|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Stolček gasell iz Ikeje 7.1.2009 13:40:59
|
|
|
|
Nika v službi
|
Po moje je dečko že prevelik. Naša je stara 3 leta in že precej časa uporablja običajen stol (enak kot za odrasle), vsi ostali stoli s povišanim sediščem so previsoki. Ima predaleč do mize. Sicer pa stol izgleda o.k. Moteče je edino, ker je brez naslonov za roke, pri tej višini so praktični. Niso pa nujni, jasno.
_____________________________
..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi..... F. Lainšček
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
Kaznovanje otrokbinyyKako kaznujete svojega otroka (če stori nekaj,kar ni lepo,..koga udari,užali,kaj zlomi,..če je to potrebno)?pošljem ga v kot (
17%)

prepovem gledanje risank (
21%)

ne dovolim mu najljubših igrač (
8%)

posedem ga na stol cca. 10 min. (
23%)

nikoli ga ne kaznujem (
8%)

se zaderem nanj (
23%)
Število vseh glasov: 207Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!