|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mastni lasje
12.2.2009 13:40:23   
*maja83*
Ojla!

Ali se katera bori proti mastnim lasemuser posted image  Js sm namreč probala že vse živo ampak še zmeri umivanje, fenanje, likanje,... na dva dniuser posted image  GROZA. Drgač mam blond pramena in ene pravjo da odkar jih barvajo da se jim ne mastijo tolk. Ampak men do zdej ni nič pomagal. Kašn predlog?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mastni lasje
12.2.2009 16:35:54   
piškotka
Enak problem, sem se pa navadila, da jih umivam vsaka dva dni. Tudi barvanje nič ne pomaga. Včasih, ko so bile moderne še trajne, sem probala tudi s tem, ker naj bi bolj sušile lase. Saj so jih res, ampak le na konicah, pri glavi pa so se še vedno mastili. Rezultat je bil še slabši. Kaj češ, umivanje na dva dni. 

(odgovor članu *maja83*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mastni lasje
12.2.2009 16:37:11   
piule
po moje je to kaka manša hormonalna disfunkcija,če so restolk mastni....pazi mal na hrano,mogoce ti bo pomagalo,sicer je težko rečt kje je vzrok...veselo si jih peri ker je zelo grdo videt mastne lase,pazi na šampon-uporabljaj salonske in ne porkerije iz marketov in to ti lah napišem.ne se jih pa bat prat,ker tud če si jih pereš vsak dan bo bolše kot met mastne....

(odgovor članu *maja83*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mastni lasje
12.2.2009 16:41:29   
alička
Meni je trajna pomagala, ampak to ti nic ne pomaga. Drugače pa pač pranje na dva dni. Jaz sem si omislila enostavno fizuro, ki ni zahtevala veliko dela.

In zakaj preteklik? Ker so se mi po porodu lasje čudežno nehali mastiti user posted image

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mastni lasje
12.2.2009 20:26:29   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: alička
In zakaj preteklik? Ker so se mi po porodu lasje čudežno nehali mastiti user posted image


Kaj bi dala, da bi se meni tole uresničilouser posted image Meni se je lani po ss zgodilo, da sem začela lase prat iz treh dni na vsak drugi dan. Če imam pa malo več narastka bi si jih pa lahko že vsak dan pralauser posted image
V Mullerju sem našla šampon Alpecin, ki mi malo pomaga, da sem v ok stanju vsaj cela dva dni, sem pa opazila sedajle, ko sem na bolniški in si lase perem 1-2x na teden, da so se mi začeli precej manj mastiti. Bi lahko prala lase spet na 3 dni. Tako, da...manj pereš, manj se mastijo, ampak tega ne dosežeš v enem tednu ampak moraš malo potrpet, da se lojnice navadijo. Tako mi je svetovala tudi frizerka, ampak se je tega težko držat, če hodiš v službo.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?