|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
2.3.2009 12:34:26   
Ekaz
Saj vem, lahko jedo praktično vse in tako tudi delamo. Vendar...ker nisem kaj prida kuharica oziroma nimam veliko idej, me zanima kaj vse dajete še vašim otročkom. Poleg krompirja, riža,  mesa, zelenjave, sadja. Se mi zdi, da je skoraj vsak dan isto. Še kakšna ideja za lahek večerni obrok, prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
2.3.2009 12:45:32   
metuljčica1
Naša je stara 20m, ampak je pri letu in pol jedla čisto vse.Še zdaj najrajši za večerjo je kruh pa pašteto, pašteto enostavno obožuje, pa čokoladne kroglice z mlekom, čokolina ne mara preveč.Sploh ne znam razložit kaj je, ker vedno je tisto kar jemo mi vsi.Dobi pa še kakšen jogurt, sadje, rada ima tudi krape, ampak ponavadi je tisto kar je starejša sestrica, drugače je jok, če bi njej dali kaj drugega.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
2.3.2009 13:23:22   
t5t6
Moja sta od leta dalje jedla vse enako kot mi, nič jim nisva kuhala posebej.

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 14:03:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu t5t6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
2.3.2009 14:05:02   
t*e*j*k*a
NAš je skoraj vse kar jemo mi. Pazimo še pro fižolu, da se ga ne naje preveč in pri svinjini. Obožuje ponfri, peprav vem da ni zdrav. Imamo ga mogoče 2x na mesec in takrat se ga ful naje. user posted image

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
2.3.2009 14:32:32   
ajataja
Mi smo stari 10 mescev in jemo čist vse in nič  ne kompliciramo.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
2.3.2009 15:16:41   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Mi smo stari 10 mescev in jemo čist vse in nič  ne kompliciramo.



Enako!user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
2.3.2009 22:27:41   
kaya2007
naša je stara 21 mesecev in ima zelo rada zelenjavo, mesa zadnje čase niti ne (večinoma je piščanca), edino kakšne hrenovke za večerjo..od krompirja ima rada samo pomfri, ampak ga bolj poredko dobi, drugače pa rižotke, paprikaši, golaži-bolj sočne stvari ji teknejo, pa juhice.
za zajtrk ima sadne kašice, kakšno mleko s kosmiči, za večerjo razne čokolešnike, jajčka, pečeno salamo..pa zadnje čase mi krade solato iz sklede user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
3.3.2009 9:19:20   
Kontrakarambolšrauf
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Mi smo stari 10 mescev in jemo čist vse in nič  ne kompliciramo.



A to vsi skupajuser posted image


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
3.3.2009 12:23:01   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Mi smo stari 10 mescev in jemo čist vse in nič  ne kompliciramo.



A to vsi skupajuser posted image



to sem tudi jaz hotela vprašatiuser posted image user posted image user posted image

ampak ker je otrok star "komaj" 10 mesecev  še ni tako zastrašujočeuser posted image user posted image user posted image ampak počasi bosta morala popkovino prerezati in bo sam jedel, jedlauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
3.3.2009 12:29:05   
Kontrakarambolšrauf
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Mi smo stari 10 mescev in jemo čist vse in nič  ne kompliciramo.



A to vsi skupajuser posted image



to sem tudi jaz hotela vprašatiuser posted image user posted image user posted image

ampak ker je otrok star "komaj" 10 mesecev  še ni tako zastrašujočeuser posted image user posted image user posted image ampak počasi bosta morala popkovino prerezati in bo sam jedel, jedlauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ja, nekako se res nisem mogla zadržatiuser posted image .Predvsem so takšne izjave zabavne, ko imajo vsi plenične izpuščaje ali kaj podobnegauser posted image .


< Sporočilo je popravil Kontrakarambolšrauf -- 3.3.2009 12:30:15 >


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
3.3.2009 13:12:21   
MissLady
Naš 18 mesečnik tudi je vse... najraje pa ima ''na žlico'' user posted image

Za zajterk je sadne kašice z žiti, kosilo isto kot mi, večrja pa je ponavadi čokolino, gres, prosena kaša...

Važno da je na žlico.... zrezkov, pomfrija in podobnega ne obrajta preveč.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
3.3.2009 17:22:28   
mateyka
pih, naša je kar zbirčna. najraje ma vse sorte juhice, obare in podobno. in zlate kroglice notri user posted image je pa na začetku vse juhe spljuvala ven - nič tekočega ni hotla jest.

kaj pa razni sufleji? karkoli že (krompir, zelenjava, meso, ribe..), samo da čez poliješ sneg zamešan z rumenjaki in smetanco ter zapečeš v pečiči? naša ima to kar rada.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
3.3.2009 22:52:14   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

IZVIRNO SPOROČILO: saskija

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Mi smo stari 10 mescev in jemo čist vse in nič  ne kompliciramo.



A to vsi skupajuser posted image



to sem tudi jaz hotela vprašatiuser posted image user posted image user posted image

ampak ker je otrok star "komaj" 10 mesecev  še ni tako zastrašujočeuser posted image user posted image user posted image ampak počasi bosta morala popkovino prerezati in bo sam jedel, jedlauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ja, nekako se res nisem mogla zadržatiuser posted image .Predvsem so takšne izjave zabavne, ko imajo vsi plenične izpuščaje ali kaj podobnegauser posted image .

 Hvala, Kontrakarambolšrauf (to sem copy pastela, ker bi se sicer 5x zatipkala user posted image user posted image user posted image ) user posted image . Sem že nekaj podobnega napisala, pa sem pol preklicala, češ, da ne rabim zmeraj jaz biti tista ta zaj....

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
3.3.2009 22:57:51   
Tisana
Sicer pa, pri nas so v igri razne obare, s tem, da jih delam npr. s proseno kašo, amaranthom, kinojo, ajdovo kašo... potem pa seveda makaroni raznih oblik in raznih okusov (kamutovi, koruzni, polnozrnati, špinačni...), pa bio zelenjavne paštete, pa golaž, ja golaž, ta je zakon, pa makaronflajš, čez to je samo golaž... No, pa je alergična na KML, jajca, pa na ne vem še katero vso sadje, pa je vseeno dovolj idej. Sicer pa ne jé nikakor raznih gresov in podobnega, sploh ne mara teh kašic variant, tako da veliko kuhamo.  
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Se mi zdi, da je skoraj vsak dan isto.
 To se pa sploh ne sekiraj, dokler otrok jé, ker imajo otroci radi enolično hrano. V bistvu jedo hrano po obdobjih (nekaj časa bi jedla samo mandarine, potem spet npr. 1 mesec samo jabolka...).

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
4.3.2009 20:31:27   
Ekaz
Mi ponfri nikoli ne cvremo v olju. Na "pleh" dam peki papir in gor krompirček. Včasih tistega zamrznjenega iz vrečke, včasih ga narežem svežega. Mogoče kakšno kapljico olja in v pečico. Božansko dober in bistveno bolj zdrav kot v olju.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
24.3.2009 15:22:05   
zabica26
Pri nas je vse pa nič, odvisno kako se odloči. Pač je trmica. user posted image

Za zajtrk flaša+kakav, potem čez pol ure actimel. Dopoldan kakšen jogurt, skuta, sadje, veliko pije. Kosilo je kar jemo mi: makaroni, cmoki, meso, zelenjava, juhice, pomfri tut on obožuje, rad ima kisel krompir in solato... Večerje so pa kruh+salama, čokolino, gres, jogurt, sadje...ma kar si zmisli. Rad ima salmo v kosu, da jo potem frajersko grize. Pa vedno še kakav.

Jaz sem vesela, če je. Če pa ne, pa mi ponavadi tudi enkrat že pove, da je lačen in mu pač tkarat kaj naredim. Ga pa zjutraj težko pripravim, da da kaj konkrtnega vase. Pač mu tako paše.user posted image

Mu pa od enega leta tut jaz ne kuhan nič ekstra.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj jedo vaši 1,5 leta stari otroci?
26.3.2009 11:42:46   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Mi ponfri nikoli ne cvremo v olju. Na "pleh" dam peki papir in gor krompirček. Včasih tistega zamrznjenega iz vrečke, včasih ga narežem svežega. Mogoče kakšno kapljico olja in v pečico. Božansko dober in bistveno bolj zdrav kot v olju.


na kolk stopinjah in kolk dolg ga pa pečeš?

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?