|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
7.1.2009 11:32:14   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1


Jaz sem naši kupila zdaj že 2x tele KLIK (od 12-18 in 18-24 mesecev). Te večje so ji še komot, pa je stara 26 mesecev. Pa prav super kvalitete so. Škoda, da ni še večjih za naprej.

 Hvala za link. Številka 86 bo še ravno prava. Mamo pač eno veliko punco user posted image . A je to cena za 3 pižame - na sliki so 3, piše pa v ednini?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
7.1.2009 11:56:37   
anchika
Najbolše za spat za mene so pajaci. Imam pa oboje.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
7.1.2009 13:45:13   
livia
Dokler ni prerastla največje pajace kar se jih dobi.
Mislim, da je bila stara skoraj 2 leti.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
7.1.2009 19:38:16   
Aja1
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1


Jaz sem naši kupila zdaj že 2x tele KLIK (od 12-18 in 18-24 mesecev). Te večje so ji še komot, pa je stara 26 mesecev. Pa prav super kvalitete so. Škoda, da ni še večjih za naprej.

 Hvala za link. Številka 86 bo še ravno prava. Mamo pač eno veliko punco user posted image . A je to cena za 3 pižame - na sliki so 3, piše pa v ednini?


Ja za 3. Res so odlične pižame! user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
7.1.2009 19:51:53   
jasna
Mi smo te pižamce uporabljali do drugega leta. Pol je šla pa plenička stran in so pajacki postali nepraktični.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
13.1.2009 21:40:20   
ejša1
Tudi mi imamo pri 22m še vedno pajaca, ker se tamali ponoči vedno odkrije. Hvala za linkuser posted image , tudi mi imamo težave z iskanjem primerne velikosti.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
13.1.2009 21:47:17   
rija
moj je star 3 leta, pa ga še stlačim v cherokeejevo največjo....vendar so drugje kar cenejše....paket 3 pižam okrog 11 do 12 euruser posted image  

sicer pa ima mothercare tudi velikost 24 do 36 mesecev, pa nekatere ameriške firme jih imajo do 5 let.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
14.1.2009 7:10:09   
nežka
Jaz sem zadnjič v BC našla velikost 104. Se ponoči odkriva in v hiši se kar shladi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
14.1.2009 19:48:56   
april09
http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X43&p=2596&o=2
imajo velikost 2-3 leta, postnina v slo je 5€..user posted image

Meni so pajaci zakon in jih bo imela dokler bodo stevilke oz dokler ji bodo odgovarjali oz user posted image  dokler bo plenicarka... Ko nekaj od tega "odpove" gremo na dvodelne..

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?