|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je res, da ovulacija boli?
29.11.2008 13:53:06   
Anonimen
Poslušala sem ženske v ambulaniti,ki so se pogovarjale o ovulaciji in zanositvi. Nikoli še ni sem šlišala...Ali je res ? Da takrat ko imaš ovulacijo,jaz jo imam tri dni ( bolečine kod pri menzi ). Če ti uspe zanositi neha boleti. Npr.Če se mi je ovulacija začela seksam in pride do spočetja prvi dan,ali res potem nič več ne čutiš ovulacije druga dva dni ?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 2.12.2008 15:22:49 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je res ?
29.11.2008 13:57:37   
Anonimen
Poskusi zanositi, pa boš vedela, če boš na istem kot tiste ženske.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je res ?
29.11.2008 13:58:09   
Barbara_L
Ah, jaz ne bi šla na te besede...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je res ?
29.11.2008 13:59:01   
Anonimen
spet novo znamenje, na katerega se boste obešale?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je res ?
29.11.2008 14:04:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

spet novo znamenje, na katerega se boste obešale?user posted image


Ta je pa malo ostra kakorkoli.

Odgovor na vprašanje: Ne išči nekih znakov. Lahko so, lahko jih ni. Edini skoraj zanesljivi znak nosečnosti je plus na testu in seveda zanesljiv znak je krvni test.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je res ?
29.11.2008 14:07:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

spet novo znamenje, na katerega se boste obešale?user posted image


Ta je pa malo ostra kakorkoli.

Odgovor na vprašanje: Ne išči nekih znakov. Lahko so, lahko jih ni. Edini skoraj zanesljivi znak nosečnosti je plus na testu in seveda zanesljiv znak je krvni test.




seveda je ostra. ker to, kar si ti napisala, je napisano že bilijonkrat, pa še vedno ne pomaga.user posted image  vsak dan znova sprašujejo, če so noseče, pa komaj je ven potegnu

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je res ?
29.11.2008 14:16:47   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

spet novo znamenje, na katerega se boste obešale?user posted image


Ta je pa malo ostra kakorkoli.

Odgovor na vprašanje: Ne išči nekih znakov. Lahko so, lahko jih ni. Edini skoraj zanesljivi znak nosečnosti je plus na testu in seveda zanesljiv znak je krvni test.




seveda je ostra. ker to, kar si ti napisala, je napisano že bilijonkrat, pa še vedno ne pomaga.user posted image  vsak dan znova sprašujejo, če so noseče, pa komaj je ven potegnu


user posted image  user posted image  user posted image

Delam v šoli. Sem navajena da nekateri rabijo malo več časa, da jim ''potegne'' user posted image  user posted image  user posted image

No, samo resno. Najbolj zanesljiv znak je kolcanje. Še posebej, če stojiš pred ogledalom .. ampak to smo že enkrat analizirali, iskalnik bo že našel ustrezno temo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je res ?
29.11.2008 14:18:07   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je res ?
1.12.2008 13:05:15   
čipka
Odgovor na vprašanje: Ne išči nekih znakov. Lahko so, lahko jih ni. Edini skoraj zanesljivi znak nosečnosti je plus na testu in seveda zanesljiv znak je krvni test.


user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je res ?
1.12.2008 13:54:27   
Anonimen
joj kaj ste ene zoprne, kr neki pametujete kolkrat ste ze kej slisale pa kolkrat je blo kej napisano... dobr da ste ve tak popolne, res, me prov cudi da se niste nosece

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je res ?
1.12.2008 14:01:27   
Mariposy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

joj kaj ste ene zoprne, kr neki pametujete kolkrat ste ze kej slisale pa kolkrat je blo kej napisano... dobr da ste ve tak popolne, res, me prov cudi da se niste nosece


Ej tudi tebi nebo nič pomagalo če se boš tukaj razburjala....tukaj se lepo pokaže da imamo ljudje različna mnenja in če se z nekom pač ne strinjamo obrazložimo zadevo in se ne razburjamo v brezveze.
Brez zamere in Lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je res ?
1.12.2008 14:07:13   
voyager
no ja, je ze res da bi ene lahk ble mal bolj potrpezljive z temi komentarji, je pa tud res, da imamo vsi svoja mnenja... je pa to forum k si med seboj pomagamo moralno in se spodbujamo, tko da govorit enmu da je ze blo biljonkrat to napisan k neves v kakem psihicnem stanju je , se meni zdi mal neodgovorno

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je res ?
1.12.2008 14:09:49   
voyager
aja, pa se tole, tukej so ze ble vse teme vsaj 10 krat obdelane, tko da mal vec strpnosti velja

(odgovor članu voyager)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je res ?
1.12.2008 21:48:20   
Mariposy
IZVIRNO SPOROČILO: voyager

no ja, je ze res da bi ene lahk ble mal bolj potrpezljive z temi komentarji, je pa tud res, da imamo vsi svoja mnenja... je pa to forum k si med seboj pomagamo moralno in se spodbujamo, tko da govorit enmu da je ze blo biljonkrat to napisan k neves v kakem psihicnem stanju je , se meni zdi mal neodgovorno


Absolutno se strinjam s tem da se podpiramo in spodbujamo ter smo strpne vendar pa nisem napisala kaj in kako je ze vse to biljonkrat napisano zelela sem samo napisati svoje mnenje res da nevem v kaksnem psihicnem stanju je saj ji nic ne ocitam samo ce nekdo povprasa za mnenje in se potem razburi ko ji druge želijo priskočiti na pomoč -nelogično se ti ne zdi?Vsaka od nas pride kdaj v tako situacijo da mogoče sama ne vidi izhoda in o tem povpraša rajši še kakšno drugouser posted image ki ji bo z veseljem pomagala.
user posted image

(odgovor članu voyager)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je res ?
2.12.2008 8:46:48   
kalypso
Đizs, kaj vse sem že js slišala... in kar nekaj je blo takih cvetk, da ko sem vmes potiho razmišljala si nisem mogla pomagat, da ne bi v mislih komentirala, kako se lahko za nosečnost odloči nekdo, ki nima razjasnjenih osnovnih pojmov za zanositevuser posted image
In poleg tega si noben ne da dopovedat, da človek ni stroj, ki bi bil narejen po nekem muštru, vsak je individualna oseba, s svojim karakterjem in značajem in vsako telo deluje za sebe. Eno so znaki iz teorije (bolečine tu pa tam, izcedki taki in drugačni,...) in tiste, ki nekaj mesecev opazujejo svoje telo kmalu ugotovijo, da niti en mesec ni enako. Jaz sem v zadnjih treh ciklusih imela popolnoma drugačne znake med O in pred M.

V tvojem konkretnem primeru pa me zanima, koliko je bila ta oseba stara, ki je to govorila? Ali je bla stara ko Biblija ali pa vsaj 10 let premlada.

Vidim, da ste se že malo zakurle ;) Ne vsega jemat za slabo, tukaj smo zato, da si izmenjujemo mnenja.

LP

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?