|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali naju je lahko strah?
28.1.2009 17:22:03   
nekdo22
Pozdravljeni!

Nisem pričakovav, da bom že pri 22. letih obiskav podobno stran ter prskav po forumu, vendar mi trenutno ena skrb ne da miru, zato sem se odločil, da čim prej povprašam, da vem pri čem sem oz. sma.

No pred enim mesecem sem imel s punco, s katero sva že 9 mesecev skupaj 2 spolna odnosa, ki sta bila brez uporabe kondoma. Pri tem moram povedati, da je punca jemala kontracepcijske tablete, s tem da jih je umes 2krat pozabila vzeti...Pri teh dveh spolnih odnosih, je do izlitja semena prišlo zagotovo izven vagine, tako da naju do sedaj ni bilo nič strah....Vendar pa sedaj punca še vedno ni dobila menstruacije, zato naju že malo skrbi ali bi lahko prišlo do zanositve. Pri tem naj omenim, da je trenutno malo napeta, ker je ravno izpitno obdobje in se veliko uči (če je mogoče zaradi tega zamik?) ter da je kontracepcijske tablete jemala tudi v času, ko bi že morala dobiti menstruacijo, saj jo je želela malo prestaviti, ker je čakala na moj prihod, saj sem bil nekaj časa v tujini.
Danes sem nekaj bral, da je možno zanositi tudi s predsemensko tekočino, saj se v njej tudi nahajajo spermiji...tako da sma sedaj oba cela napeta...

Rad bi zvedel, kakšne so možnosti zanositve glede vsega tega kar sem napisal?





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali naju je lahko strah?
28.1.2009 17:24:13   
Netopirčy81
Pejta po test, zdaj bo po moje že pokazal, ali je user posted image  ali ne. Ali pa še mal počakta. Kaj drugega ne znam predlagati.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu nekdo22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali naju je lahko strah?
28.1.2009 17:28:26   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Pejta po test, zdaj bo po moje že pokazal, ali je user posted image  ali ne. Ali pa še mal počakta. Kaj drugega ne znam predlagati.



jap se strinjam.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali naju je lahko strah?
28.1.2009 17:45:49   
benika
Seveda je možno zanositi tudi s predsemensko tekočino in možno je zanositi tudi, če nisi končal v njej, pa sta s spolnim odnosom nadaljevala. Je pa tudi možno, da ji zamuja zaradi stresa.

Tudi jaz vama predlagam test nosečnosti. še posebej, če ji M zamuja. Tako bosta vsaj vedela pri čem sta.
Drugič pa v izogib neprijetnim situacijam....kondomuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali naju je lahko strah?
28.1.2009 17:48:32   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: nekdo22

Pozdravljeni!

Nisem pričakovav, da bom že pri 22. letih obiskav podobno stran ter prskav po forumu, vendar mi trenutno ena skrb ne da miru, zato sem se odločil, da čim prej povprašam, da vem pri čem sem oz. sma.

No pred enim mesecem sem imel s punco, s katero sva že 9 mesecev skupaj 2 spolna odnosa, ki sta bila brez uporabe kondoma. Pri tem moram povedati, da je punca jemala kontracepcijske tablete, s tem da jih je umes 2krat pozabila vzeti...Pri teh dveh spolnih odnosih, je do izlitja semena prišlo zagotovo izven vagine, tako da naju do sedaj ni bilo nič strah....Vendar pa sedaj punca še vedno ni dobila menstruacije, zato naju že malo skrbi ali bi lahko prišlo do zanositve. Pri tem naj omenim, da je trenutno malo napeta, ker je ravno izpitno obdobje in se veliko uči (če je mogoče zaradi tega zamik?) ter da je kontracepcijske tablete jemala tudi v času, ko bi že morala dobiti menstruacijo, saj jo je želela malo prestaviti, ker je čakala na moj prihod, saj sem bil nekaj časa v tujini.
Danes sem nekaj bral, da je možno zanositi tudi s predsemensko tekočino, saj se v njej tudi nahajajo spermiji...tako da sma sedaj oba cela napeta...

Rad bi zvedel, kakšne so možnosti zanositve glede vsega tega kar sem napisal?








če je brez pavze jemala kontracepcijske tablete dalje, je normalno da se en menstrualni ciklus preskoči...


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu nekdo22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali naju je lahko strah?
28.1.2009 17:50:45   
nekdo22
joj k je trenutn tak neprijetn filing....komi čakam da me pokliče in mi pove da je dobila M, ker trenutno še res nisva pripravljena imeti otroka...

Kako je pa glede teh kontracepcijskih tablet, če jih naprimer 2krat ne uzameš?....še sploh nudjo kakšno zaščito ali popovnoma nič več?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali naju je lahko strah?
28.1.2009 18:26:28   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: nekdo22

joj k je trenutn tak neprijetn filing....komi čakam da me pokliče in mi pove da je dobila M, ker trenutno še res nisva pripravljena imeti otroka...

Kako je pa glede teh kontracepcijskih tablet, če jih naprimer 2krat ne uzameš?....še sploh nudjo kakšno zaščito ali popovnoma nič več?



odvisno v kerem tednu jih je pozabla vzeti, če je v prvem pol naj bi se uporabljal še kot zaščita kondom, če v drugem ni panike, v tretjem pa vzameš tisto pozabljeno tabletko

glede na to da je izpitno obdobje in se punca uči, verjetno tudi živci kaj vplivajo na to da M zamuja, pa še plus to da je pozabla vzet tabletko...


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu nekdo22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali naju je lahko strah?
29.1.2009 7:11:03   
Anonimen
Če jih je jemala zato, da bi si prestavila M, potem se ji bo pač zamaknila. Mislim, da ni skrbi, vseeno pa naj naredi test, da bota prepričana.

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali naju je lahko strah?
29.1.2009 8:16:00   
mausikaa
testek narediti pa bo slika jasna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali naju je lahko strah?
29.1.2009 12:44:19   
Massa26
Test naj naredi, ker če je slučajno noseča (dvomim, po moje prav veliko možnosti ni), je bolje, da vesta takoj, če pa ni, pa ne bo nepotrebne živčnosti.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?