|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:00:45   
Netta
metuljcek, jaz strižem nohte ko je pokonci in dobre volje


nohti - jaz jih preklinjam sto na uro; jih moram stričt vsake tri dni, sicer je taka kot bi prišla iz fronteuser posted image ; na nogi sem jih pa le enkrat

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:01:40   
Netta
a vaši že sedijo sami?


no wayuser posted image user posted image user posted image user posted image pade kot klada naprej na glavo!!! ob opori ji gre pa kar lepo, le če se kaj steguje jo na stran vržeuser posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:02:50   
Netta
a veš zakaj te cuka?


pri nas je cuka kolcanjeuser posted image
Če pa ga cukneš...si pa pol mal čaukjenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:03:17   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: levinja t.

IZVIRNO SPOROČILO: lex



user posted image
nošenje dojenčka po Alinino (po glavi ga je drajsala po asfaltu)




to zaradi temenc user posted image ..da jih lepo očisti dol..kaj še nisi probala te tehnike user posted image


OMG LOLuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lex- lepe slikice, itakuser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 10:03:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Netta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4980
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 10:04:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Netta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4981
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 10:04:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:07:04   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

DRUŽINSKI DVOBOJ!!!!!!!

Punce v ponedeljek 08.12.2008 je snemanje ob 14h. Nujno rabim vaše tel. št. da se slišimo! Zato vas prosim, da mi v toku dopoldneva na ZS pošljete vaše št., če pa katera od vas ve od Inigo, Neboglasnice ter od HD telefonsko naj mi jo one sporočijo. Prosim!!!

LP



user posted image user posted image user posted image user posted image še malo pa vas bomo gledaleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:08:41   
Netta
le še tale post sem dolžna bastian:

sva ti z možem hotela odgovorit na z.s., pa vidim da nimaš te funkcije. upam da nimaš proti, če objavim tu gor, sva pisala tole ves večer!


Darja!

Vesela sem, da si mi poslala mail. Veš, odkar sem izvedela, kaj se je zgodilo, ni dneva da nebi mislila nate. Vem, da tega sedaj še ne verjameš, ampak enkrat bo boljše, sigurno. Za dežjem vedno posije sonce. Kadarkoli boš pripravljena pa lahko klikneš name in mi napišeš mail, z možem sva ti vedno na razpolago, pa tudi vse julijke čutijo s tabo. Ti bo pa sedaj še on kaj spodbudnega napisal. Drži se.

Nočka, Tina (Mirjam80)


Lep pozdrav

Hudo mi je ob vaši izgubi in težko je v tem trenutku napisati kaj pametnega. Vseeno bom skušal napisati nekaj nasvetov. Vendar bi vas že na začetku prosil, da upoštevate le tisti, ki se vam zdijo smiselni, saj vas ne poznam in vem premalo o vas, da bi napisal vse vam na kožo pisano.

Najprej bi vam napisal o vaši žalosti glede slovesa na pogrebu. Občudujem vas, da ste zmogla iti na pogreb. Žal se vam ni uspelo posloviti od moža. Pravo slovo od vašega moža bo prišlo šele na koncu žalovanja. Sedaj je prav, da le rečete nasvidenje dragi. Vem, da bo težko, a tako boste stopili na pot žalovanja.

Pri žalovanju se mi zdi pomemben živ odnos, zato vam predlagam, da se obrnete na društvo Hospic, ki nudi podporo tudi v Murski Soboti (in Mariboru, če vam je bližje). Njihova spletna stran jehttp://www.drustvo-hospic.si, za kontakt poglejte zavihek podpora (za MS je številka 051442636, lahko pišete tudi na naslov  hospic@siol.net).

Pomembno je, da na pot žalovanja čimprej stopite dejavno. Spremljala vas bodo različna občutja in pomembno je, da jih sprejmete in ne potlačite. Zato govorite o teh svojih občutjih in ne bojte se joka.

Lepo je, da želite ljubezen nakloniti svojemu Galu. A vendar je pomembno, da najprej poskrbite zase in za svoj duševni mir, saj boste tako bolj na razpolago tudi Galu.

Kadarkoli sem vam na razpolago, če vam lahko kaj koristnega napišem, a zdi se mi, da je boljše, da greste skozi žalovanje ob "živi" podpori.

Naj končam z mislijo prijateljice: Deljeno veselje, dvojno veselje, deljena žalost, polovična žalost.

Gvido



(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:23:17   
maja24
Mirjam kako lepo je napisov tvoj možuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:26:18   
rovar_ka
jutro babe user posted image sem vas pozabla primerno pozdravituser posted image

Mi pa smo spali do 9.15 user posted image Sej prav tak, kaj pa mi pozno zvečer rogoviliuser posted image Pa naša mačka se je začela gonit. To se je tak drla celo noč da groza no. Sem jo zaprla v kopalnico in je valda tak dolgo skakala po vratih (beri celo noč), da je na koncu prišla  ven in prišla krampat in skakat po vratih spalnice. In ko ji je uspelo še tja not prit, pa veselo pod posteljo in zavijala mijaaav, ko da bi jo kdo klaluser posted image Res ne vem kaj naj s toto mačko no. Mi živce pije vsak dan. Ko je Tia budna, ona spi, ko Tia zaspi se ona začne dret in skakat po vratihuser posted image katastrofa v glavnem no..


Vidim, da še kr nismo na 5. delu, valda, če pa smo lunico čakaleuser posted image RES lunicauser posted image veš da brez tebe ni istouser posted image

Joj, kak je zunaj kislo vremeuser posted image Sem misla it nekaj nabavit za miklavža in sem brez avtauser posted image lahko pa grem v našo mini mini Tuš trgovino, kjer itak nič nimajouser posted image jaoooo! Tia, za miklavža dobiš ne samo eno, ampak dve polni joški mleka user posted image mama nima drugega za tebe trenutnouser posted image

blacky - super slikice, lepo hiško sta vidva to naredla. Si se že odločla kaki okrasek bosta naredla za smreko?

Lex - to si sama zavijala? maš neko cvetličarsko žilico tiuser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:30:18   
24julij
oj sem pozabla da je danes kavica in srecanje mi2 se pa ravno odpravljava u lj ce nama rata vas prideva pogledat upam da sem si zapomnila da je ob 11

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 10:39:06   
lex
mirjam ful lepo user posted image

populis jaz sem dobila denar - hvala

rovarka - ja sama sem zavijala. ko sem še živela doma je kolegica odprla cvetličarno in sem skoz pri njej čepela in mi je par stvari pokazala. edina slabost tega je, da je ne morem več napi.zdit da mi kaj zavije

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 10:57:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 11:18:51   
rovar_ka
HD - sej jo bom dala, nisem je še dala, ker se je komaj pred časom prvič začela gonit, je še mlada (2 leti). Sej po eni strani je fajn da bi jo dala, po drugi strani pa pravijo da je dobro da ima mačka vsaj 1x mladiče. Sicer ne vem kam bi jih pol dala, ampak vseeno.

Muca, ki jo imam že od 1. razreda OŠ (in ki je ostala pri mami), ki smo jo dali sterilizirat in nikoli ni imela mladičev, pa je imela ful probleme z maternico. So se ji neke gnojne bule začele delat pri ritki in če je ne bi takrat pravočasno pripeljali k veterinarju bi lahko umrla. So pa ji potem mogli maternico odstranituser posted image Zdaj pa je tak že stara omauser posted image je stara 15 al 16 let.

No, v glavnem, našo mačko (ki jo imam tukaj) bom tak dala sterilizirat, ker se mi bo drugač sfuzlalo. Pa nasploh se je ful spremenila odkar imamo Tio, se vidi da pač ni ona več na prvem mestu. Je malo bolj podivjana postalauser posted image  

_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 11:25:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rovar_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4991
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 11:33:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 12:11:31   
rovar_ka
pa daj, kaj bo že fertik tote strani, da lahko gremo na novi deluser posted image




_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 12:15:08   
rovar_ka
Pa dobro, bo en "mali" problem rešen, če jo dam sterilizirat, ok.  Ampak glavni problem še vedno ostaja - skakanje in krampanje po vratih. Jaz je v spalnico ponoči ne spustim, ker je mačka tak nora, da bi tak šla na Tio spat. Zato zapiram vrata pred njo, ona pa se noče sprijaznit s tem in skače gor, da si jih odpre. Potem se morem zaklepat v spalnico, ampak ona še kr skače, krampa in se dere pred vrati. Ne vem kak jo naj to odvadimuser posted image

_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
5.12.2008 12:17:28   
rovar_ka
punce, tu se več nič ne dogaja, pridite sem http://www.ringaraja.net/forum/Julijske_%C4%8Dveke_%2708_V%25_del/m_3474025/tm.htm




_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?