|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje !
15.11.2008 19:10:57   
deja87
hejla

kolk imaste stare otroke in vsake kolko ur ga dojite?

moja je stara 4 mesce pa pu in sevedno je vsake 2 uri in pou...redkokdaj zdrzi 3 ure...

edino po noci spi dlje...tam nekje 5-6 ur...

hvala za odgovore :)


dejki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje !
15.11.2008 19:24:44   
Petraa
Do 8-9 meseca dojila na pol ure ves dan

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje !
15.11.2008 19:28:06   
Tisana
Naša, 11 mesečna pupa, skoraj čisto na GH, čez dan jé na dve do tri ure. Ponoči ne jé, samo pije vodo. Torej, če misliš, da bo kaj lažje, se motiš. Sorry user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje !
15.11.2008 20:05:09   
Anonimen
Naša je stara 5 mesecev, pa jemo na 3 ure, včasih na 4 ure. Odvisno koliko poje iz joške.En obrok je goste hrane plus dojenje. Spimo po vsakem obroku eno uro, včasih več. Prespimo noč 12 ur.
Danes npr. je jedla samo 4x v dnevu, drugače pa včasih 5x- z manjšim razmikom ur.

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje !
15.11.2008 21:31:43   
Jelcy
Dej Petraa ne stoj blodit, 8 mesecev dojis na pol ure na dan? To ti se mrtva zaba ne verjame! Raje dej otroku kaj bolj nasitnega kot da isce vsake pol ure sploh pri taki starosti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje !
15.11.2008 21:37:29   
amar
Moj mali ima 2,5 meseca pa se ševedno dojiva na 1 uro pa pol,največ 2 uri.
Mene tudi zanima kdaj bo lahko zdržal dlje časa?Ali je mogoče,da šele ko začneva uvajati GH?

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje !
15.11.2008 21:39:33   
amar
Aja sem pozabla napisat,da je ponoči skoraj isto največ do 3 ure.

(odgovor članu amar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje !
15.11.2008 21:45:54   
lilija*
Amar, pri nas je bilo tudi tako. Pri dveh mesecih ni nikoli zdržala dve uri, sedaj je stara malo čez 4 mesece in je na tri ure (+/- 30 min). Upam, da bo tudi pri tebi čim prej tako!

(odgovor članu amar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje !
15.11.2008 21:51:30   
kaja02
moja je stara 3,5 meseca, pa je zadnji teden na 1,5-2 uri, prej je jedla na 3 ure, včasih tudi na 4. Ne vem če je to poskok v rastiuser posted image , je pa vedno maksimalno 5 minut, ko podreva kupček in če se ji slučajno ljubi še zizat( kar se zlo redko zgodi) pa vse bruhne ven

aja pa zaspi ob 21-4-8

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenje !
15.11.2008 21:55:27   
amar
Ja,jest tud upam,da bo kmalu tako,do takrat pa nemorem nič kot pa samo dojit in dojituser posted image
ah pa nič za to bomo že zdržali

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje !
15.11.2008 22:39:05   
melanija
Moj se je čez dan dojil na 2 uri do 2 uri in pol.

Meni je bilo prav fajn sem se lahko dol vsedla ali pa vlegla za tistih 10 min in počivala. Po 6 mes starosti ko se je to počasi začelo zmanjševati zaradi uvajanja GH, prav pogrešam te minute, ko sve bila skupaj povezana in še počivala sem lahko zrave.

Meni je to neki najlepšega in sedaj ko je star 9 mes je zjutraj in zvečer pri meni pa še ponoči od2 do  4 x se dojiva. Meni to ni nikoli predstavljalo nobenega problema.

Raje ga dojim na 1 uro vsaki dan, tudi 6 mes, kot da bi mogla pripravljat AM, in vsa tisti kaos okrog flašk,...

Pa brez zamere.

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje !
15.11.2008 23:01:30   
Pandica
Dojila sem jo vedno, ko je ona sama želela. Nikoli nisem gledala na uro ali kaj podobnega. Še zdaj pri njenih 13 mesecih se dojiva ziher 4x na dan user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje !
15.11.2008 23:18:26   
Petraa
Jelcy zaradi takih ljudi kot si ti mamice nehajo dojit.Boljše je,da se brzdaš s takimi komentarji,še posebno če ne veš ;))

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenje !
16.11.2008 9:10:50   
Tisana
Raje ga dojim na 1 uro vsaki dan, tudi 6 mes, kot da bi mogla pripravljat AM, in vsa tisti kaos okrog flašk,...
 To smo mi delali in se popolnoma strinjam. Če bi le lahko, bi dojila. To je definitivno najpreprostejše. Boš vidla, deja87 , potem ko pride GH ni nič več tako enostavno.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenje !
16.11.2008 9:41:53   
deja87
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Raje ga dojim na 1 uro vsaki dan, tudi 6 mes, kot da bi mogla pripravljat AM, in vsa tisti kaos okrog flašk,...
 To smo mi delali in se popolnoma strinjam. Če bi le lahko, bi dojila. To je definitivno najpreprostejše. Boš vidla, deja87 , potem ko pride GH ni nič več tako enostavno.


tisana, sj meni spoh ni problem dojit, js prau uzivam v tem..kot so ze druge rekle v tistih 10min  se koncno malo spocijem...ker nasa tamala je skoraj vs dan budna in nima mira...user posted image
sam pac me je zanimalo kako je pri vas ostalih... user posted image

lp :)

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dojenje !
16.11.2008 10:14:50   
Jelcy
Zaradi takih kot sem jaz?? Nehajo dojit zaradi takih kot si ti ker pises neumnosti da dojis na pol ure 7 mesecev! Jaz ga se vedno dojim in to podpiram in ce ze svetujes komu svetuj, pameten nasvet ne pa neumost! Tle gor sem prebrala cel kup neumnosti, ampak si recem sto ljudi sto cudi...ampak to kar si ti napisala....to je absurd! In nisem edina, ki ti ne verjame!

(odgovor članu deja87)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dojenje !
16.11.2008 10:19:51   
Petraa
Sem jaz dala kakšen nasvet???
Sem povedala kako je pri nas,če je zate to neumnost draga dama,potem se malo zamisli nad sabo in se vprašaj zakaj ti neumnosti pišeš!!!

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dojenje !
16.11.2008 10:37:12   
Anonimen
Nehajo dojit zaradi takih kot si ti ker pises neumnosti da dojis na pol ure 7 mesecev!


Zakaj bi pa to bila neumnost user posted image .

Ja, tudi taki so. Nasa bejba se je tudi dojila zelo pogosto, tudi kasneje, recimo pri teh mesecih in se kasneje, ko so ji rasli zobje.

(odgovor članu Jelcy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dojenje !
23.11.2008 20:17:04   
lion
Moja pupa je stara 4 mesece in se dojiva na dve ure oz. kaj več če glih spi. ponoči na 4-5 ur, kar pa tudi ni pravilo. Pride kakšna noč, ko bi cuzala skos (na vsako uro), jaz to povezujem s tem, da spodbuja proizvodnjo mleka user posted image  

Sicer pa s tem nimam težav, UŽIVAM V DOJENJU.

Noči še nisem prespala, kaj čem, ampak verjamem, da enkrat bouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dojenje !
24.11.2008 11:59:22   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Naša je stara 5 mesecev, pa jemo na 3 ure, včasih na 4 ure. Odvisno koliko poje iz joške. Prespimo noč 12 ur.



Pri nas je podobno. Za enkrat še nismo na GH. Tako imamo povprečno 6 obrokov na dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dojenje !
24.11.2008 16:31:49   
nia5
Pri 6m ima dva obroka GH, ostalo dojenje, vse skup pa nekje na 2-3 ure. Ponoči pa se mi zbuja na dve uri user posted image in če ji ne dam joške noče zaspat nazaj. Blagor tistim ki vam prespijo noč, komaj čakamuser posted image

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dojenje !
24.11.2008 20:40:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Dej Petraa ne stoj blodit, 8 mesecev dojis na pol ure na dan? To ti se mrtva zaba ne verjame! Raje dej otroku kaj bolj nasitnega kot da isce vsake pol ure sploh pri taki starosti!


user posted image user posted image user posted image

16m pa cel dan sitnari ziza, ziza, zizauser posted image tko da če bi blo po njeno, bi tud na pol ure se priklapljala, samo jo probam zamotit pa preusmerit...plus da še ponoči vsaj dvakratuser posted image


lažem kt pes teče, a neuser posted image bi še mrtva žaba od mrtvih vstalauser posted image

(odgovor članu Jelcy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dojenje !
25.11.2008 23:18:48   
Amam
Čez teden dni bo star 10 mesecev. Dojiva se še 1x čez dan, včasih preden gre spat in 1x ponoči. Jaz bi še večkrat dojila, a se od 9 meseca naprej sam počasi odstavlja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?