|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pizza rolada
8.3.2009 20:34:31   
tanjusi
a je kera to že delala.Jaz sem jo jedla.... fulll dobro, a makdo recept, jaz ga moram dobit.user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pizza rolada
8.3.2009 20:59:19   
Janeja
Ravno včeraj sem jih spet spekla. Jih imamo skoraj vsak vikend na sporedu za popoldanske prigrizke, njami.

Delam jih pa po temle receptu: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=9494&offset=60
So narejene zelo hitro in predvsem enostavno.

Sem pa gledala zadnjič recept iz ene kuharske revije, ki pa se mi zdi dosti bolj zakompliciran.


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pizza rolada
9.3.2009 8:09:58   
muška
mislim, da sta samo na tej strani odprti že 2 temi o teh mini pizzah. So pa res enostavne za narest in predvsem dobre. Jaz razvaljam listnato testo, pomažem z pelati, naložim gor šunko in sir, ter zvijem. Zvito dam za kakšno uro v skrinjo, da se lažje reže.Edino kaj ti svetujem je, da pelate posoliš, ker listnato testo je popolnoma neslano

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pizza rolada
9.3.2009 8:53:40   
Anonimen
jaz pa kupima kar razvaljano sveze listnato testo.Naredim tako po receptu s skuto,zadnjic sem dodala se nekaj drobno sesekljane cebule..

Super prigrizek resuser posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pizza rolada
10.3.2009 18:40:00   
tanjusi
Sem pa gledala zadnjič recept iz ene kuharske revije, ki pa se mi zdi dosti bolj zakompliciran.

to sem jaz jedla ja, sam ste me prepričale v te ta male pice in sem jih nardila- njami


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pizza rolada
10.3.2009 20:54:23   
Janeja
No fajn, da so ti všeč.
Me pa zanima, kakšna je razlika med temi in onimi z vlečenega testa? V okusu verjetno ne ravno velika, ali pač?

Je pa tele res bolj enostavno nardit, ker samo eno plast namažeš, tam sem gledala pa, da so mazali vsak list posebej,... Čist preveč dela zame. user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pizza rolada
10.3.2009 21:00:51   
tanjusi
jaz bom pri teh ta mamlih ostala na one iz vlečenega testa bom pa k mami hodlauser posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pizza rolada
12.3.2009 15:16:25   
tanjusi
sam ena stvar še. Kaj pa ponuditze z mini picami.
hvala


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pizza rolada
12.3.2009 21:04:58   
Janeja
Meni pivo zraven paše. user posted image

No resno, zadnjič sem jih naredila kot dodatno ponudbo skupaj s tatarcem in narezkom. Ponavadi jih spečem kar za večerjo in imamo potem samo pizze. Oziroma naredim eno tretjino mini burekov ostalo pa pizze. Za burek pa na testo namažem samo mešanico naribanega sira, skuto in jajca. Je tudi dobro. V ostanek te mešance pa potem dodam še kečap in origano in namažem za pizze. Šunko zložim gor na koncu.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je hrana na piknikih varna za nosečnice?
Sezona piknikov je že v polnem razcvetu in vsi komaj čakamo dobrote z žara. Kaj pa nosečke? Si lahko privoščite jedi z ž...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?