|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko časa krvavitve
21.11.2008 12:44:41   
Anonimen
Zanima me, tiste, ki je telo vse sam izločil in spucal, koliko časa ste krvavele in pa kolikšna je bila ta količina krvi? Več ali manj kot med menstruacijo? Kaj se zgodi, če telo ne spravi vsega ven? Hvala za odgovore? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko časa krvavitve
21.11.2008 12:57:11   
ANITA D.
predlagam da greš do ginekologa,jaz sem krvavela dober teden(pri sedmih tednih sem imela spontani splav ampak sem šla na čiščenje)želim ti uspešno okrevanje lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko časa krvavitve
21.11.2008 13:08:29   
Anonimen
Krvavela sem 4 dni, srednje močno. 5. dan so mi rekli, da se še ni vse spucalo, da mora še veliko ven, in kontrola čez en teden. Od tega pregleda naprej nisem več krvavela, čez teden dni pa so rekli, da se je vse spucalo. Zanima me, če je možno, da je šlo v 4 dneh vse ven.

(odgovor članu ANITA D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko časa krvavitve
21.11.2008 13:12:37   
ANITA D.
mislim da je možno da je šlo ven,če so tako rekli na kontroli pol je prav lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko časa krvavitve
21.11.2008 14:39:02   
strumf
meni se tudi zdi, da je šlo vse ven. predvsem če so te pregledali z UZ. tako da si lahko brez skrbi.

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko časa krvavitve
21.11.2008 15:38:15   
Anonimen
Najprej so mi rekli, da še ni šlo vse ven, čez en teden je blo pa že vse OK, ampak vmes nisem nič več krvavela. To me skrbi, da se kej ne packa v meni.

(odgovor članu strumf)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?