|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5-minutno spanje
8.12.2008 14:09:51   
mamaemem
Živjo, velikokrat ste že pomagale z nasveti in zato vas ponovno prosim zanj. Tudi moja dvo mesečnica zaspi samo če jo nosimo ali pa med dojenjem. Problem pa je v tem, da se vsakič ko jo odložim, zbudi po petih minutah in potem sledi ponovno uspavanje z nošejem, ki se zopet konča s pet minutnim spanjem. Ima katera enake težave in kako jih odpraviti?

Hvala, super ste!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 14:10:39   
Petr_a
Lahko ti povem samo to,da vse mine.Najbolj mi je pomagal hotsling,tako da ti ga priporočam

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 14:20:25   
mamaemem
Kaj pa je to hotsling? Je to tista "vreča"  okoli vratu, da imaš otročka ves čas pri sebi? Kje se pa da to najhitreje kupiti in koliko stane?

hvala

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 14:27:14   
Petr_a
http://www.mojskratek.si/default.asp?detailID=709&mid=sl&pid=modul_it&wID=275

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 14:28:46   
Petr_a
Imaš pa tudi rabljenega

http://www.bolha.com/index.php?search=hotsling&submit.x=0&submit.y=0&ukaz=search&ukaz=search

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 14:36:13   
Anonimen
Tako kot ti je svetovala Petr_a-jaz sem imela Sleepywrap in ga priporočamuser posted image No,v glavnem enega teh trakov.

(odgovor članu Petr_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 14:37:05   
matic0105
Ko jo odložiš, jo poskusi malo "zadekati" - daj ji kako pleničko okrog glavice, da se jo dotika, pa za hrbet (če jo daš na bok) - mogoče bo imela občutek, da je še pri tebi. Vem, da se naš zelo rad tišči al k meni, očku, medvedku, dekici...

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 14:53:56   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: matic0105

Ko jo odložiš, jo poskusi malo "zadekati" - daj ji kako pleničko okrog glavice, da se jo dotika, pa za hrbet (če jo daš na bok) - mogoče bo imela občutek, da je še pri tebi. Vem, da se naš zelo rad tišči al k meni, očku, medvedku, dekici...


se podpišem.

Nekje pa sem brala zakaj upavanje z nošenjem dostikrat ne obrodi sadov. Predstavljati si moraš kako to zgleda za user posted image . Najprej je pri mamici v naročju...kjer se počuti varnega...toplo mu je. Potem pa naenkrat pride v posteljico...ki je hladna....ob sebi naenkrat ne čuti več materine topline....pol pa ni čudno da se zbudi user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 14:57:06   
Petr_a
nam ni pomagal niti termofor niti dekice,tako da je bil hotsling res odličen nakup!!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5-minutno spanje
8.12.2008 16:47:04   
Lucija Perc
Pri naši pikici je pomagalo, ko smo v zibki naredili "gozdiček". Smo jo obložili okrog in okrog, da je bilo lepo mehko in toplo in je potem lepo spala. Dokler pa zibka ni bila obložena, se je pa tudi kar naprej zbujala in jokala.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?