
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Kdaj dati skorjico za glodat? 21.11.2008 10:56:08
|
|
|
|
Lejči
|
Pri 9. mesecih, ima pa 6 zobkov. Je hitro pokapirala .
|
|
|
|
|
RE: Kdaj dati skorjico za glodat? 21.11.2008 10:57:43
|
|
|
|
katra55
|
Pri 7-ih mesecih, imela je 4 zobke.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj dati skorjico za glodat? 21.11.2008 11:12:42
|
|
|
|
nuala
|
Takoj ko je znal sedet v stolčku/vozičku in glodat skorjico. Ampak če me ubiješ ne vem, koliko je bil takrat star. Ne, ni me bilo strah, da se bo zadušil ( na začetku jo itak bolj ližejo, kot glodajo ).
_____________________________
Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj dati skorjico za glodat? 21.11.2008 11:39:08
|
|
|
|
memole80
|
Moja skorjice še ni jedla, je pa že sama Plasmon piškotek. Stara pa je 6 m in pol.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj dati skorjico za glodat? 21.11.2008 21:31:57
|
|
|
|
leaberni
|
Skorjico sem ji dala pri 7 mesecih, ni imela še nobenega zopka, pa se je z dlesnimi in slino trudila pa je šlo.
|
|
|
|
|
|
RE: Kdaj dati skorjico za glodat? 21.11.2008 21:39:19
|
|
|
|
botrca
|
Najin sin je bil star nekje 8 mesecev ko je prvič probal kruh, ni imel zobekov (hitro za tem je dobil prvega) se je davil ampak sem vedno zraven, še zdaj in nama s prakso lepo gre ga ima ful rad. Aja, še vedno smo na 2 zobekih pri 11,5 mesecih.
_____________________________
Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiMaterinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Je morje koristno za dojenčka?Morje in sonce je dobro za dojenčke in otroke, saj se jim z vitaminom D, ki ga veliko dobijo na soncu, krepi tudi njihov...
Zadnje s foruma
Katerega bi izbrali?jan2010Prosim za pomoč, za lažjo odločitev. Matevž (
38%)

Martin (
28%)

Lovro (
34%)
Število vseh glasov: 232Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!