|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Menstrulani krči in nosečnost 18.11.2008 10:43:30
|
|
|
|
giotti
|
Sem pa šele zdajle pomislila in malo preračunala glede tvoje M. Če si imela zadnjo M 24. septembra, danes pa je 18. november, potem bi ti bila že v 8. tednu nosečnosti, jutri bi stopila že celo v 9. teden Mislim, da bi pa za osem tednov pa moral biti plus na CB fejst, fejst močan in vrednost hormona že enkaj tisoč. Pa tudi na UZ bi se moralo že kaj videt, ker to je zrelo že za prvi pregled. Ne vem, no, bolj verjetno je, da nekaj ne štima, ker ne dobiš M, kot da si nosečka. Komaj čakam, da greš k Reškotu. Držim pesti zate
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako se obnašati po prenosu zarodkov?Poskrbite za pretok krvi z gibanjem in svežim zrakom. Hoja zagotovo razbremeni stres. Bolj kot bo zanimiv vaš dan, hitre...
Ovulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
LjubezenagnesAli ljubite svojega partnerja?Da, zelo. (
70%)

Mislim, da ga ljubim. (
14%)

Včasih sem ga. (
5%)

Ne, vendar vztrajam z njim, zaradi... (
5%)

Ne, pravzaprav ga težko prenašam. (
2%)

Ostalo:______________ (
4%)
Število vseh glasov: 400Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!