:56:03   
Anonimen
Ej Bebi najdi si svoj avatar ali si ga bom pa jaz moralauser posted image

Objemava se po večkrat na dan, če kam gre, vsakič ko pride, tako je to spontano, tako nama paše, ne razmišljam o zdaj ga bom objela pač ga vidim in sem srečna in ga objamem

Pri bivšemu mi je šlo pa to na živce, tako da verjetno se moraš imeti zelo rad in ti to potem ful paše početiuser posted image

(odgovor članu Piruri)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kolikokrat
1.11.2008 19:35:53   
Nikita***
Velikokrat, štejem pa ne. Sva oba crkljivca, tako da je pobuda z obeh strani. Si ne predstavljam dneva brez objemov in poljubov.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?