|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 10:51:14   
Felicita
men se zdi tole tako plehko, da bolj ne more bit. ocenjevat status človeka po tem kakšen avto vozi? sej vem da smo slovenci mahnjeni na avte, ampak tole? Gre pa čist predelč...user posted image

torej, za tiste ki imate tok za povedat čez tole, predlagam naslednjič takšno obliko oglasa:

podarim otroške obleke velikosti 148-152 in zimske čevlje številka 35.

zaželjeno je, da se po stvari pripeljete s kolesom ali sredstvom javnega transporta. če se boste pripeljali z avtom le-ta ne sme biti novejši od 5 let in ne sme biti znamke: audi, mercedes, bmw, hummer, lexus, infinity ali volkswagen (razen modelov golf in lupo). zaželjeno je tudi da ni znamke: lancia, renault (razen modelov 4, 5 in clio), alfa romeo, nissan, peugeot ali ford (razen modela fiesta). Ravno tako ne sme imeti prostornine motorja višje od 2000 ccm, moči večje od 70kW in povprečne porabe goriva višje od 7l/100 km. če boste trdili, da avto ni vaš, bom v vpogled zahtevala prometno doboljenje. če vaš avto ne izpolnjuje teh pogojev,  bom sklepala (trdila) da ste finančno preveč dobro situirani, da bi lahko prosili za podarjene stvari.

Z lepimi pozdravi

xx.

(seveda leta, številke in znamke priredite po lastnem okusu, jest sm samo tiste najbolj tipične potegnila notr).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 10:55:11   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Korina, koliko pa imaš stare otroke?


18 in 19 let, odrasle "babe"user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 12:29:11   
Anonimen
Felicita-moj namen je bil,da obleke dobi nekdo,ki si novih ne more kupiti,sej zato so tud namenjeni ti daritveni oglasi?user posted image
Men osebno pa dol visi s kakim avtim se folk fura,v tem primeru mi pač ni bilo vseeno,da pride po zastonj cote nekdo,ki mu očitno nič ne fali.Sramota.
Marsikdo na račun teh zastonj stvari potem še mastno zraven zasluži.Dobro,to je tvoje mišljenje,ki ga tudi spoštujem.
Nevem,če bi pa dobil obleke na RK,na tak način pa skoristi priliko,ker mu pač ni potrebno nič dokazovat,kakšen je njegov status.
Tisti,ki imajo ponavadi vsega dosti hlepijo še po več,tisti,ki pa so siromaki si pa ne upajo prosit,ker jih je sram.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 12:34:35   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

men se zdi tole tako plehko, da bolj ne more bit. ocenjevat status človeka po tem kakšen avto vozi? sej vem da smo slovenci mahnjeni na avte, ampak tole? Gre pa čist predelč...user posted image

torej, za tiste ki imate tok za povedat čez tole, predlagam naslednjič takšno obliko oglasa:

podarim otroške obleke velikosti 148-152 in zimske čevlje številka 35.

zaželjeno je, da se po stvari pripeljete s kolesom ali sredstvom javnega transporta. če se boste pripeljali z avtom le-ta ne sme biti novejši od 5 let in ne sme biti znamke: audi, mercedes, bmw, hummer, lexus, infinity ali volkswagen (razen modelov golf in lupo). zaželjeno je tudi da ni znamke: lancia, renault (razen modelov 4, 5 in clio), alfa romeo, nissan, peugeot ali ford (razen modela fiesta). Ravno tako ne sme imeti prostornine motorja višje od 2000 ccm, moči večje od 70kW in povprečne porabe goriva višje od 7l/100 km. če boste trdili, da avto ni vaš, bom v vpogled zahtevala prometno doboljenje. če vaš avto ne izpolnjuje teh pogojev,  bom sklepala (trdila) da ste finančno preveč dobro situirani, da bi lahko prosili za podarjene stvari.

Z lepimi pozdravi

xx.

(seveda leta, številke in znamke priredite po lastnem okusu, jest sm samo tiste najbolj tipične potegnila notr).


Felicita, ma ti me vedno nasmejiš. user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 12:36:51   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Valentina

oj!
mah, sm glih zdej mola narajmat na ta post...
se mi kr smeji user posted image  k mene bo pa zgleda ena ju3 žejno peljala nekam, pa raje ne pišem to na forum, ker u never know...
eh, v glavnem...moj je "dobil" stanovanje iz njim vse pripadajoče praholovce, ki naju počasi zapuščajo.... sem spadajo tudi 3 stoli in mikrofibre, ki so bili rabljeni max 2 meseca....prodajava, ponujava in nič...pol pa na podarimo.si najdem eno ženšče, ki rabi VSE za flat, ker še študira in imata s tipom soc. stanovanje....in me fehta za tulifonsko in naslov da prideta iskat. Ji probam razložit kje sva doma in ona meni nazaj, da ni panike, da mata garminauser posted image  wtf 

Pa me je prjel, da bi jo poslala nekam no...tak da  ne vem če se potegnem nazaj no.... sori, ker si mogla brat tole...imam pa še kar nekaj stvari za oddat,sva pa iz mb... ne vem če ne tud teh treh stolov...sem pa iz mb...imam pa ene 3ikeine vreče ženskih cunj...sem pa iz mb... no, če si kje blizu se lahko zmeniva, drugače bojo pa romale na RK (čeprav me ma da bi jih kr v keson vrgla no)

Lp



Lepo, da si iz mbuser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 13:32:41   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

men se zdi tole tako plehko, da bolj ne more bit. ocenjevat status človeka po tem kakšen avto vozi? sej vem da smo slovenci mahnjeni na avte, ampak tole? Gre pa čist predelč...user posted image

torej, za tiste ki imate tok za povedat čez tole, predlagam naslednjič takšno obliko oglasa:

podarim otroške obleke velikosti 148-152 in zimske čevlje številka 35.

zaželjeno je, da se po stvari pripeljete s kolesom ali sredstvom javnega transporta. če se boste pripeljali z avtom le-ta ne sme biti novejši od 5 let in ne sme biti znamke: audi, mercedes, bmw, hummer, lexus, infinity ali volkswagen (razen modelov golf in lupo). zaželjeno je tudi da ni znamke: lancia, renault (razen modelov 4, 5 in clio), alfa romeo, nissan, peugeot ali ford (razen modela fiesta). Ravno tako ne sme imeti prostornine motorja višje od 2000 ccm, moči večje od 70kW in povprečne porabe goriva višje od 7l/100 km. če boste trdili, da avto ni vaš, bom v vpogled zahtevala prometno doboljenje. če vaš avto ne izpolnjuje teh pogojev,  bom sklepala (trdila) da ste finančno preveč dobro situirani, da bi lahko prosili za podarjene stvari.

Z lepimi pozdravi

xx.

(seveda leta, številke in znamke priredite po lastnem okusu, jest sm samo tiste najbolj tipične potegnila notr).


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image             user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 13:46:42   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Marsikdo na račun teh zastonj stvari potem še mastno zraven zasluži.Dobro,to je tvoje mišljenje,ki ga tudi spoštujem.



vsak se po svoje znajde in prav je tako....
nihče pa nikogar ne sili,da mora komu kaj podarit.....
tako je pa žal tud moje mišljenje....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 13:54:59   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rija

če si mislila podariti, ne glej, kdo jih je prišel iskat....user posted image


To je bilo prvo kar sem tudi sama pomislila.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 14:24:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

men se zdi tole tako plehko, da bolj ne more bit. ocenjevat status človeka po tem kakšen avto vozi? sej vem da smo slovenci mahnjeni na avte, ampak tole? Gre pa čist predelč...user posted image




Men se pa zdi plehko, da foter vozi makino vredno po nekaj 10.000€, otroku pa ne privošči žabe za 5 €. Bolš, da v  Sloveniji ni socialnih trgovin...

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 14:48:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: rija

če si mislila podariti, ne glej, kdo jih je prišel iskat....user posted image


To je bilo prvo kar sem tudi sama pomislila.



Pozabile ste na željo in namen, da pride v prave roke.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 16:10:34   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

men se zdi tole tako plehko, da bolj ne more bit. ocenjevat status človeka po tem kakšen avto vozi? sej vem da smo slovenci mahnjeni na avte, ampak tole? Gre pa čist predelč...user posted image




Men se pa zdi plehko, da foter vozi makino vredno po nekaj 10.000€, otroku pa ne privošči žabe za 5 €. Bolš, da v  Sloveniji ni socialnih trgovin...


ti in žanka me pa res nista zastopli. nej še 1x povem: NE MOREŠ presojat kakšen je finančni status človeka po tem, kakšen avto vozi.
ker če ne pogledaš v prometno ne veš če je sploh njegov! lahko je služben, sposojen, dan v popravilo, lahko je dediščina, lahko je... in v vseh teh primerih razen če je podedovan ga ne morš prodat, da bi kej zanjga dobil.
in konec koncev, tut v prekmurju pred romskimi hišami stojijo mercedesi, pa poglejte, kako sicer živjo.
ampak lažje je furat 'to je sramota', 'otroku ne prvošjo' in 'oni se delajo norca, bojo mastno zaslužil s cunjami' kot pa dat 'benefit of doubt' in dopustit možnost da mogoče pa dejansko rabijo cunje (in še kakšno drugo pomoč).
sicer pa, ženska te je kontaktirala prek telefona, iz njene cifre lahko dobiš naslov pa se pojav na vrata in jim v obraz povej kaj in kako gre.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
26.1.2009 21:01:11   
picola1
Jaz se načeloma sicer strinjam, da ne moreš človeka sodit po avtu. Res je lahko vse od naštetega...se absolutno strinjam... Ampak...mislim pa, da obstaja dokaj velika verjetnost, da vse to ne drži. Morda jaz vidim narobe, ampak večina ljudi, ki jih poznam, vozi svoj avto...
Glede romov pa tako: znano je, da romi dobesedno avtomobile skeširajo!!!! Nekaj deset tisoč € vredne avtomobile. In ne živijo oni v takšnih bajtah zato, ker so revni, ampak ker jim bajta (in velikokrat oni sami ter njihovo itrici) dol visi. Glavno, da se vozijo z dobrimi avtomobili...izgleda imajo nek fetiš na to, kaj jaz vem...Se pravi, obleke si lahko privoščijo, sam si jih nočejo. Ker morjo imet najboljši avto.
In ja, dejstvo je, žal je tako, da ogromno ljudi to robo naprej prodaja...še nekako zastopim, če tut ti ljudje komaj preživijo iz meseca v mesec, sam se sprašujem, če ni tukaj posredi naša lepa človeška lastnost-pohlep...?
Da še enkrat povem: se strinjam, da obstaja možnost, da dejansko ljudje, ki pridejo po cunje z dobrim avtom, te cunje tut v resnici potrebujejo...Sam če mal pomislim, kaj je večja verjetnost, se odločim za to, da mi človek blefira. Bom po moje manjkrat krivična...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
27.1.2009 22:43:30   
Klemy82
Ja, no..za posrat, kaj nej rečem. Ampak da ne boste mislile, mi imamo ene sosede, bajto imajo tako da dol padeš, avto itak tud...otroc pa, oprostite,v premajhnih cunjah okol hodjo...enim  je bolj važno, da imajo bajto pa hude makine spredi parkirane, kot pa da bi otroke oblekli...sj, zakaj bi mejhnmu nove cunje kupil, ko jih bo zaflekal, strgal pa prerastel v 3 mescih, bomo raj vzel tank na lizing, da nam bojo vsi foušuser posted image ...

Drugič pokliči v kakšen materinski dom, bojo mamice ful vesele cotk al pa igrač user posted image , pa še veš, da jih bo dobil nekdo, ki jih res rabi.


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
29.1.2009 12:26:50   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Sej še sama ne vem,če se mi splača kej sekirat,ker je res mogoče brezveze.
Da opišem stvar.Danes sem pospravljala omare od sina in kar precej njegovih oblek,ki mu niso več prav dala v vrečo.Grem na podaritvene oglase in oddam oglas,da oddajam obleke.Kar takoj kliče ene ženska,da nujno rabi te cote za sina,ki je star 5 let.Ja ni problema ji rečem,bom pršparala.Potem me pa kliče,da jih pride mož iskat.In res čez pol ure je pri nas.Pol pa šok,dec se je preljal z novim,modernim audijem.Jaz koza sem mu pa obleke dala.Da ga ni sram,jaz si grem raje kak star avto sposodit,kot pa da se prpelem z tako makino.
Mam občutek,da bo prodal naprej.Jaz pa,ker sem ena dobra dušauser posted image (baje)user posted image dam obleke na oglas,da bo prišel mogoče kdo,ki pa res nima veliko denarja.Takim privoščim.Saj sem si sama kriva,a ne?Sem pa fulll jezna,da sem taka kozauser posted image NIKOLI VEČ!!!!


Če si želela podariti komu, ki je pomoči po tvojem mnenju res potreben, bi se stvari lotila drugače......boš pač vedela za naslednjič.......za nazaj se je brez veze sekirat......to me spominja na tiste, ki si preko oglasa iščejo partnerja za resno zvezo in so potem razočarni, ker jih 90 % išče zgolj avanturo......

A kje piše, da se na oglase, da nekdo nekaj podari lahko javljajo le socialno ogroženi po naših predstavah.......

Tudi jaz in ti oz. vsak lahko gre na eno internetno stran kjer zgolj podarjajo in gre po otroško bundo, čevlje, mizo, sedežno......kar pač potrebuje in se mu zdi bolj racionalno, da vzame nekaj za kar ne plača.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
29.1.2009 19:24:49   
Klemy82
Ja, k*r*c pa socialno ogroženi!!!
Dans sem pa tok besna da ne vem povedat....
Namreč, kot prostovoljka pomagam pri naši župnijski Karitas. No, za Božič smo mel eno "akcijo" in smo pomagali eni socialno ogroženi družini...dal smo jim nekej denarja pa ozimnico pa cotke za 2 user posted image ... dva dni sem prebirala cotke za tamala dva, res sem ful lepe cotke ven dala, kot nove, sploh ni blo videt, da so kej rabljene, nč strgano pa tko... fino vse polikala, zapakirala v škatle...koook je bla ženska vesela pa vse...
Dans pa pride do župnika en kmet iz sosednje vasi, v eni grapi na njegovi zemlji je zrastlo malo ilegalno smetišče in je šel tisto kramo pospravljat, pa je med drugim najdu dve zapakirani škatli otroških cotk in jih je prnesu, ker se mu zdijo čist lepe pa mu je škoda na smetišče peljat...user posted image A morm posebej povedat, kere cotke so to ble? user posted image Še iste škatle, vse, mal je premetala pa nazaj zalepla.... Aja, dvojne hlače od Benettona je pa vzelauser posted image
Da te vse mine... Res ne vem, no... sej bi zastopla če cotke ne bi ble prov al pa da bi rekla da ne rabi pa nazaj dala nej komu damo k bolj rabi...ne pa tkole...v grapo...user posted image

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 29.1.2009 19:27:09 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
29.1.2009 20:00:55   
Rožica I
Uf, verjamem, da si bila total razkačena user posted image ! Bi jaz tudi bila. Ampak vseeno ne posploševat zdaj na vse socialno ogrožene. Sama nisem nikoli imela takšne izkušnje. Je pa imel moj kolega podoben primer- dal revežu mogoče 5x nošene Nike-ce za sina- najstnika, pa jih ta ni hotel vzet, ker so že bile nošene user posted image ?! Če bi jih pa njegov sin sploh videl, bi jih pa ziher vzel! Samo ta staremu pač ni dišalo, da so nošene- bi imel raje nove, zgleda.

Kakorkoli, včasih pač sovpada- šibka denarnica s šibko pametjo user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
29.1.2009 23:13:01   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač
Men se pa zdi plehko, da foter vozi makino vredno po nekaj 10.000€, otroku pa ne privošči žabe za 5 €. Bolš, da v  Sloveniji ni socialnih trgovin...


Morda je pa ata sofer, ki razvaza zivine po Lj in okolici, pa je by the way skocil s sluzbenim avtom po stvari. Ce lahko rupljeva zenica z mozevim sluzbenim avto gre po metlo in fasngo, lahko tut sofer po cotke. Morda.. morda pa ne.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
30.1.2009 10:50:24   
Nur
Ja drugič pa pripiši, da jih podariš izključno ljudem, ki imajo minimalne plače user posted image user posted image  (za dokaz pa naj prinesejo plačilno listo)

Ne vem, no, ampak če nekaj podariš, podariš itak iz srca... in komurkoli, pa ni važen njegov gmotni položaj.

Eni na tak način šparajo, pa si lahk kaj drugega privoščijo.....jaz imam kar solidno plačo, moj mož  tudi, pa sva marsikdaj z veseljem sprejela podarjeno opremo, oblekce za user posted image . Pa imava tudi nov avto, pa gremo za 3 mesece na morje, pa nam mni spodčasti vzet ponošenih cunj.

Če ti pa je res do tega da oblačila pridejo "v prave" roke, pa povprašaj sodelavke, prijateljice, če poznajo koga, ki jih dejansko potrebuje....ali jih pa nesi na karitas...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
30.1.2009 10:53:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ja, k*r*c pa socialno ogroženi!!!
Dans sem pa tok besna da ne vem povedat....
Namreč, kot prostovoljka pomagam pri naši župnijski Karitas. No, za Božič smo mel eno "akcijo" in smo pomagali eni socialno ogroženi družini...dal smo jim nekej denarja pa ozimnico pa cotke za 2 user posted image ... dva dni sem prebirala cotke za tamala dva, res sem ful lepe cotke ven dala, kot nove, sploh ni blo videt, da so kej rabljene, nč strgano pa tko... fino vse polikala, zapakirala v škatle...koook je bla ženska vesela pa vse...
Dans pa pride do župnika en kmet iz sosednje vasi, v eni grapi na njegovi zemlji je zrastlo malo ilegalno smetišče in je šel tisto kramo pospravljat, pa je med drugim najdu dve zapakirani škatli otroških cotk in jih je prnesu, ker se mu zdijo čist lepe pa mu je škoda na smetišče peljat...user posted image A morm posebej povedat, kere cotke so to ble? user posted image Še iste škatle, vse, mal je premetala pa nazaj zalepla.... Aja, dvojne hlače od Benettona je pa vzelauser posted image
Da te vse mine... Res ne vem, no... sej bi zastopla če cotke ne bi ble prov al pa da bi rekla da ne rabi pa nazaj dala nej komu damo k bolj rabi...ne pa tkole...v grapo...user posted image


A daj nehaj..to je pa res poden od podna, banda nehvaležna user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
30.1.2009 11:15:02   
Korina1
Pred časom sem videla na karitasu žensko ki je dobila hrano in ravno takrat smo dobili malo večjo količino pšeničnega zdroba ko je za vogalom karitasa ves zdrob vrgla v kontejner za smeti. Zdrob je bil iz evropskih blagovnih rezerv in rok ni bil pretečen.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
30.1.2009 12:50:03   
Nur
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Pred časom sem videla na karitasu žensko ki je dobila hrano in ravno takrat smo dobili malo večjo količino pšeničnega zdroba ko je za vogalom karitasa ves zdrob vrgla v kontejner za smeti. Zdrob je bil iz evropskih blagovnih rezerv in rok ni bil pretečen.


No, to je packarija... škoda k ga raje ni zavrnila, pa bi ga dobili ljudje ki imajo radi bel grez, zdrobove žličnike,... upam, da bo ta ženska enkrat fejs lačna...pol se bo pa spomnila na ta zdrob user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
30.1.2009 19:02:40   
poli*
Klemy-sej ne vem, kaj naj ti rečem user posted image  Če maš jajca pejt do nje, pa jo povprašaj kako se kaj dopadejo malčkom cunje. Zmlela bi jo. zdej sm pa še jst jezna user posted image

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
30.1.2009 20:25:32   
kamilija
Ja pa sej ne moreš verjet kaj se dogaja. Zato je  pa bolje dat nekomu, ki ga poznaš.
Ej daj poišči to žensko pa ji povej ta svoje. Matr.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ČE NEKAJ PODARIŠ
31.1.2009 15:53:31   
ronja
Mogoče je bil pa avto služben?Ali pa si ga je izposodil od koga mogoče?user posted image Če ti je kaj v olajšanje, mi smo dobili skoraj vse obleke za tamali dve od večinoma neznanih ljudi (ne sicer iz tega foruma, pa vseeno) in so nam zelo prav prišle. Ne rečem, da bi tamali dve sicer ne imeli nič za oblečt (bi pa imeli gotovo precej manjuser posted image ), ampak na ta način bomo mogoče prišparali za kak kvadratni meter stanovanja, kar tudi rabijo otroci...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?